olszanica19530721
15.04.08, 14:29
Dzisiaj(wtorek) w sądzie okręgowym w Koszalinie zapadł wyrok w sprawie
mobbingu, molestowania seksualnego i innych oskarżeń skierowanych pod adresem
ADAMA STACEWICZA, prezesa Radia Koszalin. Osobnik ten uznany został za winnego
zarzucanych mu czynów. Po długim procesie sędzia sądu okręgowego pokazała
wyraźnie jak działa ten mianowany przez Samoobronę i PiS pseudoddzienikarz,
który już dawniej oskarżany był o działanie niezgodne z etyką dzienniakrską.
Ciekawe co teraz powie jeden z jego politycznych mocodawców poseł PiS Czesław
Hoc z Kołobrzegu. Chyba jak zwykle oznajmi, że sprawa jest błaha a Stacewicz
niech działą dalej. Spraw w sądzie jest więcej.