Gość: morgiana
IP: *.play.net.pl / *.play.net.pl
11.04.05, 17:48
Post ten powstał po przeczytaniu wątku o Morganie gdzie jedna z uczestniczek
dyskusji okazała sie wyjątkową miłosniczką ubran tej firmy.Pytanie brzmi czy
Wy rowniez macie swoją ulubioną firme odzieżową, ciuchy ktore stanowią 90 czy
wiecej % zawartosci waszej szafy??Generalnie twierdze ze zadko zdarza sie by
ktos ubostwiał czy preferował tylko lub głównie propozycje jednej firmy,
zazwyczaj robimy selekcję i z kazdej wybieramy cos dla siebie.Ja natomiast
naleze do tych osob ktore mają odkręt na punkcie jednej marki i rzeczywiscie
jej ubrania to prawie cała moja garderoba.Diesel to firma ktora trafia w 100%
w moj gust i styl ,uwielbiam kupowac tam ubrania mam ich mnostwo.