kraina_fantazji 01.09.08, 18:22 Co sadzicie o butach kowbojkach? Beda modne tej zimy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dakota77 Re: Kowbojki 01.09.08, 18:25 Wszystko zalezy, jakie to kowbojki. Sama mam czarne, klasyczne i od czasu do czasu je nosze, niezaleznie od mody. Sprawdzaja sie w czasie deszczu, bo nie przemakaja:-). Ale widzialam mase fasonow, ktore wygladaly okropnie. No i trzeba je umiejetnie zestawiac, najlepiej z prostymi ubraniami. Ale czy sa teraz modne, nie mam pojecia;-) Odpowiedz Link Zgłoś
maudesme Re: Kowbojki 01.09.08, 21:07 Kowbojki klasyczne i bez zbytnich udziwnień są chyba zawsze na czasie :) Odpowiedz Link Zgłoś
pensyonarka Re: Kowbojki 01.09.08, 18:45 Akurat do tych butów mam sentyment ogromny, wg mnie prawdziwe, skórzane porządne kowbojki nigdy nie wychodzą z mody. Jedynie nie należy przesadzać z akcentami "amerykańskimi", sprytnie połączyć z normalnymi ciuchami i zawsze będzie ok:) Odpowiedz Link Zgłoś
magdaksp Re: Kowbojki 01.09.08, 18:47 nie wiem czy beda modne ale jak ci sie poodbaja to noś Odpowiedz Link Zgłoś