wiktoria06 23.10.06, 09:26 Moja malutka ma sucha skorke stosowalam oilatum ale bylo gorzej,teraz stosuje balneum i jest znaczna poprawa.Nie wiem czym smarowac po kapieli wyprobowalismy nivea ,jonsona i svr ale po tym jest gorzej.POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niko2006 Re: prosze o odpowiedz pani doktor 26.10.06, 21:55 Ja kompie synka w Baleum i kremuje Bephantenem Krem lub Emolium Krem Odpowiedz Link Zgłoś
malgorzata.jazdzyk Re: sucha skorka 27.10.06, 21:27 Po kąpieli skórę dziecka proponuję smarować kremem Balneum baby, który jest emolientem przeznaczonym do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry dzieci i niemowląt. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
basiast2 Re: sucha skorka 31.10.06, 20:25 moja malutka również miała suchą skórę spróbuj do wanienki z wodą dać parę kropel olejku bambino ja tak robiłam lub po kąpieli tym olejkiem nasmarować. Bambino najlepsze. Do twarzy natomiast jeśli policzka suche stosowałam Ballneum Baby a potem kupiłam w aptece Linomag Bobo A+E krem dla dzieci i niemowląt i do tej pory go używam-polecam jest szczególnie do skóry wrażliwej, suchej i łuszczącej się, niedrogi ok 8zł Odpowiedz Link Zgłoś