joasia875 11.04.08, 16:58 mam jasno-bezowy plaszczyk chce kupic kolorowa torebke ale jaki kolor bedzi pasowal do bezu?do torebki chce kupic identycznego koloru balerinki ale slyszalam ze tak sie teraz nie robi!poradzcie dziewczyny Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annbell Re: kilka pytan 11.04.08, 17:06 > mam jasno-bezowy plaszczyk chce kupic kolorowa torebke ale jaki zieleń, żołty, fiolet ale nie za jaskrawy. Uważaj z kolorami. najlepiej to kość słoniowa. ecru;) > kolor bedzi pasowal do bezu?do torebki chce kupic identycznego > koloru balerinki ale slyszalam ze tak sie teraz nie robi!poradzcie > dziewczyny A czemu tak się nie robi? kolor butów do torebki lub kolor butów do płaszczyka, a torebka do szalu na przyklad;) Odpowiedz Link Zgłoś
green-aria Re: kilka pytan 11.04.08, 17:17 Z jasnym beżem fajnie też wygląda czerwony.Torba nie musi byc wtym samym kolorze co buty,ale może. Odpowiedz Link Zgłoś
sabriel Re: kilka pytan 11.04.08, 17:36 Turkus, zielony,khaki, czerwony,brązowy, czarny, żółty,granatowy,fioletowy,ciemny beżowy. Dużo kolorów będzie pasować, wiele zależy od odcienia tak naprawdę. Kiedyś uważano, że torebka musi pasować do butów, dzisiaj na szczęście już tak nie jest.Buty mogą być w innym kolorze niż torebka. Odpowiedz Link Zgłoś
ayya Re: kilka pytan 14.04.08, 11:25 Też mam taki płaszczyk i noszę do niego torebki w kolorach ciemnym żółtym (nawet takim lekko pomarańczowym zalatującym), czerwonym, złoto-brązowym -> tej pierwszej i czerwonej nie noszę pod kolor butów, bo zakładam po prostu jasne Vagabondy, które pasują kolorystycznie do płaszcza, w przypadku brązowej zakładam najczęściej brązowe buty (bo akurat mam takie). Generalnie buty nie muszą być pod kolor torebki. Moim zdaniem fajnie jak torebka np. pasuje do rajstop czy apaszki -> wtedy spokojnie można założyć buty w innym kolorze. Tylko kolory trzeba sensownie podobierać. Odpowiedz Link Zgłoś