Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    02.07.05, 21:18
    polityka.onet.pl/162,1233327,1,0,2508-2005-24,artykul.html
    Pozwalam sobie wkleić link innej forumki,jako że interesujący jest.

    Pozdrawiam.
    Obserwuj wątek
      • Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 02.07.05, 21:39
        Ciekawe, naprawdę ciekawe... o ile sie orientuję to standard w naszych
        klinikach chirurgii plastycznej :p
        • black_magic_women Re: Nowa moda 02.07.05, 22:45
          a mi sie przypomina Ojciec chrzestny.dziewczyna Sonnego miala operacje-eh,Ojciec
          byl ze szkolnej biblioteki(sic!),a jakie mialam wypieki na twarzy
        • kochanica-francuza Re: Nowa moda 03.07.05, 00:32
          Gość portalu: riki-tiki napisał(a):

          > Ciekawe, naprawdę ciekawe... o ile sie orientuję to standard w naszych
          > klinikach chirurgii plastycznej :p
          To myśmy też,nomen omen,ocipieli?
          • Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 03.07.05, 16:00
            hmmm.... jakby nie było to jesteśmy w Unii Europejskiej :)) ot,tyle! :P
            • kochanica-francuza Re: Nowa moda 03.07.05, 16:07
              Gość portalu: riki-tiki napisał(a):

              > hmmm.... jakby nie było to jesteśmy w Unii Europejskiej :))

              aha ,to znaczy,że jak Unia popada w pewną paranoję (cipoplastyka),to my też
              musimy,bo inaczej jesteśmy zacofani?buahahahaha

              ja w ramach nadążania i rozwoju wolę sobie opłacić naukę trzech języków obcych
              zamiast cipoplastyki.
      • Gość: monika Re: Nowa moda IP: *.plock.mm.pl 03.07.05, 16:08
        głupota ludzka nie zna granic...
        • Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 03.07.05, 22:56
          widzę, że muszę wytłumaczyć- waginoplastykę wykonuje się również/przede
          wszytkim w celach leczniczych (np. po urazowych porodach)
          • n_nicky Re: Nowa moda 03.07.05, 23:25
            Gość portalu: riki-tiki napisał(a):

            > widzę, że muszę wytłumaczyć- waginoplastykę wykonuje się również/przede
            > wszytkim w celach leczniczych (np. po urazowych porodach)

            W Polsce,jak na razie,przede wszystkim.Natomiast w Szwecji-również.

            /Szwedzkie feministki domagają się,aby mężczyźni oddawali mocz wyłącznie na
            siedząco.Tłumaczą to tym,że zbyt często panowie wykorzystują swoją przewagę
            anatomiczną.Przez to państwo opiekuńcze Szwedzi(a może Szwedki)chyba naprawdę
            już nie mają problemów przez duże P...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka