Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    29.10.07, 20:33
    Ochyyyyyyyyyyda.
    Tyle się mówi o nie noszeniu rozwlekłych swetrzysk, które są niekobiece i
    odrażające. Jak widzę dziewczynę w czymś takim, to mam ochotę jej dać na bułkę
    lub dragi :-(
    Obserwuj wątek
      • steperka1 Swetry 29.10.07, 22:58
        Niektóre są super.Napomknę do niektórych wypowiedzi że są mało kobiece.Wiązane w
        pasie są bardzo seksowne a również kaptur ma swój urok.Moda jest fajna bo się
        zmienia i to jest fajne.Bawmy się i wybierajmy to co nam odpowiada.Pozdrowionka.
      • awelina6 ostatni sweter ...czy mnie oczy myla... 14.11.07, 12:43
        czy on kosztuje ponad 900zl.? :O
        • lunalovelight Re: ostatni sweter ...czy mnie oczy myla... 14.11.07, 13:02
          Nie mylą Cię, ale to nie jest jakaś powalająca cena, jak na długi, gruby sweter
          dobrej jakości. Nie mówię, że ten akurat jest dobrej jakości, bo go w Miss Sixty
          nie "macałam" :). Jeśli jest szmatowaty, to cena jest wydumana :).
      • modliszka24 Re: Swetry 14.11.07, 13:16
        ja tez tego nie znosze
      • duritia Swetry 02.12.07, 15:18
        A ja lubię takie duże swetry.Nie każdy wygląda jak Barbie, żeby nosi
        cukierkowe, obcisłe sweterki i bolerka.
        • inna-bajka Re: Swetry 02.12.07, 16:10
          duritia napisała:
          > Nie każdy wygląda jak Barbie, żeby nosi cukierkowe, obcisłe
          > sweterki i bolerka.

          Doprawdy ???
          Widzę, że masz szeroko pojętą wiedzę w dziedzinie mody, skoro oprócz
          nietwarzowych i rozwleczonych swetrzysk widzisz styl barbi.
          Polecam :
          www.tiffi.pl/tiffi/ix_start.html
          wyjątkowo klasyczne i tawarzowe.
      • karo881 Re: Swetry 02.12.07, 16:39
        Ze co?? Ja tam nie widze zadnych 'rozwleklych swetrzysk' tylko
        normalne fajne sweterki. Szczegolnie podobaja mi sie takie dlugie
        swetry. Po to sa rozne fasony zeby nosic raz cos obcislego, a raz
        cos luzniejszego i jak sie komus nie podoba to nie musi. Ciuchow
        jest teraz od wyboru do koloru.
      • zettrzy Swetry 02.12.07, 19:46
        banalne te swetry... zwlaszcza ze takie wielkie swetrzysko stwarza
        literalnie ogromne mozliwosci dla wyobrazni projektanta

        wielkie swetry sa swietne jako ubior, ale te na zdjeciach raczej
        malo ciekawe

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka