Dodaj do ulubionych

Bomba w cesme

11.07.05, 00:08
W miejscowości turystycznej Cesme w Turcji wybuchła bomba. W wyniku eksplozji,
rannych zostało 15 osób. Na razie nie wiadomo kto był sprawcą ataku. Ładunek
ukryto w pojemniku na śmieci przy jednym z miejscowych banków. Policja
zabezpieczyła miejsce eksplozji.tvn 24
Obserwuj wątek
    • mitoch Re: Bomba w Cesme! 11.07.05, 00:13
      mitoch napisała:

      > W miejscowości turystycznej Cesme w Turcji wybuchła bomba. W wyniku eksplozji,
      > rannych zostało 15 osób. Na razie nie wiadomo kto był sprawcą ataku. Ładunek
      > ukryto w pojemniku na śmieci przy jednym z miejscowych banków. Policja
      > zabezpieczyła miejsce eksplozji.tvn 24
      Miejscowośc turystyczna nad Morzem Egejskim...
      • Gość: fun Re: Bomba w Cesme! IP: *.pkobp.pl 11.07.05, 08:44
        Z późniejszych doniesień wynikało, że rannych zostało 20 osób. Na początku
        faktycznie mówili o 15 osobach.
    • Gość: tomek Re: Bomba w cesme IP: 213.25.99.* 11.07.05, 09:45
      I co o tym myslicie? Podobno Partia Wyzwolenia Kurdystanu, czy jak oni się tam
      zwą, zapowiada dalsze ataki na miejscowości turystyczne...
      • Gość: Bell Re: Bomba w cesme IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.05, 21:36
        A Oni nic. Maja to w d... kanikuła. Ach jaka piekna ta Turcja.
        • yooreck Re: Bomba w cesme 11.07.05, 22:56
          A ja tez sie wybieram do Turcji w sierpniu. Tamta bomba jakaś słaba była.
          Zresztą parę dni temu byłem w Londynie i cały czas jeździłem metrem. To jeszcze
          nie jest zamach, po którym jest ogólna panika. Tak naprawdę, to wyjeżdżając rano
          samochodem więcej się ryzykuje. A problem terroru to temat na inne forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka