Gość: Ukochany ARTYSTA IP: *.icpnet.pl 29.09.08, 00:15 Odszedl najwspanialszy Aktor,ktorego wielbilam od poczatku...Nie mam slow. Niech soczywa w spokoju. I czesc JEGO Pamieci. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazimierz Paul Newman IP: *.gazoprojekt.com.pl 06.02.09, 16:02 Był wspaniałym człowiekiem,aktorem,świetnym kierowcą i bożyszczem kobiet.Mając świetne warunki fizyczne i wielki talent potrafił to wykorzystać.Niektóre Jego role przejdą do klasyki kina. Dla mnie Hud,Hustler,Hombre,Słodki ptak młodości,Żądło,Droga do zatracenia należą do Jego wybitnych osiągnięć.Wielka strata dla światowego kina i dla milionów Jego wielbicieli.Jestem dumny, że w Jego krwi była domieszka krwi polskiej(ze strony ojca) i węgierskiej ze strony matki.God bless you Paul. Odpowiedz Link Zgłoś