inna-bajka 29.10.07, 20:33 Ochyyyyyyyyyyda. Tyle się mówi o nie noszeniu rozwlekłych swetrzysk, które są niekobiece i odrażające. Jak widzę dziewczynę w czymś takim, to mam ochotę jej dać na bułkę lub dragi :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
steperka1 Swetry 29.10.07, 22:58 Niektóre są super.Napomknę do niektórych wypowiedzi że są mało kobiece.Wiązane w pasie są bardzo seksowne a również kaptur ma swój urok.Moda jest fajna bo się zmienia i to jest fajne.Bawmy się i wybierajmy to co nam odpowiada.Pozdrowionka. Odpowiedz Link Zgłoś
awelina6 ostatni sweter ...czy mnie oczy myla... 14.11.07, 12:43 czy on kosztuje ponad 900zl.? :O Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: ostatni sweter ...czy mnie oczy myla... 14.11.07, 13:02 Nie mylą Cię, ale to nie jest jakaś powalająca cena, jak na długi, gruby sweter dobrej jakości. Nie mówię, że ten akurat jest dobrej jakości, bo go w Miss Sixty nie "macałam" :). Jeśli jest szmatowaty, to cena jest wydumana :). Odpowiedz Link Zgłoś
duritia Swetry 02.12.07, 15:18 A ja lubię takie duże swetry.Nie każdy wygląda jak Barbie, żeby nosi cukierkowe, obcisłe sweterki i bolerka. Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Swetry 02.12.07, 16:10 duritia napisała: > Nie każdy wygląda jak Barbie, żeby nosi cukierkowe, obcisłe > sweterki i bolerka. Doprawdy ??? Widzę, że masz szeroko pojętą wiedzę w dziedzinie mody, skoro oprócz nietwarzowych i rozwleczonych swetrzysk widzisz styl barbi. Polecam : www.tiffi.pl/tiffi/ix_start.html wyjątkowo klasyczne i tawarzowe. Odpowiedz Link Zgłoś
karo881 Re: Swetry 02.12.07, 16:39 Ze co?? Ja tam nie widze zadnych 'rozwleklych swetrzysk' tylko normalne fajne sweterki. Szczegolnie podobaja mi sie takie dlugie swetry. Po to sa rozne fasony zeby nosic raz cos obcislego, a raz cos luzniejszego i jak sie komus nie podoba to nie musi. Ciuchow jest teraz od wyboru do koloru. Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Swetry 02.12.07, 19:46 banalne te swetry... zwlaszcza ze takie wielkie swetrzysko stwarza literalnie ogromne mozliwosci dla wyobrazni projektanta wielkie swetry sa swietne jako ubior, ale te na zdjeciach raczej malo ciekawe Odpowiedz Link Zgłoś