IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 11:18
Jak wygladają rozmowy kwalifikacyjne na PWSZ na kierunek Edukacja
wczesnoszkolna z angielskim (tak dzienne jak i zaoczne) no i jak wyglądają
studia na tym kierunku, łatwe, ciężkie, nudne?? Poradzcie
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: dzela Re: PWSZ IP: *.c155.petrotel.pl 25.06.05, 10:59
      wszystko zależy od matury jak masz nową tolicza sie tylko punkty, a jak starą
      czekacie jeszcze rozmowa w jezyku polskim z pedagogiki i w jezyku angielskim,
      jesli chodzi o studia to light

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka