Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    01.09.08, 18:22
    Co sadzicie o butach kowbojkach? Beda modne tej zimy?
    Obserwuj wątek
      • dakota77 Re: Kowbojki 01.09.08, 18:25
        Wszystko zalezy, jakie to kowbojki. Sama mam czarne, klasyczne i od czasu do
        czasu je nosze, niezaleznie od mody. Sprawdzaja sie w czasie deszczu, bo nie
        przemakaja:-). Ale widzialam mase fasonow, ktore wygladaly okropnie. No i trzeba
        je umiejetnie zestawiac, najlepiej z prostymi ubraniami. Ale czy sa teraz modne,
        nie mam pojecia;-)
        • maudesme Re: Kowbojki 01.09.08, 21:07
          Kowbojki klasyczne i bez zbytnich udziwnień są chyba zawsze na czasie :)
      • pensyonarka Re: Kowbojki 01.09.08, 18:45
        Akurat do tych butów mam sentyment ogromny, wg mnie prawdziwe, skórzane porządne
        kowbojki nigdy nie wychodzą z mody. Jedynie nie należy przesadzać z akcentami
        "amerykańskimi", sprytnie połączyć z normalnymi ciuchami i zawsze będzie ok:)
      • magdaksp Re: Kowbojki 01.09.08, 18:47
        nie wiem czy beda modne ale jak ci sie poodbaja to noś
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka