silencia22
23.09.07, 21:19
ostatnio przeczytałam w ktorejs gazecie ze legginsy 3/4 są passe...
ale co z tymi do kostki?
nosicie jeszcze?
a moze nosicie jakies inne odmiany obcisłych "gaci" ?
tregginsy...narciarki...
co w ogole sądzicie teraz o legginsach?
ja tak naprawdę nigdy(procz podstawówki i przedszkola) nie nosiłąm legginsów,
co nie znaczy ze uwazam ze są złe i w złym guscie:) uwazam ze dobrze
zestawione klasyczne kryjące legginsy fajnie wyglądają z dłuzszymi swetrami i
tunikami ..
a wy co sądzicie?