nika28wawa
20.08.04, 20:16
Cześć dziewczyny
Jestem tu piewrszy raz, ale fajnie piszecie i tak sobie pomyślałąm, ze i ja
coś napisze. Ostatnio w czasopiśmie "Avanti" był fajny TOP bez rękawków w
kratke z Reserved. Miał być przeceniony na sierpień na chyba 36 albo 39 zł.
Przeszłam wszytkie sklepy i nic o nim nie słyszeli. Skąd Avanti bierze takie
głupstwa? Rozmawiałam z Panią z Reserved która twierdzi, ze Avanti nie
dostało żadnych stroji od nich. Nie rozumiem o co w tym wszystkim biega.
Pozdrawiam
Monika