eliza_beth 26.10.05, 13:54 Moim zdaniem w sumie taki średniak, ale nie jest źle. Tańszy niż Promod, bardziej "bazowy". Mam stamtąd parę rzeczy, dobrze się noszą i piorą. Co sądzicie o tej firmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mantha Re: Camaieu 26.10.05, 15:57 Jestem ciezko chora na kurtke stamtąd, ale na razie u mnie bieda, swięta idą, wiec moge zapomniec... podoba mi sie, ale do promodu to jednak daleko. Odpowiedz Link Zgłoś
piwnooka_81 Re: Camaieu 26.10.05, 16:49 lubie ta firme, kupilam pare rzeczy i jestem z nich baaardzo zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
jo-asiunka Re: Camaieu 26.10.05, 18:03 Obok promodu - mój ulubiony. kiedyś wolałam ten, zgadzam się, że jest bardziej bazowy. Teraz więcej kupuję w promodzie. To chyba kwestia tego, że ubieram się mniej neutralnie. Ale t-shirty i klasyczne swerty - tylko z Camaieu. Choć i kilka odjechanych spódnic tam upolowałam. Odpowiedz Link Zgłoś
bianka111 Re: Camaieu 26.10.05, 18:35 Swetry od nich prują się na szwach. Mam takie dwa sweterki : jeden - wielka dziura pod pachą bo "poszedł" szew, drugi z kolei rozpruł sie z boku. Nigdy więcej nie kupię tam nic typu sweter!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marra.vln Re: Camaieu 26.10.05, 19:06 jak dla mnie szmatki,omijam serokim łukiem Odpowiedz Link Zgłoś
jo-asiunka Re: Camaieu 26.10.05, 19:09 a mnie jeszcze nic się stamtad nie zniszczyło! A mam swetry, t-shirty, koszule, spódnice, spodnie, princeski, apaszki... Odpowiedz Link Zgłoś
m0nam Re: Camaieu 26.10.05, 23:09 Z camaieu mam piekna sukienke tweedowa z zeszłego sezonu - z innych drobiazgów tez jestem zadowolona. Jedynie letnia lniana spodniczka bardzo stracila fason ... Poza tym OK Odpowiedz Link Zgłoś
olik35 Re: Camaieu 27.10.05, 13:15 Ciuchy ogolem OK, ale jednej rzeczy nie moge pojac- na metce jest napisane, ze firma ma siedzibe w Hiszpanii (Madryt). Tylko, ze tu nikt o takiej firmie nie slyszal i nie widzialam zadnego sklepu Camaieu (a mieszkam w Madrycie). Odpowiedz Link Zgłoś
jo-asiunka Re: Camaieu 27.10.05, 13:33 Eee, to jest chyba francuskie, jak promod. Czasem sie zastanwiaam, czy to nie ta sama firma ma dwie marki skierowane do trochę roznych klientek, bo materialy podejrzanie podobne. W kazdym razie we Francji camaieu jest Odpowiedz Link Zgłoś