Gość: marina_babe
IP: *.catv.net.pl
09.06.06, 23:00
O yes, teraz Giertych może w spokoju cieszyć się zwycięstwem w mundialowym
meczu. Oczywiście jest Ekwadorczykiem, bo jakże inaczej miałby się cieszyć.
My - POLSCY geje i lesbijki płaczemy, bo NASI zagrali jak III liga. Ale jutro
przejdziemy ulicami Warszawy mając nadzieję, że pan Giertych i jego
Giertychjugend będą odsypiali "szał radości" po dzisiejszym meczu. Bo z
pewnością w tej chwili siedzą i piją toasty za to cudowne zwycięstwo, które
już kilka dni naprzód przewidzieli.
A było chociaż wróżki jakiej zapytać o prognozę, zamiast się wydurniać na
forum publicznym.