Dodaj do ulubionych

z Szał nagich ciał

IP: *.chello.pl 02.03.06, 08:20
Czy naprawdę sina z zimna idiotka wygląda pięknie i jest sexy?
Obserwuj wątek
    • luciii cóż - durnota idzie w parze z "modą" 02.03.06, 09:25
      a trzeba przyznać, że obecna młodzież jest wyjątkowo debilna ;/
      • Gość: just like honey Re: cóż - durnota idzie w parze z "modą" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:45
        oj co fakt to fakt

        naczelne-skandalistki.blog.onet.pl/
        • badjuk Proponuje mocherowe majtki 02.03.06, 14:15
          dla zachowania równowagi ciepłoty ciała.
          • Gość: night_guest No co, polskie nastolatki sa poprostu glupie IP: *.ebar.dtu.dk 02.03.06, 21:27
            Poslkie nastolatki sa poprostu glupie. Jestem w Arhus, jest u nas -2, czyli
            cieplej niz w Polsce domniemywam, a dziewczyny tutaj ta sie nie ubieraja. No i
            inna sprawa ze jak sie duzo jezdzi na rowerze to taki goly brzuszek naprawde
            moze byc przycyzna choroby. No ale tu widac ludzie sa madrzejsi. Dbaja o siebie
            i srodowisko.

            Pzdr
      • Gość: MArcin A potem dializa nerek IP: 217.97.193.* 02.03.06, 13:36
        po przeziębieniu
      • aro7 Re: cóż - durnota idzie w parze z "modą" 03.03.06, 09:23
        zarówno kiedyś jak i obecnie jest wstyd nosić czapkę czy ciepłe rajty...i to nie
        tylko wśród młodzierzy..
        Znaczna część populacji ma takie kompleksy , ze nie może na siebie spojrzeć jak
        włoski się pod czapką pogniotą i woli rozwalić sobie zatoki i smarkać
    • Gość: normalny facet [...] IP: *.intra. / *.news.vogel.pl 02.03.06, 09:25
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: Węs A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 02.03.06, 09:33
        Coż za brak krytycyzmu!
        • semiconductor Re: A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu 02.03.06, 09:46
          a fuj ;)
        • Gość: mick3 Re: A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu IP: *.pec.torun.pl / *.pec.torun.pl 02.03.06, 09:49
          Nieprawda, każdy ma tłuszcz na jaki sobie zasłużył i pokazywanie tego tłuszczu
          jest tak samo ok jak brzuszka bez tłuszczu. Jakkolwiek dla zdrowia i to i to
          jest niedobre, ale to nie moje zdrowie.
          • Gość: kardynal_Pacelli1 Re: A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:33
            Najśmieszniejsze jest to, że te solarowe fajansiary rzadko kiedy mają co
            pokazać a mimo to pokazują. Naprawdę ładna, zgrabna i mądra laska nie musi
            wystawiać na publiczny widok swoich zwisów ozdobnych, by zwrócić na siebie
            uwagę.
          • Gość: wizjoner Re: A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu IP: *.torun.mm.pl 03.03.06, 00:08
            www.tajemnewrota.abc.pl - i wszystko jasne.. :]
        • Gość: kobita Re: A już najgorzej gdy odsłaniają fałdę tłuszczu IP: *.crowley.pl 02.03.06, 10:55
          A jak facet ukucnie przy półce z piwem i mu pół zadu wygląda znad spodni albo
          jak mu w lecie brzuszysko wisi do połowy ud - to dopiero smaczne i estetyczne.
        • Gość: WelcomeToDisneyPL Moda na BigMaca też jest z USA :) A potem oponki.. IP: *.era.pl 02.03.06, 12:32
          • Gość: nx Moda na BigMaca też jest z USA :) A potem oponki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:40
            Kojarzy mi sie to raczej z ludzikiem Micheline :D
        • aro7 to nie fałda tłuszczu tylko oponka zimowa 03.03.06, 09:25
          musi być z grubym bierznikiem ;)
      • Gość: Piotrek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:03
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: normalny facet bredzisz... albo nic nie rozumiesz IP: *.intra. / *.news.vogel.pl 02.03.06, 10:07
          kazda kobieta lubi sie podobac i ok. to jest normalne

          ale czym innym jest ładne, seksowne ubieranie sie a czym innym szkodzenie sobie
          bo jakas inna tępa cipka (tylko troche slawniejsza) gania z golym brzuchem

          dziewczynki najwyrazniej zapomnialy, ze ich idolka JL nie mieszka na Alasce
          tylko w troche cieplejszym rejonie:-)

          ja nie potepiam tego, ze dziewczynki chca sie podobac, a to, ze sa gotowe na
          wszystko, bo "taka jest moda"...

