Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    lans cmentarny

    23.11.07, 13:26
    fotka z jednego z moich ulubionych blogów (zgadnijcie, z którego?)
    tinyurl.com/2qbesk
    Obserwuj wątek
      • sankanda Re: lans cmentarny 23.11.07, 13:27
        o kurcze :)))))))
      • ryfka81 Re: lans cmentarny 23.11.07, 13:28
        To przestroga dla mnie, bo ostatnio mam fazę na futrzaki :)
      • sankanda Re: lans cmentarny 23.11.07, 13:49
        daj linka na ten blog :)
      • 11ss Re: lans cmentarny 23.11.07, 14:00
        to są jeszcze ludzie, którzy tego bloga nie znają? (taki żart)
        www.bialekozaczki.blog.pl
        • sankanda Re: lans cmentarny 23.11.07, 14:04
          dzieki :)
      • listekklonu Re: lans cmentarny 23.11.07, 14:33
        FUTRO - obowiązek cmentarny każdej eleganckiej damy :P
      • kochanica-francuza Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 15:20
        typowa Krysia!
        • miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:14
          o żesz :-))) ale wyczesane (dosłownie) kozaczki ;-)))))))))
          • eirenne Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:23
            może wyszczotkowane? żeby włosa nie zniszczyć ;))))))
            • miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:28
              zarżnęła jakiegoś fuczaka :-))))) i wyczesała dziada ;-)))))))))
              • eirenne Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:34
                bo w sprawach mody trza być twardym nie miętkim! :DDDDDDDD
                • miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:35
                  kobita z jajami :-)))))) i z futrem ;-))))))))
        • martusia67 Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:16
          :)
          • edavenpo Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:30

            Lo Matko Bosko Czestochowsko - jak to mawiala moja kochana babcia.

            Yeti zawital na cmentarzu ;-)
            • siog OT: Edavenpo 24.11.07, 03:55
              czekam na maila:)
              kupilam wczoraj topy:)
      • pieczyste Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:35
        W tym wszystkim najbardziej szokujące jest to, że dziewczyna myśli że fajnie
        wygląda...
        • miska_malcova Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:43
          a nie wygląda? ;-))))))))))))) A jak humor poprawia? :-))))))))
          • sabriel Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:57
            Z tyłu trochę taki "Doda look".
            Faktycznie humor poprawia,pokaże siostrze,niech się trochę
            pośmieje :)))
            • miska_malcova Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:59
              zobaczyć taką futrzastą na żywo.... BEZCENNE :-))))))))))
      • wojtusia Re: lans cmentarny 23.11.07, 20:16
        Nieładnie, tak się naśmiewać ;P Ale co począć, jak człowiekowi micha
        sama się cieszy na myśl, jak wyglądają takie kapcie po bliższym
        kontakcie z typowym, zabłoconym chodnikiem.
        ehhh...
        Ale i tak najbardziej podoba mi się tojebusia
        • laurka112 Re: lans cmentarny 23.11.07, 20:22
          ja pie............
          aż weszłam na ten blog, and I love it:D
      • ciak1 Re: lans cmentarny 23.11.07, 21:54
        wygląda jakby się przebrała za podhalana, ale tego specyficznego
        uroku nie udało jej się podrobić ;)
      • kochanica-francuza nawet na bywalcach bloga panna zrobiła wrażenie 23.11.07, 22:46
        56 komentarzy!
      • thorgalla Re: lans cmentarny 23.11.07, 23:09
        Przy okazji zapytam bo naprawde nie wiem.
        Co to są te BIKEJE o których wspomina się w komentarzach???
        • kochanica-francuza do thorgalli 23.11.07, 23:25
          Etymologia słowa nie jest dokładnie znana.

          Albo same białe kozaczki (B.K., wymawiaj trendnie-angielsko)

          www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1424&Itemid=54/
          albo też ich nosicielki

          www.miejski.pl/slowo-Bikeje
          • thorgalla Re: do thorgalli 23.11.07, 23:42
            Dziekuję.
            Ten miejski słownik slangu jest ekstra.Nadrobię zaległości ;))
      • aniabe13 Re: lans cmentarny 23.11.07, 23:21
        rewelacja :-)
        tylko przed wyjściem z domu roboty więcej bo fryzurę trzeba sobie i
        butom zrobić :-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka