Gość: michal
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.08.08, 23:20
mam zamiar wyjechać do tego hotelu pod koniec września, jednak najpierw
chętnie zasięgnę opinii tych którzy tam byli. jak tam sprawy się mają jeśli
chodzi o rozrywkę dla młodych ludzi, odległość do miasta, plaży itp.