          to wyprane z resztek rozumu pożeraczki kolorowych, debilnych gazetek dla
          nastoletnich debilek

          i nic wiecej

          ---

          nie jestem homo:-)
          • Gość: olaf Re: bredzisz... albo nic nie rozumiesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:10
            nie jesteś homo ale widać że nigdy nie byłeś młody...
            • Gość: normalny facet bylem mlody IP: *.intra. / *.news.vogel.pl 02.03.06, 10:14
              ale nie zylem wg tego, co przeczytalem w kolorowym gownie typu bravo girl

              ;-)

              wiem, wtedy nie bylo tego syfu... ale byly inne pisemka i inne mody

              np. spodnie "pyramid":-)

              pol Polski w tym chodzilo na przelomie 80/90 lat

              i co? trzeba kazdy debilizm nasladowac?

              wole byc soba

              • Gość: bojek Re: bylem mlody IP: *.elsat.net.pl 02.03.06, 10:18
                a może powinieneś, nie byłbyś taki zgorzknialy, co one robią ich sprawa a mnie
                się one podobaja, są cool
                • Gość: normalny II Re: bylem mlody IP: *.jmdi.pl 02.03.06, 10:29
                  To ja wam wszystkim zycze powodzenia z takimi debilkami!!!!! Jak sie ktoremus
                  taka trendy laska trafi za zone to mu wspolczuje jak bedzie musial z nia biegac
                  od lekarza do lekarza bo ja jajnik boli i co... okazuje sie ze jest
                  bezplodna!!!! prawdziwego piekan sie nie odkrywa
                  • Gość: rozśmieszony Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:36
                    trzymaj się swojego zdrowego tłustego zaniedbanego paszteciora w reformach a na
                    nasze sexi laski to możesz się co najwyżej poślinić...
                    • Gość: trogir Re: bylem mlody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:42
                      Mówisz o tych sinych, pryszczatych smarkulach?
                      • Gość: realista Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:43
                        w łóżku nie są sine, wręcz przeciwnie...
                        • Gość: trogir Re: bylem mlody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:37
                          Ale pryszczate i siksowate pozostają. No, ale to rzecz gustu.
                          • Gość: realista Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:44
                            Gość portalu: trogir napisał(a):

                            > Ale pryszczate i siksowate pozostają. No, ale to rzecz gustu.

                            jesli jesteś w stanie wyrwać tylko takie to współczuję...
                            • dzioucha_z_lasu Re: bylem mlody 02.03.06, 13:49
                              Ja w ogóle kobiet nie wyrywam, nie mówiąc o małolatach z IQ na poziomie żaby :D
                              Z moją orientacją jest wszystko OK :D
                              • Gość: night_guest Re: bylem mlody IP: *.ebar.dtu.dk 02.03.06, 21:33
                                Trogir ma racje a realista mozg zaby. Czlowieku dziewczyna to cos wiecej niz
                                brzuch piersi i nogi. Opanuj sie. Trzeba odrozniac piekno od miesa.
                                • Gość: realista Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 22:09
                                  Gość portalu: night_guest napisał(a):

                                  > Trogir ma racje a realista mozg zaby. Czlowieku dziewczyna to cos wiecej niz
                                  > brzuch piersi i nogi. Opanuj sie. Trzeba odrozniac piekno od miesa

                                  od razu zgaduję że trafiło ci się mięcho a nie laska...
                                  • Gość: asia Re: bylem mlody IP: *.gdynia.mm.pl 02.03.06, 22:48
                                    czemu sugerujesz, realisto, ze tylko "fajne laski" ubieraja sie w kurtki, ktore
                                    koncza sie pod biustem, natomiast inne dziewczyny to "paszczury"? Nie uwazasz,
                                    ze reformy NIE są jedynym rozwiazaniem, jesli dziewczyna nie nosi stringow? Nie
                                    uwazasz, ze dziewczyna warta zachodu moze byc ubrana inaczej, niz tylko w mini
                                    od pepka do pepka i kurteczke z futerkiem, ktora wiecej odkrywa niz zaslania?
                                    Przemysl to!!!
                        • Gość: kardynal_Pacelli1 Re: bylem mlody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:36
                          Gość portalu: realista napisał(a):

                          > w łóżku nie są sine, wręcz przeciwnie...

                          No i co ty z nimi robisz w łóżku? Czytacie Brawo Girl?
                    • Gość: ubawiony Aleś ty głupi gościu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:06
                    • Gość: :) Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:15
                      I żebys sie nie zdziwił, jak ci "sexi laska" powie, że nie może mieć dzieci :P
                      Wtedy ci zostanie tylko "baranek" o ściane [we własnym wykonaniu] :)))
                      Takiś sam "mundry" jak i one :)))))))))
                    • majkas11 Re: bylem mlody 02.03.06, 17:53
                      to te pryszczate z krostami na odkrytych plecach ? to prawie pedofilia - one
                      naprawdę są smarkate i głupiutkie!Opamiętaj się - a może ty też masz 12 lat?
                    • Gość: jo Na złość babci odmrożę sobie uszy IP: *.tvk.torun.pl 02.03.06, 19:29
                      Ale pasztecior w grubych reformach będzie miał zdrową cipkę, nie z upławami,
                      bolącym pęcherzem i całym stadem antybiotyków!!!
                • Gość: bujak Re: bylem mlody IP: *.pl / 195.116.231.* 02.03.06, 10:49
                  Gość portalu: bojek napisał(a):

                  > a może powinieneś, nie byłbyś taki zgorzknialy, co one robią ich sprawa a mnie
                  > się one podobaja, są cool

                  Stary to ty pedofil jestes, przeciez one nie maja w wiekszosci 18 lat. Ubieraja
                  się "trendy" a potem wielkie halo, bo ktos napadl i zgwalcil
                  • Gość: rozśmieszony Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:53
                    >Stary to ty pedofil jestes, przeciez one nie maja w wiekszosci 18 lat.
                    >Ubieraja
                    >się "trendy" a potem wielkie halo, bo ktos napadl i zgwalcil

                    Stary to ty nekrofil chyba jesteś, wiekszość zwyciężczyń wyborów różnych miss
                    to właśnie ten przedział wiekowy...
                    • Gość: :) Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:13
                      Kolo, żeby zostac Miss-ką to trzeba miec 18-24 :P
                      Poniżej 18 to najwyżej "Miss nastolatek" :P
                      • Gość: no comments Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:51
                        Gość portalu: :) napisał(a):

                        > Kolo, żeby zostac Miss-ką to trzeba miec 18-24 :P
                        > Poniżej 18 to najwyżej "Miss nastolatek" :P

                        dokształć się może zanim spróbujesz zabłysnąć...
                        • Gość: :) Re: bylem mlody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.06, 07:52
                          Nie pitol, że w konkursach Miss kraju, a potem Miss World startują siksy poniżej
                          18 :P
                          Bo widac, żeś sam niedokształcony, a błyszczysz "yntelektem" że aż oczy bolą :D
                          Troche dłużej żyję na tym świecie niż ty :D
                  • Gość: Klarens Re: bylem mlody IP: *.piekary.net / *.netia.piekary.net 04.03.06, 01:10
                    "Ubieraja
                    się "trendy" a potem wielkie halo, bo ktos napadl i zgwalcil"

                    Dokladnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

                • Gość: agt81 Re: bylem mlody IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.03.06, 13:11
                  ale cool w znaczeniu 'zimne' (czyt. oziębłe), bo jeszcze trochę a takie będą:
                  stęjkające z bólu a nie z rozkoszy ;)
                • majkas11 Re: bylem mlody 02.03.06, 17:51
                  bojek - ciekawe czy jakby twoja córka "cipka czy laska"paradowała z gołym
                  pepkiem w srodku zimy - byłbyś zachwycony! Inna sprawa że dziewczyny z tzw.
                  prowincji kiedy jada do duzych miast ośmieszaja się własnie takim ubiorem!
                  Powiedzcie to im! Dziewczyny bądzcie sobą!
        • Gość: juri Re: Glupie cipki z was, szczylówy i tyle.. IP: 62.233.200.* 02.03.06, 12:41
          podziwianie czego? tluszczu wylewajacego sie na spodnie? masz dziwny gust
          wiec...:P najlepiej jak taka prezentuje zwaly tluszczu i skore spalona w
          solarce. rzygac sie chce jak sie to widzi a nie podziwiac.
        • Gość: agt81 Re: Glupie cipki z was, szczylówy i tyle.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.03.06, 13:09
          widzę, że od Ciebie kulturką bije aż niemiło. a te lasencje są głupie jak but -
          a potem podatnicy zapłacą za leczenie chorych nerek, kręgosłupa, jajników... w
          wieku 30 lat!
          tak, kompletne debilki
        • Gość: feelgood Postrzegasz seksowność w sposób pornograficzny. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:15
          Jak dorośniesz to może zdasz sobie sprawę z tego, że nie polega ona na
          epatowaniu golizną...
    • Gość: fpv Re: z Szał nagich ciał IP: *.autocom.pl 02.03.06, 09:28
      Szkoda mi tylko ich nerek... :/
    • Gość: obserwator Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:28
      Tak to jest. Panienki przyjechały do Wielkiego Sity i chciały się pokazać. No bo
      pewnie u nich w Kutnie takich Centrów Handlowych (tzw. galerii) nie mają.
      Zresztą nie obrażając mieszkańców miast i miasteczek - w Warszawie pełno takich
      panienek - galeryjek. We łbie pusto ale ważne że sexy i że styl no i że się za
      nimi oglądają.... oglądają ale z politowaniem. Próżność, próżność, próżność... i
      głupota
      • Gość: kol Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 23:35
        Swieta prawda...niestety...
    • Gość: :) Najbardziej zabawny obrazek? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:38
      Kolo w puchowej kurtce, a obok jego "laska" - własnie w takiej kurteczce i z
      kolczykiem w pępku :D
      • Gość: WelcomeToDisneyPL Jeszcze bardziej zabawny obrazek... :) IP: *.era.pl 02.03.06, 12:40
        Kolo daje prowadzić takiej siksie swoje BMW rocznik 90 a potem rozkwaszają
        swoje głupie łby na drzewie w stylu Wlk. Otylii...

        Niunie muszą żyć szybko i intensywnie. Takie czasy.

    • Gość: Weekenda Re: z Szał nagich ciał IP: *.crowley.pl 02.03.06, 09:44
      Kolejna głupota. Jak zaczną chorować na nerki to się nauczą. A swoją drogą
      kiedyś było mini i też wszyscy bili gromy. Oduczyły się jak pozapalały im się
      pęcherze na mocz i podostawały reumatyzmów. Wystarczy pogadać z medykami od
      statystyki.

      Zresztą - każdy ma swoje życie - SELEKCJA NETURALNA. Natura wie co robi :)
      Widac te do rozrodu nie są przeznaczone. A nawet jak urodzi to
      takiego "lewego", że już ten się nie rozmnoży.
      • Gość: Qbix Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:30
        Dokładnie tak: prawo doboru naturalnego działa powoli ale konsekwentnie. I nie
        dajmy się zwariować, że to większość, bo tak nie jest. Jest to tylko część która
        bardziej się rzuca w oczy. Jeśli się mylę, i łyse dresy i ich pępkowane panienki
        są, lub stają się większością, to oto zbliża się od dawna zapowiadany koniec
        świata jaki znamy. Nadchodzi MadMax.
    • doral2 Re: z Szał nagich ciał 02.03.06, 09:46
      w jej mniemaniu tak! a straszenie idiotek chorobami w przyszłości mija się z
      celem - ich wyobraźnia nie sięga aż tak daleko....
    • Gość: looz Re: z Szał nagich ciał IP: *.raster.krakow.pl 02.03.06, 09:47
      zawsze jak widze tak ubrana laske to od razu mi sie nasuwa ze ona jest strasznie latwa.... i generalnie z doswiadczenia to sie sprawdza... Dziewczyny szanujcie siebie bo inaczej nikt was nie bedzie szanowal;)
    • Gość: kika Re: z Szał nagich ciał IP: *.netcologne.de 02.03.06, 09:49
      i tak rok póxniej niż w Niemczech gdzie głpuitkie panienki paradowały z gołymi
      pępkami już zeszłej zimy
      • Gość: karol Re: z Szał nagich ciał IP: *.bel.vectranet.pl / 85.219.140.* 02.03.06, 10:04
        W Niemczech to już przestały.Byłem w styczniu w Hamburgu i całej Danii(małe
        toto), szczególnie zależało mi na oglądaniu tych brzuszków.W rfn widziałem może
        ze dwie i to na krytym lodowisku.W Danii zaparłem się i....bez szans !
        Nie widziałem ani jednego damskiego pępka!Zimy tam są łagodne.
        Dziewczyny! W normalnej pn Europie to obciach łazić z gołym pępkiem zimą.
        OBCIACH!!!!
        • Gość: nata Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:58
          >Dziewczyny! W normalnej pn Europie to obciach łazić z gołym pępkiem zimą.
          >OBCIACH!!!!

          większy obciach być starym pierdzielem...
          • Gość: :) Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:24
            Smarkulo - załóż sobie konto ubezpieczenia zdrowotnego!!!
            Bo ja nie mam ochoty płacić z mojego ubezpieczenia za twoją głupote - chore
            nerki i bezpłodność, bo ci sie zachciało łazić z gołym brzuchem w zimie!!!!!!!!!!!
          • Gość: Nenil Re: z Szał nagich ciał IP: *.studentenheim.uni-tuebingen.de 02.03.06, 14:50
            No jasne! Ja sie zgadzam! Smarkanie, kichanie i kaszlenie jest arcysexy,
            szczegolnie jak sie przy tym opluje swojego faceta. A jak bosko jest miec taki
            czerwony nosek, pomarszczony od smarkow... Nie wspominajac od odmrozeniach w
            intymnych miejscach, mrau... W ogole tu sie same jakies stary pryki odzywaja...

            (CICHO BYC! NIECH TAK CHODZA, SZYBCIEJ SIE ICH SPOLECZENSTWO POZBEDZIE)
        • Gość: emigrant w UK Re: z Szał nagich ciał IP: *.cable.ubr01.bath.blueyonder.co.uk 02.03.06, 23:26
          Ależ co Ty kolego opowiadzasz o Północnej Europie? A Wielka Brytania, tam to 80-90% tak zasuwa, nawet jak temp. w granicach 0 stopni!!!!!!!!!! A u nas to tu to tam między blokami albo pod supermarketem sie pewnie cosik szwęda, dostanie która wilka albo starzy objadą to się jej odechce...
    • Gość: andy Małolatki są super, a tu chyba wypowiadają się IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:51
      jacyś zakompleksieni tetrycy którzy całe życie ślinią się do takich lasek z
      kolczykami w pępku a są w stanie wyrwać co najwyżej zaniedbanego paszteta...
      • Gość: WelcomeToDisneyPL Jaaasne. Takie pipety b. trudno wyrwać :))) IP: *.era.pl 02.03.06, 12:36
      • Gość: kardynal_Pacelli1 Re: Małolatki są super, a tu chyba wypowiadają si IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:43
        Gość portalu: andy napisał(a):

        > jacyś zakompleksieni tetrycy którzy całe życie ślinią się do takich lasek z
        > kolczykami w pępku a są w stanie wyrwać co najwyżej zaniedbanego paszteta...

        Czyli zaniedbane pasztety to wszystkie te, nie wywalają na wierzch swoich
        zwisów ozdobnych i wysuszonej na solece skóry. Ciekawa teoria.Całe szczęście,
        że to gó.. prawada.
    • Gość: Zenfar Re: z Szał nagich ciał IP: *.acx.pl 02.03.06, 09:54
      heh, a mnie sie przypomniała piosenka Pink - Stupid girl.
      • Gość: wiewior Re: z Szał nagich ciał IP: *.lodz.msk.pl 02.03.06, 16:37
        to nie Pink, to Garbage :)
    • tersta Zeby te idiotki choć ładne były albo zgrabne 02.03.06, 09:57
    • Gość: Piotrek eej... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 09:57
      dlaczego nie pokazaliście więcej tych dziewczyn?? :p
    • tersta W szkole powinny być mundurki a nie stroje jak... 02.03.06, 10:01
      ...z PGR-u
    • Gość: andy Szał nagich ciał czy utrzymanie dla ginekologa? IP: 5.6.2R* / 62.225.37.* 02.03.06, 10:08
      :-)
    • kasiar74 Re: z Szał nagich ciał 02.03.06, 10:09
      szkoda zę tak rzadko uroda idzie w parze z inteligencją
      • Gość: ciekawy Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:11
        a ty jesteś inteligentna czy urodziwa?
        • Gość: han Re: z Szał nagich ciał IP: *.wlv.ac.uk 02.03.06, 10:32
          Gorzej jak się jeszce zapatrzymy na mode w UK, gdzie panny nie stosują rajstop,
          rajtuz i na dyskoteke spokojnie wyskakauja w strojach letnich, bez kurtki,
          plaszcza, nic.. Moze ichniejsze +5 to nie jest zima, ale jednak upalu to nie ma
          przy tym poziomie wilgoci i porywach wiatru. Mnie się zimno robi juz jak patrze
          na te panny kiedy ja mam kozaki, kaptur i rękawiczki a one krotką kiecke, brak
          rajtuz i gołe nery. Miłego..
          • Gość: Bercik Re: z Szał nagich ciał IP: *.bel.vectranet.pl / 85.219.140.* 02.03.06, 10:44
            Wszystko racja han tylko,że Ty masz 62 lata a one po17-18.Jakbyś nie liczył
            różnica jest.Siedź w domu. Nie lataj za siksami zwłaszcza jak za oknem +5, lub
            nie daj boże 0.
            • zewszad_i_znikad Re: z Szał nagich ciał 02.03.06, 14:09
              Co ma do tego wiek? Ja mam 24 lata i w dodatku jestem tęga, więc "tłuszczyk"
              powinien mnie trochę grzać... a jest mi zdecydowanie zimno. Całą zimę noszę
              podwójny podkoszulek i mimo uczulenia rajstopy pod spodnie, bo inaczej po
              prostu bym nie wytrzymała. Nie wyobrażam sobie założenia spódnicy przy
              temperaturze poniżej +5 stopni. Gwoli ścisłości lubię zimę, nawet bardzo, nie
              wyobrażam sobie życia bez nart...
            • Gość: han Re: z Szał nagich ciał IP: *.wlv.ac.uk 02.03.06, 17:44
              tylko ze ja mam 23 i az mi normalnie wszytsko zamarza jak je widze, i wcale nie
              czuje się niemodna.
          • Gość: krak Re: z Szał nagich ciał IP: *.cable.ubr01.bath.blueyonder.co.uk 03.03.06, 00:00
            Stary, wreszcie mądry post o zaranicy! Siedzę tu i mam dokladnie te same wrażenia...
        • Gość: kasiar74 Re: z Szał nagich ciał IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.03.06, 14:04
          jedno i drugie;)
    • Gość: Ania Te "laski" na zdjęciu wyglądają na 30-stki IP: *.chello.pl 02.03.06, 10:34
      Zastanówcie się, dziewczyny, czy naprawdę robicie DOBRE wrażenie.
      • Gość: no comments Re: Te "laski" na zdjęciu wyglądają na 30-stki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:37
        pozostaw ocenę tego jak wyglądają facetom bo się osmieszasz takimi głupotami...
        • Gość: ubawiony Wyglądają na skończone idiotki. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:13
          Wrażenie to uzupełniają ich debilne wypowiedzi.
          • Gość: realista Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:42
            starego pryka...
            • Gość: gagarin Re: Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.nfz / 212.182.117.* 02.03.06, 12:02
              myslę że powinny po mrozie chodzić w strojach kąpielowych, przecież to takie
              modne.
            • Gość: :) Re: Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:21
              Tjaa, realista :))))))))))
              Kupiłes już żyletke, bo wąs zaczyna rosnąć????

              Nie mam ochoty po prostu leczyć bezpłodności i chorób nerek tych głupich smarkul
              za 10-20 lat!
              • Gość: realista Re: Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:21
                to zostań maklerem giełdowym a nie lekarzem
                • Gość: :) Re: Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.06, 07:53
                  To pójdzie też z twojego ubezpieczenia dzieciaku :)))))))
                  A ja nie mam ochoty płacić za czyjąś głupotę :P
            • Gość: jo Re: Ty wyglądasz na wszystkowiedzącego IP: *.tvk.torun.pl 02.03.06, 19:36
              Czemu?
              Bo nie lubi pępka na wierzchu zimą?
            • Gość: elo Te, smark (co sie zwie realista)... IP: *.eranet.pl 03.03.06, 12:31
              mam 31 - dla ciebie juz jestem zapewne dziadkiem ale - po pierwsze gwarantuje ci
              ze spuscilbym ci niezly wpie..(wiecej doswiadczenia, dluzszy trening i lepsza
              psychika), twoja laske przelecialbym tak ze z toba juz by sie nie chciala bzykac
              (doswiadczenie i to zdobyte nie tylko na jednonocnych eskapadach), zapewnilbym
              jej rowniez tyle atrakcji ze nie chcialaby sie z toba spotykac.
              Z innych aspektow zycia - nie musze juz pracowac ale z racji doswiadczenia
              dostalbym robote za bardzo dobre pieniadze w ciagu 6 miesiecy - ty nie masz
              zadnego doswiadczenia i jak wyjedziesz do anglii by zmywac gary i zarobic 3k PLN
              za miesiac to wydaje ci sie ze chwyciles pana boga za nogi (na pewno drzysz w
              swoim mlodziutkim serduszku przed bezrobociem).

              Moj dziadek zwykl mawiac - nie chcesz byc stary to sie powies za mlodu. Tylko ze
              on mawial to w wieku 60 lat a teraz zauwazam ze dla was przyglupow w wieku
              okolodwudziestnym wszyscy po 25tce to juz zgredy, nie?
              Synku - dobre zycie dopiero sie w tym wieku zaczyna i mysle ze trwa spokojnie do
              poznej piecdziesiatki.

              A i jeszcze zebys zrozumial o co mi chodzi - 2PAC w 'I Ain't mad at cha' spiewal
              - '...you niggaz just don't know...' i to by bylo na tyle
        • Gość: aloizy 30 to może przesada ale 22 latka prawdopodobne IP: *.nfz / 212.182.117.* 02.03.06, 12:01
          strach pomyślec że dzisiejsza młodzież wygląda tak staro. gimnazjalistki to
          przecież max. 16 lat. chociaz w moich czasach licealistki nie były tak powabne,
          i miały jedna zaletę, były naturalne, brak pudrów, szminek i tego wszystkiego
          co zwie się tapetą odkrywał te co są ładne a jeszcze bardziej ukazywał brzydotę
          tych mniej ładnych.
        • Gość: :) Może nie aż na 30 - ale na pewno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:32
          Na więcej niż mają :D
          Nie widziałeś nigdy siksy lat "naście" z makijażem godnym starej lafiryndy???
          Że o stroju nie wspomnę...
          • Gość: jo Re: Może nie aż na 30 - ale na pewno IP: *.tvk.torun.pl 02.03.06, 19:49
            Makijaż na tzw. "tajską dziwkę" - autentyk, słyszałam od matki jednej z takich
            to określenie.
        • Gość: kardynal_Pacelli1 Re: Te "laski" na zdjęciu wyglądają na 30-stki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 13:48
          Gość portalu: no comments napisał(a):

          > pozostaw ocenę tego jak wyglądają facetom bo się osmieszasz takimi
          głupotami...

          Ładne to specjalnie nie jest - jakiś mały kaloryferek na boczkach, albo
          puchlina czipsowa z przodu o zadkach przez litość nie wspominam.Żenada i brak
          klasy.

    • Gość: thaum Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:39
      ech, tluka dziewczynom do glow ze ich najwieksza wartoscia jest uroda, ze liczy
      sie przede wszystkim cialo, ze ich celem nadrzednym jest "zlapanie" faceta... to
      czemu tu sie dziwic? zwiekszaja swoje szanse na ten "sukces zyciowy" :(
    • Gość: jajuima Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:41
      tak... w kostnicy
    • Gość: na zimno Czy jest tu jakis lekarz ? Niech im "to" wyjasni ! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.03.06, 10:52
    • Gość: krakuska Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:56
      Sina z zimna idiotka - wyglada jak idiotka i wcale nie jest sexy. Niedawno była
      u mnie kuzynka (jesienią, ale było jeszcze ciepło). Zaproponowałam jej, żeby
      poszła razem z moimi synami do kina. Gdy sie wyszykowała, mój 18-letni syn
      oświadczył, że on nigdzie z nią nie idzie. Nie będzie z siebie robił głupa i
      chodził z kimś takim po ulicy. Zaznaczam, że dziewczyna pasztetem nie jest.
      Powód. Pępek, co tam pepek, cały brzuch na wierzchu az wyłazi wzgórek łonowy.
      Po moich negocjacjach, wiecie - rodzina, oświadczył, że z kimś wygladającym jak
      lafirynda nie będzie pokazywał się w miejscach publicznych, a jeszcze umówiony
      jest z kumplami. tO ŻE JEJ RODZICE POZWALAJĄ, JEGO ZUPEŁNIE NIE WZRUSZA. oN Z
      SIEBIE WIDOWISKA ROBIC NIE BEDZIE.
      Licealista, dobra krakowska szkoła, normalny chłopak
      Dziewczyna poszła w mojej bluzie :-)
      • Gość: lopez Re: z Szał nagich ciał IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:03
        > Licealista, dobra krakowska szkoła, normalny chłopak...

        zwyczajny dupek
        • Gość: Krakuska Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 11:12
          Nie dupek, tylko bardzo normalny chłopak. Bardzo przystojny, oczytany
          atrakcyjny, nie ma problemu z zaproszeniem dziewczyny do kina. NIe musi brać
          więc tego, co mu sie samo pcha. I delikatny - bo z kuzynką pertraktował przeze
          mnie. Zamiast jej powiedzieć w oczy, co sobie mysli o takich, które latajA z
          gołą d...
          Do domu przyprowadza normalne.
          Czy już zanikło poczucie wstydu?
        • Gość: :) Odezwał sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 12:19
          Szybki Lopez, hłe hłe...
          Dla ciebie tylko takie, bo na inne cie nie stać :)))))))
        • Gość: Nenil Re: z Szał nagich ciał IP: *.studentenheim.uni-tuebingen.de 02.03.06, 14:56
          > zwyczajny dupek
          Bo podobaja mu sie inne dziewczyny? Uuu, kompleksy...
        • Gość: tasza Re: z Szał nagich ciał IP: 217.8.165.* 04.03.06, 10:14
          lopez
          nie wtracaj się do dyskusji
          poziom twojej wypowiedzi jest załosny i nic nie wnosi do rozmowy
          a twoj nik wręcz cię dyskwalifikuje...
      • Gość: a ja lubie Re: z Szał nagich ciał IP: *.lodz.msk.pl 02.03.06, 18:18
        nie marudz tylko telefon do kuzynki daj. Ja z nia do kina pojde.
    • Gość: grecz Re: z Szał nagich ciał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 10:59
      idiotki...
    • Gość: ZENON Re: z Szał nagich ciał IP: *.biol.uni.lodz.pl 02.03.06, 11:02
      Te siusiumajtki wyglądaja idiotycznie, a nie seksownie, a w dodatku będą miały
      chore nerki, reumatyzm itd. Chłopaki, nie żeńcie się znimi, bo na starość
      zatrują was swoimi chorobami i jedyny "seks" jaki was z nimi czeka to parzenie
      ziółek i smarowanie maściami
    • Gość: kobita Re: z Szał nagich ciał IP: *.crowley.pl 02.03.06, 11:02
      Dziewczynki z prowincji przyjechały rwać męski towar w Warszawie. A piękno
      wymaga poświęceń, cóż... W końcu przechadzanie się w okolicach centrów
      handlowych to inwestycja w przyszłość - można znaleźć hojnego sponsora. Mózg
      się dziewczynkom odmroził, bo czapek też nie noszą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka