Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    AVANTI - JEDNA WIELKA KICHA

    20.08.04, 20:16
    Cześć dziewczyny
    Jestem tu piewrszy raz, ale fajnie piszecie i tak sobie pomyślałąm, ze i ja
    coś napisze. Ostatnio w czasopiśmie "Avanti" był fajny TOP bez rękawków w
    kratke z Reserved. Miał być przeceniony na sierpień na chyba 36 albo 39 zł.
    Przeszłam wszytkie sklepy i nic o nim nie słyszeli. Skąd Avanti bierze takie
    głupstwa? Rozmawiałam z Panią z Reserved która twierdzi, ze Avanti nie
    dostało żadnych stroji od nich. Nie rozumiem o co w tym wszystkim biega.
    Pozdrawiam
    Monika
    Obserwuj wątek
      • caprice83 Re: AVANTI - JEDNA WIELKA KICHA 20.08.04, 22:33
        Ja też raz rozglądałam się za spódniczkę któa niby miała byc w C&A, ale o
        takiej tam nie słyszeli.
        Mi w Avanti nie podobaja sie głównie ceny, ubrania i kosmetyki tam
        przedstawione są za drogie. Prowadze aktywne zycie i nie mam aż tyle żeby
        wydawać wszystko na ciuchy.
        Byłoby super gdyby ceny nie przekraczały 50-100 zł, ja zwykle nie kupuje
        droższych ubrań, a w tej cenie można dostać naprawdę super.
        No tylko panie redaktorki z gazety musiałby się troche napracować i pochodzić
        po mniejszych sklepikach.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka