Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    kilka pytan

    11.04.08, 16:58
    mam jasno-bezowy plaszczyk chce kupic kolorowa torebke ale jaki
    kolor bedzi pasowal do bezu?do torebki chce kupic identycznego
    koloru balerinki ale slyszalam ze tak sie teraz nie robi!poradzcie
    dziewczyny
    Obserwuj wątek
      • annbell Re: kilka pytan 11.04.08, 17:06
        > mam jasno-bezowy plaszczyk chce kupic kolorowa torebke ale jaki

        zieleń, żołty, fiolet ale nie za jaskrawy. Uważaj z kolorami.
        najlepiej to kość słoniowa. ecru;)
        > kolor bedzi pasowal do bezu?do torebki chce kupic identycznego
        > koloru balerinki ale slyszalam ze tak sie teraz nie robi!poradzcie
        > dziewczyny

        A czemu tak się nie robi? kolor butów do torebki lub kolor butów do
        płaszczyka, a torebka do szalu na przyklad;)
        • green-aria Re: kilka pytan 11.04.08, 17:17
          Z jasnym beżem fajnie też wygląda czerwony.Torba nie musi byc wtym
          samym kolorze co buty,ale może.
      • sabriel Re: kilka pytan 11.04.08, 17:36
        Turkus, zielony,khaki, czerwony,brązowy, czarny,
        żółty,granatowy,fioletowy,ciemny beżowy. Dużo kolorów będzie pasować, wiele
        zależy od odcienia tak naprawdę.
        Kiedyś uważano, że torebka musi pasować do butów, dzisiaj na szczęście już tak
        nie jest.Buty mogą być w innym kolorze niż torebka.
      • hazel_dobkins Re: kilka pytan 11.04.08, 18:13
        wiśniowa czerwień
      • piotrazona Re: kilka pytan 14.04.08, 08:07
        liliowy?, wrzosowy?, chabrowy?
      • gabrielafrancuz Re: kilka pytan 14.04.08, 10:53
        Granat, czerwień, fiolet
      • ayya Re: kilka pytan 14.04.08, 11:25
        Też mam taki płaszczyk i noszę do niego torebki w kolorach ciemnym
        żółtym (nawet takim lekko pomarańczowym zalatującym), czerwonym,
        złoto-brązowym -> tej pierwszej i czerwonej nie noszę pod kolor
        butów, bo zakładam po prostu jasne Vagabondy, które pasują
        kolorystycznie do płaszcza, w przypadku brązowej zakładam
        najczęściej brązowe buty (bo akurat mam takie).

        Generalnie buty nie muszą być pod kolor torebki. Moim zdaniem fajnie
        jak torebka np. pasuje do rajstop czy apaszki -> wtedy spokojnie
        można założyć buty w innym kolorze. Tylko kolory trzeba sensownie
        podobierać.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka