Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    23.11.11, 07:03
    Co sądzicie o nowym wyrobie Nylony.pl,pończoszkach Eva shiny?Moim zdaniem są super - gdyby jeszcze tylko ciut niższa cena i większy wybór kolorów byłoby super
    Obserwuj wątek
      • alexis-z Re: Eva Shiny 14.05.12, 17:09
        Popieram są bardzo fajne. Miałam cieliste XS i zachwyciły mnie tym, że nie było było ich widać na nodze bowiem ogólnie wyglądały jak 10, były tak cienkie. Podobały mi się wzmocnienia palców, porządne. Jedna rzecz była dla mnie ździebko nieudana mianowicie za szeroka manszeta i jeszcze ta szeroka ozdoba faktura przy manszecie. Dla mnie starczyła by sama manszeta bo nie mogłam ich nosić do spódnic przed kolanka. Reasumując i tak były fajne nigdy nie widziałam tak perłowej nici.
        Mam wrażenie, że ogólnie były ciut dłuższe od Elefanti FF XS

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka