Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

modny kot czy pies?

30.07.06, 00:06
    Co modniejsze??
    Kot czy Pies
    :]

(no dobra chce wcisnac kilka kociakow)

Bo jesli koty to znajoma mojej znajomej chetnie kilka odda... :D
    Nie chce zeby trafily do schroniska... przygarnela 3 i okazalo sie, ze byly w
    ciazy teraz jest ich z 13...
    koty sa w slicznych modnych kolorach :D dopasujecie na 100 do mieszkania i
    gustu ;]

i ciekawi mnie ktory zwierz cieszy sie wieksza popularnoscia... ;]
    prosze pisac w temacie ;]
    Obserwuj wątek
        • xtrania Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 12:58
          Najcudowniejsze zwierzęta na świecie to koty. Pewnie się narażę wielu osobom ale
          nie cierpie psów. Ostatnio pogryzł mnie jeden z przedstawicieli tego gatunku,
          więc teraz praktycznie pałam piekielną nienawiscią do tych śierściuchów.Równie
          wielką nienawiścią pałam do "mondrych" właścicieli, którzy z psami wielkości
          konia chodzą bez smyczy i kagańca "bo on nie gryzie i dzieci lubi" brrr
          • titta Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 16:57
            Widzisz, a mnie dwa razy ugryzl...kot. Tak znienacka, podszedl i ugryzl, nie
            chcialam ich (bo to dwa rozne byly) nawet dotknac (pewnie bestie wyczuly, ze
            wole psy). Jestem za tym, zeby wlasciciele kotow wyprowadzali ja w kagancach ;)
            Ps. Ugryzl mnie tez krolik, za to zadnemu psu sie jeszce nie zdazylo.
          • kamila29091 Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 18:03
            Wszyscy tak strasznie narzekaja na psy. Wsrod moich znajomych a szczegulnie w
            mojej przyjaciolce panuje poglad ze psy to najwieksza zaraza swiata. Ja mam 4
            letniego bernardyna. Wazy 70 kilo i jest strasznie duzy. Moj piesio jest ledwo
            co traktowany w moim miescie. a to tylko dlatego zostal zaakceptowany bo jak 5
            letnie dziecko sie topilo na basenie to on mimo swojego wstretu do wody
            wskoczyl do niej i dziecko uratowal. Odezwala sie jego prawdziwa natura.
            Jeszcze nigdy na nikogo nie szczeknal, daje sie poglaskac kazdemu, a wszyscy
            boja sie go jak morowej zarazy. Psy sa zle wtenczas gdy nie maja odpowiedniej
            opieki i milosci. Bo pies jest naszym najlepszym przyjacielem, i powinnismy
            traktowac go na rowni z nami. Bo on jak czlowiek potrzebuje, zrozumienia,
            milosci i ciepla. To nie koty, ptaszki czy inne pieszczochy nieraz uratowaly
            czlowieka od pewnej smierci, czesto oddajac za nas wlasne zycie. Ale kto by sie
            przejmowal ze pies zginal choc uratowal np 4 ludzi. Po co sie takim byle czym
            przejmwoac, wazne ze sie do domu przyjdzie i ma sie kota do glaskania.
            • xtrania Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 19:10
              Zgadzam sie z tobą, że niektóre pieski są niegroźne, ale idąc ulicą nie da się
              rozpoznać który z nich jest łagodny i kochany, a który to pies-zabójca. Dlatego
              apeluję---każdy pies na smyczy lub z kagańcem. Psy ratują ludzi, ale również
              zagryzaja małe dzieci. Koty też mogą zrobić krzywdę, ale są za małe by zabić.
              • kamila29091 Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 19:39
                Tu sie z toba zgadzam. Nigdy jeszcze nie wyprowadzilam psa bez smyczy i bez
                kaganca. Niektorzy ludzie zle dzialaja na psy i ja sama widzialam pogryzienie
                przez psa (ktory nie mial kaganca) pijaka. Tyle ze ten pijakn ieb yl bez winy
                bo zlorzeczyl temu pieskowi. Ale to niedopuszczalne aby takie wielkie psy (to
                byl rozwajler) trzymac i wypuszczac bez kaganca. Bo takie psisko wiem to na
                swoim przykladzie i jak zobaczy np. kota to wyrwie smycz z reki i poleci het
                dal. I zeby przypadkiem kogos nie pogryzl musi miec kaganiec. Kazdy pies musi
                miec tez zrobione wszystkie szczepienia i badania przynajmniej 2 razy do roku u
                weterynarza. Wazne tez aby na obrozy bylo kolko z imieniem psa i jego adresem.
                Takie cus kosztowalo mnie prawie 40 zl ale teraz gdyby mi sie dzekus zgubil to
                wiem, ze gdyby go z schroniska znalezli to wiedza gdzie go odprowadzic.
                • xtrania Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 19:48
                  kamila29091 napisała:

> Tu sie z toba zgadzam. Nigdy jeszcze nie wyprowadzilam psa bez smyczy i bez
                  > kaganca. Niektorzy ludzie zle dzialaja na psy i ja sama widzialam pogryzienie
                  > przez psa (ktory nie mial kaganca) pijaka. Tyle ze ten pijakn ieb yl bez winy
                  > bo zlorzeczyl temu pieskowi. Ale to niedopuszczalne aby takie wielkie psy (to
                  > byl rozwajler) trzymac i wypuszczac bez kaganca. Bo takie psisko wiem to na
                  > swoim przykladzie i jak zobaczy np. kota to wyrwie smycz z reki i poleci het
                  > dal. I zeby przypadkiem kogos nie pogryzl musi miec kaganiec. Kazdy pies musi
                  > miec tez zrobione wszystkie szczepienia i badania przynajmniej 2 razy do roku u
                  >
                  > weterynarza. Wazne tez aby na obrozy bylo kolko z imieniem psa i jego adresem.
                  > Takie cus kosztowalo mnie prawie 40 zl ale teraz gdyby mi sie dzekus zgubil to
                  > wiem, ze gdyby go z schroniska znalezli to wiedza gdzie go odprowadzic.

I oby więcej takich właścicieli :)
      • roches_ives Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 01:34
        omg czy ty sie tak naprawde zastanowilas nad tym co napisalas? sorry, cos mi tu
        nie gra. przygarniajac zwierzaka patrzysz na to, czy znajomi beda ci go
        zazdroscili albo czy wszyscy beda piszczec, gdy wyjdziesz z nim na ulice?
        jestes okrutnie niesprawiedliwa. tak nie mozna. a moze? sorry, mozde wydaje sie
        niemila, ale ten list mnie na serio zbulwersowal.
        • hiii Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 01:42
          nie denerwuj się:)
          to jest forum tematyczne, nawet szczytny cel, jakim iewątpliwie jest oddanie w
          dobre ręce paru kociaków, musi byc jakoś dopasowany do głównego tematu, bo
          inaczej wątek będzie wykasowany.
          odnośnie tematu wątku: małe pieski są jak najbardziej modne (patrz: paris
          hilton, doda, czy wreszcie nasza forumowa gwiazda ally). ale zauważam też, że
          wiele osób z mojego otoczenia ma koty, różne wymyślne rasy ale też dachowce.
          może więc koty też są modne?
          no chyba, że to taka klasyka, jak na przykład owczarki niemieckie
      • katinkova Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 02:01
        myślę, że to, tak samo jak ubrania, zależy od grupy społecznej ;)
        jedni noszą glany i lubią rotweilery; inni szpilki z pomponami a na smyczce
        pudelka; inni lubia bojówki, szerokie bluzy i leniwe koty ;)

mi by zdecydowanie pasowal jakis siersciuch, jak bede miala kiedys wlasne
        mieszkanie to znajdzie sie w nim na pewno miejsce dla jakiegos kota :)
      • foamclene Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 07:42
        szkoda, ze nie mam juz miejsca :( chetnie pomoglabym jakiemus kocurowi ratujac
        go przed schroniskiem...
        ale posiadam juz trzy co w M4 jest i tak ogromna ekstrawagancja ;)
        nie mam jeszcze tylko rudego ;)
          • xtrania Re: Koty, kotki koteczki 31.07.06, 13:05
            foamclene napisał:

> a to moje ;) od najstarszego modelu
            >
            > img55.imageshack.us/img55/8834/twarzonnm9.jpg
            > img136.imageshack.us/img136/8504/nowaspifw6.jpg
            > img221.imageshack.us/img221/9581/zamiastjablkats7.jpg

Cudne kociaczki, szczególnie ten pierwszy :)
      • lanja Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 08:32
        Chyba od wieków psy są modne, teraz takie miniaturki typu pieski blond gwiazdek,
        a u dresiarzy chyba bulteriery. Widziałam niedawno takiego łysego "pana" w
        dresach adidasa z psem tej rasy, to miało chyba wyglądać groźnie.
        • kiku.san Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 08:43
          Ja w różnym stopniu lubię psy i koty, ale moim zdaniem to koty teraz są modne.
          Kiedyś jak ktoś miał w domu kota to był uważany za dziwaka.
          Teraz wszyscy moi znajomi jak i rodzina są zakoceni i mam wielki problem, gdy
          znajdzie się kociak potrzebujący domu. Po prostu nie ma go komu dać:(
          A psa ma tylko jedno znajome małżeństwo.
          Dużo bym dała, aby móc mieć dużo i kotów i psów, póki co musi mi wystarczyć mój
          rudy sybirak:)
          • nioma Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 09:09
            ja mam kota, cudownego dachowca,oczywiscie najpiekniejszego na swiecie :))
            psa nie moge miec ze wzgledu na prace - za dlugo w niej siedzie i pies by sie
            meczyl
            ale ejst pomysl na przyszlosc: kilka psow, kilka kotow i wlasne konie
      • isia85 Re: modny kot czy pies? 30.07.06, 15:10
        chyba nastała moda na koty. Ja mam collie-Zdzisia, chomika-Pypka. Miałam
        jeszcze malego kocurka-Maurycego ale niestety...:(jakis czas temu dostal
        kruczoczarna kotke-Al-Kaida, potem sasiadka u gory przygarnela z ulicy
        zabiedzone czarne kocie-Panterka, a sasiadka z naprzeciwka te kupia czarnego
        koteczka- jeszcze nie ma imienia.Poza tym podarowalam mojemu chlopakowi
        czarnego, z biała broda kocurka-Stefan.Tak wiec chyba koteczki rzadza ale
        wszystkie zwierzaczki sa kochane:)
      • magdaksp disa! 31.07.06, 02:00
        mam dwa koty wlasciwie kotki:brawurke i chelsea.
        disa mam dla ciebie ostrzezenie awlasciwie dla twojej kolezanki.niech uwaza na
        ludzi ktorzy beda chcieli brac kilka kotkow bez pytania o płec i cokolwiek bo sa
        to ludzie którzy małymi kotkami i pieskami karmią węze.wiec naprawde trzeba
        uwazac.jak znajde to wkleje watek na ten temat.
      • magdaksp Re: modny kot czy pies? 31.07.06, 02:13
        ato moje kociny:forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=36212790&a=36212790

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=631&w=18525309&a=44194018
        bi.gazeta.pl/o/a/forum/441/1/441167.jpg
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=664&w=43250205&a=43250205
        bi.gazeta.pl/o/a/forum/450/3/450380.jpg
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka