Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gdzie apaszkę w stylu Hermes?

    12.10.04, 07:00
    Można kupić i za ile jeśli ktoś się orientuje? (oprócz allegro :))! Dzieki!
    Obserwuj wątek
      • tralalumpek Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 12.10.04, 08:12
        dubasmalona napisała:

        > Można kupić i za ile jeśli ktoś się orientuje? (oprócz allegro :))! Dzieki!



        a co to jest "apaszka w stylu hermes"?
      • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 12.10.04, 08:26
        Nie znajdziesz apaszki "w stylu" Hermes. A jeśli nawet, to będzie to wyglądać
        żałośnie. Albo się nosi oryginał, albo coś co go nie usiłuje udawać.
        • dubasmalona Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 12.10.04, 10:00
          Oh, wielkie dzięki inaczej sama bym się nie domysliła! Drogie grono wzajemnej
          adoracji i nieomylności w ferowaniu wyroków!
          • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 12.10.04, 10:12
            Nie podobają Ci się odpowiedzi - nie pytaj. Jak sama nazwa wskazuje -
            dyskutujemy tutaj, a mnie śmieszą osoby usiłujące za wszelką cenę do czegoś się
            upodobnić. Wybacz, że mam własne zdanie.
            Dla mnie nie istnieje wręcz coś takiego jak apaszka "w stylu" Hermes...
            Idź do KDT i kup bluzkę "w stylu" DG - będzie tak samo supermodna jak i
            apaszka... Nienawidzę podrób!!!
            • Gość: Kaska Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 02:20
              Witam!
              A niby dlaczego ma sie nie pytac? Coz zlego jest w tym pytaniu? Analogicznie -
              skoro nienawidzisz podrob i czytasz watek, ktory Cie denerwuje to go nie
              czytaj. Po co sie stresowac? Dlaczego uwazasz, ze masz wieksze prawa na forum
              niz ona? Dlaczego ona ma nie czytac i nie komentowac Twoich komentarzy,
              (niezbyt milych zreszta) a Ty z kolei dajesz sobie takie prawo? Coz to -
              maniera "jedynej sprawiedliwej"?
              Byc moze jej chodzilo o apaszke elegancka, nie pisala przeciez apaszke hermesa
              tylko "w stylu". Czyli np. posiadajaca specyficzne wzory. Czyli np taka, ktora
              mozna dopasowac do garnituru.
              Poza tym ona chyba nie prosila o ocenianie jej wyborow tylko pytala sie o
              miejsce zakupu. Coz z tego, ze Cie smiesza "takie" osoby? Coz to za
              kategoryzowanie? Zreszta ona ani slowem nie wspomniala ze chce kupic podrobke
              gdyz wlasnie na allegro sie takie pojawiaja. Wiec o co Ci chodzi? Coz ma jej
              pytanie do podrobek?? Odnosze wrazenie, ze chyba nie zrozumielas jej pytania
              tylko prawdopodobnie zupelnie nieslusznie jej dolozylas.
              Piszesz, ze to jest forum i kazdy ma prawo do wlasnych opinii. Jasne. Tylko
              dobrze nie zapominac, kazdy jest inny i dobrze ta innosc szanowac. Nie
              wysmiewac. Gdyz to traca troche pycha i zupelnym brakiem tolerancji. Jedny
              wysmiewa ubrania "w stylu", drugi kolor skory, orientacje, poglady. Od tego sie
              zaczyna. My-oni, co? My/ja to ci lepsi, punkt odniesienia a oni to beznadzieja
              i nalezy im dolozyc. Ktos sie pyta o apaszke "w stylu" to z pewnoscia lubi
              podrobki, tragedia, ja na jego tle jestem duzo lepsza bo nienawidze podrobek!
              (coz z tego, ze brakuje mi taktu i zyczliwosci do ludzi ;-))
              A jak ktos chce sobie kupic bluze , jak to okreslasz w "stylu D&G" to nie
              uwazam, zeby mial sie Ciebie pytac o pozwolenie. Nic Tobie do tego i juz.
              A dyskusja to jedno a ocenianie i dokladanie innym to drugie. Roznice sie albo
              czuje albo nie.
              Wybacz, że mam własne zdanie.
              Kaska

              • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 08:51
                A dlaczego ja mam się hamować skoro inni się tutaj też nie hamują?
                A dlaczego mam nie nie pisać jesli cos mnie denerwuje i mam na ten temat cos do
                powiedzenia? Nie piszę w wielu wątkach, bo mnie nie interesują. Ten interesuje
                jak najbardziej.
                Jeśli autorka odpisała mi w ten sposób, zapewne musi mieć już opinię na temat
                użytkowniczek forum i mogła się czegoś takiego spodziewać.
                Coż z tego że śmieszą mnie pewne osoby? A to z tego, że mam prawo to powiedzieć
                no i mówię. I nikomu nie zabraniam komentować moich słów, jak piszesz.
                Może akurat JEJ nie zrozumiałam, nie przeczę, ale doświadczenie forum tak mi
                podpowiada. Może i się mylę. Jednak jest to forum MODA, a że podróbki zawsze
                były niemodne - odradzam.Nikt mnie o pozwolenie nie pyta - i słusznie. Niech
                sobie każdy nosi co chce - przynajmniej mam co krytykować. A i równowaga między
                tandetą a stylem jest zachowana. I nikt mi nie zabroni kategoryzowania.
                Widzę różnicę między dyskusją a ocenianiem - zapewniam Cię, że stosuję każde w
                swoim czasie. A że się mylę czasem? Pokaż mi takiego, co się nigdy nie myli.
                • Gość: Kaska Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 15:50
                  >A dlaczego ja mam się hamować skoro inni się tutaj też nie hamują?

                  Byc moze dlatego, ze masz wrodzona kulture osobista. Np.

                  > Coż z tego że śmieszą mnie pewne osoby? A to z tego, że mam prawo to
                  powiedzieć no i mówię.

                  Jasne, tylko po co? Czy zdajesz sobie sprawe, ze kogos tymi uwagami zranisz? Ze
                  np komus bedzie byc moze bardzo przykro? Czy Ty bys chciala, zeby wszyscy,
                  którzy zauwazaja Twoje slabsze strony lub, ktorzy uwazaja Twoje pewne strony za
                  slabsze caly czas Ci o tym mowili? Bo np ich denerwuje Twoja fryzura.
                  Szczerosc i asertywnosc jest wartoscia, ale tylko wtedy gdy idzie w parze z
                  taktem. Dotad mamy prawo byc szczerym, dokad nie wlazimy na cudze terytorium.
                  gdyz pozniej szczerosc nie jest szczeroscia tylko brakiem kultury.
                  Ja tez osobiscie nie akceptuje podrobek gdyz uwazam podrobki za kradziez a nie
                  uznaje kradziezy w zadnej formie. Moja nieakceptacja polega na tym, iz ich nie
                  kupuje. Ale nie wysmiewam sie z osob, ktore je nosza. Moze w nich czuja sie
                  lepiej, czuja sie bardziej wartosciowe, jakkolwiek irracjonalnie to brzmi.
                  I kocham tez mode i zakupy. I buty w szczegolnosci :-). I wcale nie uwazam, ze
                  nie mozna sie mylic. Myli sie kazdy. I fajnie, jezeli umie sie do tego przyznac.
                  Pozdrawiam Cie serdecznie
                  Kaska
                  • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 15:54
                    No bardzo mi przykro, ale nie przejmuję się tym tym. Dla mnie ktoś, kto
                    przejmuje się anonimowymi osobami z netu powinien się trochę zastanowić.
                    Można się dać zdenerwować, ale zranić??? To jest forum dyskusyjne na litość
                    boską, a nie grupa terapeutyczna.
                    Nie jestem nieomylna, ale tutaj zdania nie zmienię.
                    A co do hamowania się - nie widzę w swojej wypowiedzi nic, co powinnam
                    pohamowywać. Chyba że własne zdanie na temat pewnych zachowań.
                    • Gość: kaska Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 16:31
                      Nie musisz. Nikt Cie przeciez nie zmusi bys sie liczyla z uczuciami innych.
                      Twoj wybor. Tak samo jak nie musisz podchodzic do innych z zyczliwoscia. Robisz
                      co uwazasz.
                      Pozdrawiam
                      Kaska
                      • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 18:12
                        Do większości podchodzę. I dlatego takie wyskoki są usprawiedliwione.
            • ruda_80 Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 10:32
              papryczka_ag napisała:

              > Nie podobają Ci się odpowiedzi - nie pytaj

              Chciałam zauważyć, że nie jest to Twoje prywatne forum (założyłaś takie, więc
              tam sobie nim zarządzaj). Nie znasz odpowiedzi na pytanie, więc nie odpowiadaj.
              A jak zauważyłam udzielasz się wszędzie, nawet tam gdzie do powiedzenia masz
              niewiele, byle tylko było Cię widać. Dziewszyna nie zadała pytania "co papryka
              i inne sądzi o apaszkach w stylu Hermes (w Twoim mniemaniu od razu podróbach
              Hermesa)?" tylko spytała gdzie coś takiego może kupić i nie interesują jej i
              paru innych osób Twoje moralizatorskie wywody, jakich wiele na tym forum.
              • b_bb Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 10:57
                ruda_80 napisała:
                > i nie interesują jej i
                > paru innych osób Twoje moralizatorskie wywody, jakich wiele na tym forum.

                Za to Twoje moralizatorskie wywody zapewne zainteresowały zarówno autorkę wątku,
                jak i "parę innych osób" (cokolwiek to znaczy). Sama nie odpowiedziałaś na
                pytanie dotyczące apaszek, więc skąd te zarzuty wobec innych?
                • ruda_80 Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 11:17
                  Bo sama jestem zainteresowana gdzie mogła bym coś takiego kupić i dlatego to
                  czytam. A nie mam ochoty w każdym wątku, który mnie interesuje czytać
                  bezsensownego pieprzenia papryki i paru innych adorujących ją i siebie nawzajem
                  osób (cokolwiek to znaczy - się domyśl). Jak nie znam odpowiedzi to nie
                  odpowiadam, a nie ględzę bez ładu i składu o moich poglądach. Twoja odpowiedz,
                  też zapewne nie zainteresowała autorki wątku, sama na pytanie też nie
                  odpowiedziałaś.
                  • b_bb Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 12:01
                    ruda_80 napisała:
                    > bezsensownego pieprzenia papryki i paru innych adorujących ją i siebie nawzajem
                    > osób (cokolwiek to znaczy - się domyśl).

                    Się nie domyślam właśnie. Jako, że chętnie czytuję wszystkie wywody na tym
                    forum, i te filozofujące, i te moralizatorskie (jak to ujęłaś), nie
                    przeszkadzają mi inteligentne uwagi forumowiczów. Nie przeszkadzają mi dyskusje,
                    nawet sprzeczki, dopóki nie dochodzi do zaciekłych kłótni.
                    Moda jest pojęciem bardzo szerokim i nie dotyczy jedynie ciuchów. Dobrze się
                    czasem dowiedzieć, że np. noszenie podróbek nie jest eleganckie, a co z tą
                    wiedzą zrobi forumowicz, to już inna sprawa.
                    "Wzajemna adoracja" wynika stąd, że pewna grupa pisujących tu osób ma zbliżone
                    poglądy, podobne poczucie humoru i mimo wielu różnic dogaduje się. Zauważ, że
                    grupa ta powiększa się, nie jest zamknięta, wyśmiewa jedynie głupotę, brak klasy
                    i pospolitość. Gdybyś zechciała spojrzeć obiektywnie, zapewne zauważyłabyś, że
                    np. papryczka często udziela konkretnych rad, odpowiada na pytania, które ludzie
                    kierują bezpośrednio do niej, gdyż z lektury jej postów wynika, że zna się na
                    tym, co jest przedmiotem tego forum.

                    > Jak nie znam odpowiedzi to nie
                    > odpowiadam, a nie ględzę bez ładu i składu o moich poglądach. Twoja odpowiedz,
                    > też zapewne nie zainteresowała autorki wątku, sama na pytanie też nie
                    > odpowiedziałaś.

                    A ja czasem się odzywam, choć nie mam nic do powiedzenia, gdyż mam ochotę coś
                    skomentować. I nie zarzucam innym, że to czynią (chyba, że widzą źdźbło w czyimś
                    oku, a nie dostrzegają belki w swoim). ;)
                    Pozdrawiam i życzę więcej dystansu. Nie ma co się unosić z powodu byle głupstwa. :)

                    • Gość: Kaska Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 13:45
                      Hej!
                      Czy wedlug Ciebie wysmiewanie sie z kogos jest eleganckie i z klasa?
                      Pozdrawiam serdecznie
                      Kaska
                      • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 14:28
                        Zapewne nie jest.Ale:
                        " Drogie grono wzajemnej
                        adoracji i nieomylności w ferowaniu wyroków!" to niby co jest?
                        Wynik 1:1
                        I odróżnijmy wyśmiewanie kogoś od traktowania pewnych zachowań
                        jako "śmiesznych".
                        • Gość: Kaska Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 16:12
                          OK, jako odpowiedz pozwol, ze przytocze pewien fragment:
                          "papryczka_ag napisała:
                          > A co wtedy, jak uważam, że ktoś ma po prostu ZŁY GUST ( wieśniacki, badziewny
                          > czy kiczowaty )?
                          To mówisz, że ma zły gust, a nie, że jest idiotą, smarkaczem, debilem, nie zna
                          życia, mieszka w slumsach, ma kompleksy, zazdrości itp . ;)"

                          A co, jak ktos uwaza, ze Ty masz zly gust i ciagle Ci o tym mowi wprost? Czym
                          sie rozni Twoje uwazanie od jego? Niczym. Oboje macie takie samo prawo uwazac
                          cudze gusty za gorsze niz swoje, gdyz z tym sie czujecie lepiej. Tylko do czego
                          to prowadzi? A nie mozna wyjsc z zalozenia, ze ja mam "taki" gust a ona
                          na "taki" i niech ma bo tak naprawde nikomu tym nie szkodzi? A ze to nie jest
                          zgodne z moja estetyka to inna sprawa ale daje jej prawo do bycia szczesliwa w
                          tym co ma. Sa rozne style. Moja tesciowa ma bardzo charakterystyczny styl, w
                          zyciu bym sie tak nie ubrala jak ona ale jej jest w tym ladnie. Do niej to
                          pasuje. I jak cos mi probuje "z serca wcisnac" to jej zawsze mowie, ze to jest
                          rzecz nie w moim stylu. A nie , ze "glupia babo mysle, ze ubierasz sie jak
                          wiesniara" No bo po pierwsze tak nie mysle, a po drugie to co sie podoba jej ne
                          musi podobac sie mnie i vice versa. :-) Dla mnie takie narzucanie to jest to
                          samo co wojny krzyzowe, teraz dzihad - ktos mysli, ze to co jego jest lepsze,
                          wiec skoro za myslami ida czyny to dawaj wybic wszystkich "innych" w pien. Byc
                          moze porownanie jest daleko idace i odbiegajace od tematu ale mechanizm jest
                          ten sam.
                          "I odróżnijmy wyśmiewanie kogoś od traktowania pewnych zachowań
                          jako "śmiesznych"
                          Zgadzam sie w 100%! Traktujac zachowanie nie oceniasz czlowieka, natomiast
                          wysmiewajac sie z niego samego dokladasz mu niezle.
                          Pozdrawiam serdecznie
                          Kaska
                      • b_bb Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 17:57
                        Wyśmiewanie cudzych wad, przywarów, złych nawyków nie jest wynalazkiem tego
                        forum. O kilku prześmiewcach dzieci uczą się w szkole od wieków. I dobrze.
                        Społeczeństwo należy edukować, także w kwestii elegancji, czasem mocny cios
                        między oczy (czytaj: wyśmianie) jest skuteczniejszy, niż pokazanie stu
                        pięćdziesięciu czterech pokazów mody. Cudzoziemcy, a także Polki zza granicy
                        kraju postrzegają nas jako zacofanych pod względem mody, mających peerelowską
                        mentalność, zaniedbanych, nieobytych. Dobrze, że są osoby, które mówią wprost o
                        tym, co jest kiczowate, co brzydkie, a co śmieszne. Modnisia pytająca o
                        "perfum", czy dziewczyna w butach z zawiniętymi czubami udająca, że ma torebkę
                        LV, nie może być obiektem podziwu dla osób mających pojęcie o modzie i
                        elegancji. Jeśli jednak chce być gwiazdą na osiedlowej ławce, podróbki znanych
                        firm i mocny zapach "perfumu" pasują jak najbardziej.

                        Forum jest anonimowe. Zdaję sobie sprawę, że są tu ludzie w różnym wieku, o
                        różnej odporności psychicznej, niektórzy mogą czuć się zranieni każdą krytyką.
                        Jednak to tylko forum: miejsce wymiany poglądów, opinii, myśli. Wstęp jest tu
                        wolny dla każdego. Pobyt tu nie jest przymosowy. Dojrzewanie jest bolesne, lecz
                        mniej boli cios otrzymany od anonimowej osoby na forum, niż od kogoś, na czyjej
                        opinii nam zależy.
                        Pozdrawiam. :)
              • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 12:07
                Szcezre mówiąć wisi mi czy ktoś to uważa za moralizatorskie czy nie. Na pytanie
                znam odpowiedź, ale nie udzielam jej z premedytacją. Wiele osób tutaj
                moralizuje i nie widzę powodu, dla którego miałabym nie wypowiadać się tak, jak
                mi się podoba. Nie jest to mój prywatny folwark, ale nie jest też niczyj inny.
                • ruda_80 Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 14.10.04, 11:13
                  papryczka_ag napisała:

                  > Szcezre mówiąć wisi mi czy ktoś to uważa za moralizatorskie czy nie

                  Szczerze mowiąc mi też wisi co Ty sądzisz o noszeniu podróbek w wątku kóry nic
                  do tego nie nawiązuje, ale widocznie czytanie ze zrozumieniem tekstu niekiedy
                  sprawia trudności.

                  > Na pytanie znam odpowiedź, ale nie udzielam jej z premedytacją

                  heheee dobre!!! ... Błagam papryko powiedz gdzie mogę kupić taką apaszkę bo od
                  tego zależy moje życie, przyszłość i w ogóle będe Ci do grobowej deski
                  wdzięczna, że podzieliłaś się swoja drogocenną wiedzą

                  > Nie jest to mój prywatny folwark

                  O i wreszcie coś konkretnego i z sensem napisała na koniec
              • papryczka_ag Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? 13.10.04, 12:09
                Dodam jeszcze, że jest na tym forum funkcja ignorowania - włącz sobie.
          • Gość: ilecka Re: Gdzie apaszkę w stylu Hermes? IP: *.cust.tele2.it 12.10.04, 13:18
            zajrzyj do secondhandow, w lato kupilam 2 takie apaszki mojej mamie, uwierz mi
            byly oryginalne! za jedyne 5 zl za sztuke:) dodam jeszcze ze nie byly uzywane.
            aha zajrzyj moze do tych bardziej "ekskluzywnych"...
      • Gość: S. A wracając do meritum sprawy IP: *.cmbrmaor.dynamic.covad.net 13.10.04, 16:03
        Angielskojęzyczne publikacje o modzie często wymieniają "Hermes-style scarf". Chodzi o jedwabną
        apaszkę, dość dużą, drukowaną w charakterystyczne wzory (często motywy łańcuchów czy innych
        metalowych elementów). Wiele ekskluzywnych firm je sprzedaje, nie tylko Hermes, ale np. Rochas,
        wyobrażam sobie, że np. Sonia Rykiel też powinna takie mieć. I nie są to imitacje tylko właśnie"apaszki
        w stylu Hermes".

        Dla mnie wydają się dość staroświeckie. Zgadzam się, że mogą być bardzo eleganckie, ale sama nigdy
        bym tego nie założyła - moim zdaniem postarzają. Niestety nie mam pojęcia gdzie można taką
        apaszkę kupić w Polsce.
        • Gość: kaska Re: A wracając do meritum sprawy IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 16:16
          Otoz to :-)
          One fajnie wygladaja na eleganckich babkach od 50tki wzwyz.
          Pozdrawiam
          Kaska
      • Gość: Kaska Meritum cd :-) IP: *.acn.waw.pl 13.10.04, 16:24
        Jakis czas temu widzialam cos takiego w H&M. Tez wyraziste motywy lancuchow i
        chyba koni ale nie jestem pewna. Pamietam tylko kolory - zloto i braz i brudny
        roz i koszt chyna cos kolo 10-15 pln. Pamietam, ze spodobaly mi sie kolory i
        pomyslalam, ze nawet ciekawie to wyglada. Zreszta nie wiem co dokladnie Cie
        interesuje, czego dokladnie szukasz.
        Pozdrawiam serdecznie
        Kaska
        • dubasmalona Re: Meritum cd :-) 13.10.04, 20:15
          Drogie Panie: Nie napisałam: uwaga gdzie mogę kupić PODRÓBKĘ apaszki firmy
          Hermes. Bo niczego takiego nie szukam. Styl a podróbka to w moim skromym
          mniemaniu troszeczkę co innego. Sklepy takie jak Zara, H&M czy Benetton również
          wzorują się na pomysłach projekatantów z górnej półki, i chyba nie oznacza to,
          że produkują tandetne podróbki! PO prostu przeszkadza mi oględnie pisząc nieco
          napastliwy ton niektórych forumowiczek. Nieładnie.
          Dziękuję za konstruktywne porady!
          :)
          • zettrzy Re: Meritum cd :-) 14.10.04, 01:28
            dubasmalona napisała:

            > Drogie Panie: Nie napisałam: uwaga gdzie mogę kupić PODRÓBKĘ apaszki firmy
            > Hermes.
            >
            Na tym forum wszyscy sa rowni, ale niektorzy czuja sie rowniejsi. Mam rowniez
            wrazenie ze pewne korespondentki zyja w bardzo ograniczonym swiatku i po prostu
            nie przychodzi im do glowy ze ludzie moga byc inni niz wyobrazenia tych panien o
            reszcie swiata. Musze przyznac ze owe wyobrazenia sa bardzo dziwne i czesto nie
            rozumiem o co owym dziewojom chodzi. A za wyrazenie "nie zadawaj pytan jak ci
            sie nie podoba odpowiedz" przyznaje zloty medal w dziedzinie arogancji. Tak,
            domysl sie sama ze jestes nieadekwatna i nie zawracaj nam slicznych dziewczecych
            gloweczek swoimi badziewiatymi pytaniami!
            Nie moge odpowiedziec na meritum bo nie mieszkam w Polsce. Watek jednak uwazam
            jest kapitalny z uwagi na emocje jakie wzbudzil w forumowiczkach.
            Udanych zakupow tej apaszki!
          • papryczka_ag Re: Meritum cd :-) 14.10.04, 12:44
            Po personalnym wytłumaczeniu autorki - Przepraszam. Dokonałam klasycznej
            nadinterpretacji. Na tym forum "w stylu" najczęściej oznacza podróbkę.
            Kajam się i proszę o wybaczenie.
          • tralalumpek Re: Meritum cd :-) 14.10.04, 13:24
            dubasmalona napisała:

            > Drogie Panie: Nie napisałam: uwaga gdzie mogę kupić PODRÓBKĘ apaszki firmy
            > Hermes. Bo niczego takiego nie szukam. Styl a podróbka to w moim skromym
            > mniemaniu troszeczkę co innego. Sklepy takie jak Zara, H&M czy Benetton
            również
            >
            > wzorują się na pomysłach projekatantów z górnej półki, i chyba nie oznacza
            to,
            > że produkują tandetne podróbki! PO prostu przeszkadza mi oględnie pisząc
            nieco
            > napastliwy ton niektórych forumowiczek. Nieładnie.
            > Dziękuję za konstruktywne porady!
            > :)


            zareagowalam jako pierwsza na twoj wpis i nie udzielilas mi odpowiedzi
            wracam zatem to tematu po twojej powyzszej wypowiedzi
            otoz ja nie pisalam nic o podrobkach a tylko spytalam co masz na mysli piszac
            apaszka w stylu hermes bo dla mnie to pytanie kompletnie nie ma sensu
            rownie dobrze mozna napisac apaszka w stylu joop , apaszka w stylu ...pikus,
            itd itp, wszystkie te apaszki sa mniej wiecej takie same
            czym zatem sie tak w szczegolnosci hermes wyroznia?
            moze na moim zad... nie uzywa sie takich rozgraniczen a moze to tylko twoj
            podzial apaszek
            • dubasmalona Re: Meritum cd :-) 14.10.04, 14:12
              Odowiedzi na pytanie udzieliła już S. Można oczywiście obejrzeć je na stronie
              Hermesa.
              Pozdrawiam.
              :)
              • tralalumpek Re: Meritum cd :-) 14.10.04, 14:17
                apaszki mozna obejrzec na stronach kazdej firmy produkujacej takowe akcesoria
                i przy odrobinie....
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka