Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Karolina Malinowska

      • zabamala ona jest żadna 09.08.07, 13:45
        nie ma czemu się dziwić ani brzydka, ani ładna - taka żadna
      • j-adore Karolina Malinowska 09.08.07, 15:02
        Lubię ją. Może i jest nieco zarozumiała, ale ma charakter i jest pewna siebie. A
        wypowiadanie własnego zdania wychodzi jej bardziej przekonująco niż np.
        pseudo-kontrowersyjnej Musze.
        Co do urody - rzeczywiście dosyć przeciętna, ale niesamowicie plastyczna.
        Kobieta kameleon, w niektórych stylizacjach wygląda przepięknie.
        I dobrze, że zoperowała uszy bo były okropne.:)
      • alibaba1021 Karolina Malinowska 09.08.07, 15:51
        Ona jest OK ale jej mąż O..... Janiak lauś i prymityw zapatrzony w
        siebie jak jakaś lalka Barbie współczuję jej takiego "chłopa".
      • eliza-dolittle Re: Karolina Malinowska 09.08.07, 16:10
        czy orientuje się ktoś, ile kosztuje magazyn A4?
        • gabrielafrancuz Re: Karolina Malinowska 09.08.07, 16:12
          jakies 10-15 zlotych.
      • izerrex Karolina Malinowska 09.08.07, 16:40
        Otóż to.Miała szczęście, że była wtedy koniunktura na brzydactwa-oryginały, i
        uszy jej w tym pomogły, potem na tym rozpędzie jechała.Ale moda ta minęła i
        wróciła cena na klasyczne piękno i niech nie opowiada wszędzie bzdur o swoim
        "wieku emerytalnym" bo Anja Rubik ma tyle samo i jest rozchwytywana...
      • izerrex Karolina Malinowska 09.08.07, 16:41
        Otóż to.Miała szczęście, że była wtedy koniunktura na brzydactwa-oryginały, i
        uszy jej w tym pomogły, potem na tym rozpędzie jechała.Ale moda ta minęła i
        wróciła cena na klasyczne piękno i niech nie opowiada wszędzie bzdur o swoim
        "wieku emerytalnym" bo Anja Rubik ma tyle samo lat i jest rozchwytywana...
      • stasia82 Re: Karolina Malinowska 09.08.07, 17:16
        fajna, ładna i inteligentna - podoba mi sie :)
      • este2 Oto klasa, do widzenia z zazdrosnymi pasztetami! : 10.08.07, 16:24
        A zatem piszą tu nie tylko zazdrosne purchawy, co to same uszy
        odstające widzą!
        Dzięki dziewczyny, rośnie wiara w obiektywizm!
        www.este2.blox.pl
      • disa Re: Karolina Malinowska 10.08.07, 18:32
        ładna,
        a w rozpuszczonych włosach śliczna ;]
      • zly_kalafiorek A ja na to: 11.08.07, 14:29
        Jak będziecie tak nadawać i wykrzywiać buzie w akcie totalnego zdegustowania
        ("ale ma odstające uszy!o zgrozo!") to może chociaż na chwile zapomnicie o tym
        jak same wyglądacie ;p co i tak nie zmieni faktu, że umrzecie w samotności i
        zjedzą was koty.
        Na koniec cytat z Markizy de Pompadour:
        "Nie chce, by moja córka była równie piękna jak ja. Będzie miała ciężkie życie.
        Pół świata to brzydkie kobiety i ich przyjaciele."
        • disa nawet 3/4 :D 11.08.07, 22:22

      • style_council Karolina Malinowska 13.08.07, 10:51
        Karolina jest piekną dziewczyną, to fakt. Talent "modelarski" tez
        posiada. Ale musze przyznac, że razi mnie jej zachowanie: ostatnio
        oglądałam wywiad z nią w Maglu Towarzyskim TVN Style (nie wiem, czy
        to jakaś powtóka była?) i.... niestety. Słownictwo jak z
        warszawskich Szmulek, maniery bazarowe - obmawiając polski show
        biznes jechała po bandzie. Tak jakby nie była jego częścią. A
        szkoda, bo gdyby zapanowała nad stroną werbalną, tak samo jak panuje
        nad wizualną, to naprawdę zasługiwałaby na podziw.
      • niebieska_konewka Re: Karolina Malinowska 13.08.07, 22:52
        no ja niestety tej pani nie lubię.
        jest nieprzyjemna w obejściu.

        fuga.blox.pl/html
        • anulkina Re: Karolina Malinowska 14.08.07, 09:40
          a mnie się ona bardzo podoba, dażę ją dużą sympatią, lubie jej
          dystans do samej siebie, bardzo podobała mi się i u Drzyzgi w
          rozmowach w toku jakis czas temu i w maglu towarzyskim, ładnie sie
          tam rozprawiła z Kinem i Korwin-Piotrowska :)

          i to zdjecie z gali bardzo lubie:

          www.gala.kobieta.pl/gala2/gallery.jsp?place=Gallery&gid=3892&pid=22256
      • j-adore Re: Karolina Malinowska 17.08.07, 08:44
        www.vipnews.pl/article.php?category=4&article=2788&ret=L2luZGV4LnBocD8=
        Tutaj wygląda świetnie. Gdyby zrobiła sobie jakąś konkretną fryzurę jej uroda
        zrobiłaby sie bardziej wyrazista.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka