Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    26.10.05, 13:54
    Moim zdaniem w sumie taki średniak, ale nie jest źle. Tańszy niż Promod,
    bardziej "bazowy". Mam stamtąd parę rzeczy, dobrze się noszą i piorą. Co
    sądzicie o tej firmie?
    Obserwuj wątek
      • mantha Re: Camaieu 26.10.05, 15:57
        Jestem ciezko chora na kurtke stamtąd, ale na razie u mnie bieda, swięta idą,
        wiec moge zapomniec...
        podoba mi sie, ale do promodu to jednak daleko.
      • piwnooka_81 Re: Camaieu 26.10.05, 16:49
        lubie ta firme, kupilam pare rzeczy i jestem z nich baaardzo zadowolona
        • jo-asiunka Re: Camaieu 26.10.05, 18:03
          Obok promodu - mój ulubiony. kiedyś wolałam ten, zgadzam się, że jest bardziej
          bazowy. Teraz więcej kupuję w promodzie. To chyba kwestia tego, że ubieram się
          mniej neutralnie. Ale t-shirty i klasyczne swerty - tylko z Camaieu. Choć i
          kilka odjechanych spódnic tam upolowałam.
      • bianka111 Re: Camaieu 26.10.05, 18:35
        Swetry od nich prują się na szwach. Mam takie dwa sweterki : jeden - wielka
        dziura pod pachą bo "poszedł" szew, drugi z kolei rozpruł sie z boku.
        Nigdy więcej nie kupię tam nic typu sweter!!!
      • marra.vln Re: Camaieu 26.10.05, 19:06
        jak dla mnie szmatki,omijam serokim łukiem
        • jo-asiunka Re: Camaieu 26.10.05, 19:09
          a mnie jeszcze nic się stamtad nie zniszczyło! A mam swetry, t-shirty, koszule,
          spódnice, spodnie, princeski, apaszki...
          • m0nam Re: Camaieu 26.10.05, 23:09
            Z camaieu mam piekna sukienke tweedowa z zeszłego sezonu - z innych drobiazgów
            tez jestem zadowolona. Jedynie letnia lniana spodniczka bardzo stracila fason ...
            Poza tym OK
      • olik35 Re: Camaieu 27.10.05, 13:15
        Ciuchy ogolem OK, ale jednej rzeczy nie moge pojac- na metce jest napisane, ze
        firma ma siedzibe w Hiszpanii (Madryt). Tylko, ze tu nikt o takiej firmie nie
        slyszal i nie widzialam zadnego sklepu Camaieu (a mieszkam w Madrycie).
        • ziereal Re: Camaieu 27.10.05, 13:27

        • jo-asiunka Re: Camaieu 27.10.05, 13:33
          Eee, to jest chyba francuskie, jak promod. Czasem sie zastanwiaam, czy to nie ta
          sama firma ma dwie marki skierowane do trochę roznych klientek, bo materialy
          podejrzanie podobne. W kazdym razie we Francji camaieu jest
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka