Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Problem ze spódnicą...

    05.10.05, 15:01
    Witajcie:)
    Cały czas noszę spodnie i tak mi się ostatnio zatęskniło za spódnicą. Ale mam
    taki problem,że mam szerokie biodra i nie wiem kompletnie, jaki krój ,fason,
    materiał, byłby dla mnie odpowiedni. Może coś mi poradzicie?
    Obserwuj wątek
      • patyska Re: Problem ze spódnicą... 05.10.05, 15:43
        cos mi sie kojarzy, ze procz trapezu albo marszczonej w pasie to wszystkie ok. jak ja bym chciala miec
        kobiece, szerokie biodra...
        • kasiahej Re: Problem ze spódnicą... 05.10.05, 17:29
          Przy szerszych biodrach najlepszy jest trapez!!!!
          Mam szersze biodra i właśnie w takich najlepiej wygladam. Jesli masz dodatkowo
          potężne uda to taka spódnica to ładnie zatuszuje. Najlepiej jak spódnica bedzie
          raczej ciemniejsza i raczej gładka, bo wyszczupli (pionowe pasy, krata cięta ze
          skosu). Jeśli chcesz modną teraz spódnice z falbanami to radzę nie przesadzać i
          ograniczyc się do jednej falbany poniżej linii bioder.
      • aniabe13 Re: Problem ze spódnicą... 06.10.05, 09:58
        Dopasowana na biodrach i rozszerzona dołem. Żadnych wielkich wzorów, poziomych
        pasów ale to oczywiste.
      • inaa1 Re: Problem ze spódnicą... 06.10.05, 11:25
        szyta z klinów - dopasowana góra, szerszy dół (tak, żeby właśnie miało kształt
        trapezu). odpadają wszelkie ,,workowate" kroje. długość najlepiej nieco nad
        kolano, ewentualnie do kostek. bardzo krótkie mini raczej nie jest wskazane ;)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka