zabamala ona jest żadna 09.08.07, 13:45 nie ma czemu się dziwić ani brzydka, ani ładna - taka żadna Odpowiedz Link Zgłoś
j-adore Karolina Malinowska 09.08.07, 15:02 Lubię ją. Może i jest nieco zarozumiała, ale ma charakter i jest pewna siebie. A wypowiadanie własnego zdania wychodzi jej bardziej przekonująco niż np. pseudo-kontrowersyjnej Musze. Co do urody - rzeczywiście dosyć przeciętna, ale niesamowicie plastyczna. Kobieta kameleon, w niektórych stylizacjach wygląda przepięknie. I dobrze, że zoperowała uszy bo były okropne.:) Odpowiedz Link Zgłoś
alibaba1021 Karolina Malinowska 09.08.07, 15:51 Ona jest OK ale jej mąż O..... Janiak lauś i prymityw zapatrzony w siebie jak jakaś lalka Barbie współczuję jej takiego "chłopa". Odpowiedz Link Zgłoś
eliza-dolittle Re: Karolina Malinowska 09.08.07, 16:10 czy orientuje się ktoś, ile kosztuje magazyn A4? Odpowiedz Link Zgłoś
izerrex Karolina Malinowska 09.08.07, 16:40 Otóż to.Miała szczęście, że była wtedy koniunktura na brzydactwa-oryginały, i uszy jej w tym pomogły, potem na tym rozpędzie jechała.Ale moda ta minęła i wróciła cena na klasyczne piękno i niech nie opowiada wszędzie bzdur o swoim "wieku emerytalnym" bo Anja Rubik ma tyle samo i jest rozchwytywana... Odpowiedz Link Zgłoś
izerrex Karolina Malinowska 09.08.07, 16:41 Otóż to.Miała szczęście, że była wtedy koniunktura na brzydactwa-oryginały, i uszy jej w tym pomogły, potem na tym rozpędzie jechała.Ale moda ta minęła i wróciła cena na klasyczne piękno i niech nie opowiada wszędzie bzdur o swoim "wieku emerytalnym" bo Anja Rubik ma tyle samo lat i jest rozchwytywana... Odpowiedz Link Zgłoś
stasia82 Re: Karolina Malinowska 09.08.07, 17:16 fajna, ładna i inteligentna - podoba mi sie :) Odpowiedz Link Zgłoś
este2 Oto klasa, do widzenia z zazdrosnymi pasztetami! : 10.08.07, 16:24 A zatem piszą tu nie tylko zazdrosne purchawy, co to same uszy odstające widzą! Dzięki dziewczyny, rośnie wiara w obiektywizm! www.este2.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
disa Re: Karolina Malinowska 10.08.07, 18:32 ładna, a w rozpuszczonych włosach śliczna ;] Odpowiedz Link Zgłoś
zly_kalafiorek A ja na to: 11.08.07, 14:29 Jak będziecie tak nadawać i wykrzywiać buzie w akcie totalnego zdegustowania ("ale ma odstające uszy!o zgrozo!") to może chociaż na chwile zapomnicie o tym jak same wyglądacie ;p co i tak nie zmieni faktu, że umrzecie w samotności i zjedzą was koty. Na koniec cytat z Markizy de Pompadour: "Nie chce, by moja córka była równie piękna jak ja. Będzie miała ciężkie życie. Pół świata to brzydkie kobiety i ich przyjaciele." Odpowiedz Link Zgłoś
style_council Karolina Malinowska 13.08.07, 10:51 Karolina jest piekną dziewczyną, to fakt. Talent "modelarski" tez posiada. Ale musze przyznac, że razi mnie jej zachowanie: ostatnio oglądałam wywiad z nią w Maglu Towarzyskim TVN Style (nie wiem, czy to jakaś powtóka była?) i.... niestety. Słownictwo jak z warszawskich Szmulek, maniery bazarowe - obmawiając polski show biznes jechała po bandzie. Tak jakby nie była jego częścią. A szkoda, bo gdyby zapanowała nad stroną werbalną, tak samo jak panuje nad wizualną, to naprawdę zasługiwałaby na podziw. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieska_konewka Re: Karolina Malinowska 13.08.07, 22:52 no ja niestety tej pani nie lubię. jest nieprzyjemna w obejściu. fuga.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
anulkina Re: Karolina Malinowska 14.08.07, 09:40 a mnie się ona bardzo podoba, dażę ją dużą sympatią, lubie jej dystans do samej siebie, bardzo podobała mi się i u Drzyzgi w rozmowach w toku jakis czas temu i w maglu towarzyskim, ładnie sie tam rozprawiła z Kinem i Korwin-Piotrowska :) i to zdjecie z gali bardzo lubie: www.gala.kobieta.pl/gala2/gallery.jsp?place=Gallery&gid=3892&pid=22256 Odpowiedz Link Zgłoś
j-adore Re: Karolina Malinowska 17.08.07, 08:44 www.vipnews.pl/article.php?category=4&article=2788&ret=L2luZGV4LnBocD8= Tutaj wygląda świetnie. Gdyby zrobiła sobie jakąś konkretną fryzurę jej uroda zrobiłaby sie bardziej wyrazista. Odpowiedz Link Zgłoś