Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Znowu będę żałować pieniędzy....:)))

    04.11.05, 21:52
    Chciałabym kupić płaszcz - ale nie pikowany puchowy tylko "normalny".
    Najlepiej do kolan, z paskiem w talii, jasny kolor (może być jodełka, pieprz
    z solą, byle nie kratka), szary, beżowy, albo jakiś kolor chłodny, tylko nie
    czerwony:)
    Najlepiej, żeby nie miał futra ani tego typu dodatków.
    Jeśli ktoś widział taki do 350 zł gdzieś w Krakowie, to proszę pisać w tym
    wątku:)))
    A oszczędzam bo urządzam mieszkanie. No ale płaszcza też potrzebuję:)))
    Obserwuj wątek
      • mroofka2 la.parisienne 04.11.05, 23:22
        żałosna, pusta materialistko!!! skrzywdził cie ktoś
        biedaczko?
        chetnie służę pomocą, tylko przeczytam jakieś wypociny
        n/t twojej patologii...

        WŁOSY,MAKIJAŻ,STYLIZACJA
        })i({ })i({ })i({
        • tralalumpek Re: la.parisienne 04.11.05, 23:23
          tym razem duze brawa dla nozyczek :)
          • minkair Re: la.parisienne 04.11.05, 23:27
            Brawo!!;-)
          • la.parisienne ..... 04.11.05, 23:52
            tralalumpek napisała:

            > tym razem duze brawa dla nozyczek :)

            Oh, to nic w porownaniu z Tralumpeciaragate. Tam ci powywinali jajniki, ponoc
            juz dzieci nie bedziesz mogla miec. Zreszta sprawe sobie wyjasnie z paniami
            moderatorkami, a raczej z jabburem Podzeganie, namawianie, kupowanie
            nielegalnych kopiii wielkich marek jest karane prze prawo europejskie grzywna
            do 100 tys euro i kara wiezienia do 3 lat.
            Dowiemy sie sie dlaczego na portalu takiej gazety jak wyborcza admnin nie
            wycinaja postow dotyczacych informacji na temat nabycia nielegalnych kopii
            wielkich marek, a nawet przekazuja sobie informacje na ten temat. Napewno w
            Polsce jest jakis urzad, ktory sie tym zajmuje.
            Mam tez inny pomysl.
            • bianka111 Re: ..... 05.11.05, 00:08
              a ty lepiej wytnij tę głupawą sygnaturkę pod tytułem "stała klientka luksusowego
              butiku..itp"
              śmiech na sali, odkad wiemy że nie jesteś żadną bogatą paryżanką, hehe
              • pianazludzen de Portzamparc 05.11.05, 03:00
                e tam nie wywalaj sygnaturki. ja calkiem lubie architekture elisabeth de
                portzamparc i jej mezusia christiana.

                Co do architektury LaP. i inni, moze ktos sie orientuje co jest ciekawego do
                zobaczenia w Caen? Jest Palac sprawiedliwosci Jeana Nouvela, ale cos jeszcze?
        • mroofka2 Re: la.parisienne 04.11.05, 23:26
          a przepraszam :) pewnie znowu jakaś prowokacja
          z jej strony??
      • tralalumpek Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 04.11.05, 23:27
        widzialam dosc ciekawy (ale tylko rzucialam w biegu oko) bodajze w jakims
        sklepie w carrfurze w krakowie, jasny chyba fiolet lub lila w "ciapki" (kostka
        czy cos) (byc moze ze sysley to byl)
        wygladal chyba niezle,
        • tralalumpek ps 04.11.05, 23:28
          sisley
        • minkair Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 04.11.05, 23:30
          Tylko że ten fioletowy to wydatek napewno ponad 500-600 zł... tak mi się przynajmniej wydaje..a mi tylko jakieś kratki przychodzą do głowy..
          • tralalumpek Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 04.11.05, 23:32
            nie wiem, nie mialam czasu kuknac do sklepu ale sam plaszcz wygladal przez
            szybe niezle :)
            • minkair Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 04.11.05, 23:35
              Też go widziałam;-) i zwróciałam uwagę na niego..
      • enixx Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 04.11.05, 23:48
        Pzremkowa ja rok temu kupilam zupelnie przypadkiem plaszcz w ... krakchemii (z
        tego co pamietam masz tam niedaleko :) ) Jest szary, pieprz z sola, dlugosc do
        kolan, dopasowany w tali i ogolnie zgrabny, a kosztowal chyba z 220 zl.
      • eirenne Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 00:14
        Dość dawno byłam w sklepach w poszukiwaniu płaszczy i powiem Ci, że bryndza, do
        350zł cięzko znaleźć coś przyzwoitego:/ Najbardziej wpadły mi w oko płaszcze
        Autografa w Galerii Centrum, ale są raczej droższe, tak do 500zł:( Ale wiesz
        co... oszczędność na płaszczu może być fałszywą oszczędnością, gdy niskiej
        jakości materiał się spilinguje, straci fason i za rok staniesz przed podobnym
        wyborem. Spróbuj zaoszczędzić na czymś innym, bluzkach, sweterkach, a w
        płaszczyk zainwestuj. Mimo wszystko:)
      • zulka81 Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 08:18
        kup na Tandecie. Tam płaszcze możesz dostać wprost od producenta, potem trafia
        do sklepu o 200 zł droższe
        • klymenystra Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 13:43
          zgadzam sie- juz raz zdarzylo mi sie, ze kupilam tam plaszczyk, a potem
          widzialam identyczny (nawet metka ta sama), o wiele drozszy, w butiku.
      • lili Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 09:17
        w H&M w GK (na dole) sa fajne, bardzo dopasowane plaszcze do kolan,z dwoma patkami po bokach w
        talii, zapinane na zamek i patki (taki troche militarny kroj ale bardzo oszczedny), szare, biale lub
        czarne, cena 249zl, 65 % welny, bez cieplej podszewki.
        Jeden sezon powinien wytrzymac :))
      • lucy215 Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 10:14
        Ja swój kupilam na Siennej w ty małym sklepiku po schodkach. Pieprz z solą,
        dopasowany, za kolana, 300zł. Tylko to było z zeszłym roku, ale założe sie ze
        jest tam coś ciekawego.
      • malgoniak Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 15:02
        odziez-damska.abc24.pl/default.asp?kat=5642
        tez szukam i tez czegoś o czym piszesz, wybieram się do monnari, solara i
        kappahla i dojechać nie mogę, nie ma tam nic?
      • malgoniak Re: Znowu będę żałować pieniędzy....:))) 05.11.05, 15:26
        www.dziekanski.pl/oferta_jz_2006_03.php
        mi się marzy coś takiego, melanż beżu z brązem, z kapturem do kolan, prosty,
        dopasowany bez futerka, cudo, moze być i bez kaptura, ale ze stójka, nie lubię klap
      • przemkowa.b Dzięki dziewczyny:)))) 05.11.05, 20:49
        A o co chodziło z parówką? Wczoraj po napisaniu postu o płaszczu wyłaczyłam
        kompa i nie wiem, co się dalej działo...:))) A tu jakaś parówka na moim
        wątku:)))
      • przemkowa.b Parówce się wszystko pokitwasiło...:))) 06.11.05, 21:23
        Z nia jest już tak źle, że w innym wątku pisze, że to MÓJ post wycięto, podczas
        gdy wycięto JEJ POST. No nieźle. Widze, że ma już nawet kłopoty z
        jaźnią....brawo:)))
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka