zettrzy
26.10.04, 03:07
Pan w wieku siwo-wlosym ... tzn. te wlosy, ktore jeszcze mial, byly siwe,
prawie biale ... skapy rabek nad uszami i z tylu, czaszka gola i na glanc, a z
tylu warkoczyk, jakies 10 cm, zapleciony z tych pieciu wlosow na krzyz ....
Lokacja: pociag podmiejski, 8 rano, wiec pan nie szedl na impreze ani z
imprezy, chyba nawet jechal do pracy i sadzac po garniturku, nie byl artysta
happeningu ..