kochanica-francuza 02.07.05, 21:18 polityka.onet.pl/162,1233327,1,0,2508-2005-24,artykul.html Pozwalam sobie wkleić link innej forumki,jako że interesujący jest. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 02.07.05, 21:39 Ciekawe, naprawdę ciekawe... o ile sie orientuję to standard w naszych klinikach chirurgii plastycznej :p Odpowiedz Link Zgłoś
black_magic_women Re: Nowa moda 02.07.05, 22:45 a mi sie przypomina Ojciec chrzestny.dziewczyna Sonnego miala operacje-eh,Ojciec byl ze szkolnej biblioteki(sic!),a jakie mialam wypieki na twarzy Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nowa moda 03.07.05, 00:32 Gość portalu: riki-tiki napisał(a): > Ciekawe, naprawdę ciekawe... o ile sie orientuję to standard w naszych > klinikach chirurgii plastycznej :p To myśmy też,nomen omen,ocipieli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 03.07.05, 16:00 hmmm.... jakby nie było to jesteśmy w Unii Europejskiej :)) ot,tyle! :P Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Nowa moda 03.07.05, 16:07 Gość portalu: riki-tiki napisał(a): > hmmm.... jakby nie było to jesteśmy w Unii Europejskiej :)) aha ,to znaczy,że jak Unia popada w pewną paranoję (cipoplastyka),to my też musimy,bo inaczej jesteśmy zacofani?buahahahaha ja w ramach nadążania i rozwoju wolę sobie opłacić naukę trzech języków obcych zamiast cipoplastyki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Nowa moda IP: *.plock.mm.pl 03.07.05, 16:08 głupota ludzka nie zna granic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: riki-tiki Re: Nowa moda IP: *.brda.net 03.07.05, 22:56 widzę, że muszę wytłumaczyć- waginoplastykę wykonuje się również/przede wszytkim w celach leczniczych (np. po urazowych porodach) Odpowiedz Link Zgłoś
n_nicky Re: Nowa moda 03.07.05, 23:25 Gość portalu: riki-tiki napisał(a): > widzę, że muszę wytłumaczyć- waginoplastykę wykonuje się również/przede > wszytkim w celach leczniczych (np. po urazowych porodach) W Polsce,jak na razie,przede wszystkim.Natomiast w Szwecji-również. /Szwedzkie feministki domagają się,aby mężczyźni oddawali mocz wyłącznie na siedząco.Tłumaczą to tym,że zbyt często panowie wykorzystują swoją przewagę anatomiczną.Przez to państwo opiekuńcze Szwedzi(a może Szwedki)chyba naprawdę już nie mają problemów przez duże P... Odpowiedz Link Zgłoś