11ss 23.11.07, 13:26 fotka z jednego z moich ulubionych blogów (zgadnijcie, z którego?) tinyurl.com/2qbesk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ryfka81 Re: lans cmentarny 23.11.07, 13:28 To przestroga dla mnie, bo ostatnio mam fazę na futrzaki :) Odpowiedz Link Zgłoś
11ss Re: lans cmentarny 23.11.07, 14:00 to są jeszcze ludzie, którzy tego bloga nie znają? (taki żart) www.bialekozaczki.blog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
listekklonu Re: lans cmentarny 23.11.07, 14:33 FUTRO - obowiązek cmentarny każdej eleganckiej damy :P Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:14 o żesz :-))) ale wyczesane (dosłownie) kozaczki ;-))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
eirenne Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:23 może wyszczotkowane? żeby włosa nie zniszczyć ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:28 zarżnęła jakiegoś fuczaka :-))))) i wyczesała dziada ;-))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
eirenne Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:34 bo w sprawach mody trza być twardym nie miętkim! :DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:35 kobita z jajami :-)))))) i z futrem ;-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: Podrzućcie to na fotkapeel 23.11.07, 19:30 Lo Matko Bosko Czestochowsko - jak to mawiala moja kochana babcia. Yeti zawital na cmentarzu ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pieczyste Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:35 W tym wszystkim najbardziej szokujące jest to, że dziewczyna myśli że fajnie wygląda... Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:43 a nie wygląda? ;-))))))))))))) A jak humor poprawia? :-)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:57 Z tyłu trochę taki "Doda look". Faktycznie humor poprawia,pokaże siostrze,niech się trochę pośmieje :))) Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: lans cmentarny 23.11.07, 19:59 zobaczyć taką futrzastą na żywo.... BEZCENNE :-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtusia Re: lans cmentarny 23.11.07, 20:16 Nieładnie, tak się naśmiewać ;P Ale co począć, jak człowiekowi micha sama się cieszy na myśl, jak wyglądają takie kapcie po bliższym kontakcie z typowym, zabłoconym chodnikiem. ehhh... Ale i tak najbardziej podoba mi się tojebusia Odpowiedz Link Zgłoś
laurka112 Re: lans cmentarny 23.11.07, 20:22 ja pie............ aż weszłam na ten blog, and I love it:D Odpowiedz Link Zgłoś
ciak1 Re: lans cmentarny 23.11.07, 21:54 wygląda jakby się przebrała za podhalana, ale tego specyficznego uroku nie udało jej się podrobić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza nawet na bywalcach bloga panna zrobiła wrażenie 23.11.07, 22:46 56 komentarzy! Odpowiedz Link Zgłoś
thorgalla Re: lans cmentarny 23.11.07, 23:09 Przy okazji zapytam bo naprawde nie wiem. Co to są te BIKEJE o których wspomina się w komentarzach??? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza do thorgalli 23.11.07, 23:25 Etymologia słowa nie jest dokładnie znana. Albo same białe kozaczki (B.K., wymawiaj trendnie-angielsko) www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1424&Itemid=54/ albo też ich nosicielki www.miejski.pl/slowo-Bikeje Odpowiedz Link Zgłoś
thorgalla Re: do thorgalli 23.11.07, 23:42 Dziekuję. Ten miejski słownik slangu jest ekstra.Nadrobię zaległości ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
aniabe13 Re: lans cmentarny 23.11.07, 23:21 rewelacja :-) tylko przed wyjściem z domu roboty więcej bo fryzurę trzeba sobie i butom zrobić :-) Odpowiedz Link Zgłoś