Dodaj do ulubionych

Prawdziwy jak Newman

IP: *.icpnet.pl 29.09.08, 00:15
Odszedl najwspanialszy Aktor,ktorego wielbilam od poczatku...Nie mam
slow. Niech soczywa w spokoju. I czesc JEGO Pamieci.
Obserwuj wątek
    • Gość: kazimierz Paul Newman IP: *.gazoprojekt.com.pl 06.02.09, 16:02
      Był wspaniałym człowiekiem,aktorem,świetnym kierowcą i bożyszczem
      kobiet.Mając świetne warunki fizyczne i wielki talent potrafił to
      wykorzystać.Niektóre Jego role przejdą do klasyki kina. Dla mnie
      Hud,Hustler,Hombre,Słodki ptak młodości,Żądło,Droga do zatracenia
      należą do Jego wybitnych osiągnięć.Wielka strata dla światowego
      kina i dla milionów Jego wielbicieli.Jestem dumny, że w Jego krwi
      była domieszka krwi polskiej(ze strony ojca) i węgierskiej ze strony
      matki.God bless you Paul.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka