Dodaj do ulubionych

Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar.

IP: *.171.81.244.crowley.pl 11.07.07, 10:49
Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. Jeżeli macie jakieś pytania - chętnie
odpowiem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 11:24
      Wybrałam hotel Reymar Playa w Malgrat de Mar, czy mozesz coś powiedzieć o tym
      hotelu i jeszcze mam pytanie co do plaży czy jest kamienista i czy powinno się
      mieć do morza jakes butki. Jak mozesz to poleć jakąś tawerne z dobrym
      tradycyjnym jedzeniem i sensownymi cenami.
      • Gość: alex38 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.171.81.244.crowley.pl 12.07.07, 09:50
        Witam. Wydaje mi się, że tem hotel jest w Santa Susana, miejscowości, gdzie są
        same hotele wzdłuż deptaku.Hotele są z jednej i drugiej strony kolejki, ktora
        jest idealnym transportem. Ja wynajęłam apartament 3-pokojowy w samym Malgrat i
        żywiliśmy się we własnym zakresie.Zrobisz sobie spacer w stronę Malgrat i
        szybko zorientujesz się w cenach. Pizza kosztuje od 5 do 8 Euro, paela mixta
        8,50 (zamawia się dla 2 osób) - cena w Malgrat. Zdecydowanie tańsze alkohole
        (szczególnie w marketach) niż w Polsce. Plaża w Santa Susana jest wąska i jest
        tam dużo ludzi, w Malgrat bardzo szeroka i prawie pusta (byłam 23-07.07).
        Plaża "nazywa się" piaszczysta. Dla mnie jest to bardzo drobny żwirek - na
        początku bardzo nieprzyjemny ale ma jedną dużą zaletę - nie przylepia się nawet
        do posmarowanej skóry i bardzo łatwo go wytrzepać. w Malgrat w morzu szybko
        robi się głęboko a na dnie są kamienie ale dosyć gładkie i nie potrzebowaliśmy
        żadnych butów. W razie potrzeby zakupów w markecie polecam: Merkadona (brdzo
        blisko Santa Susana). Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku! (My jesteśmy bardzo
        zadowoleni)
        • Gość: iisz Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 22:35
          Czy mogłabyś zdradzić jakie są koszty wynajmu takiego apartamentu w
          Malgrat? - ja byłam w Bcn i Santa Susanie - chciałabym porównać i
          rozważyć na ew.przyszły wyjazd
      • Gość: SHAQ32 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 80.48.142.* 02.07.08, 11:02
        Hotel rewelacja jak na *** gwiazdkowy.Pplecam wypad statkiem do Tosy
        bardzo piękna miejscowość.Ja jestem bardzo zadowolony z wypadu do
        Malgrat de Mar.Pozdrawiam
      • Gość: SHAQ32 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 80.48.142.* 02.07.08, 11:02
        Hotel rewelacja jak na *** gwiazdkowy.Pplecam wypad statkiem do Tosy
        bardzo piękna miejscowość.Ja jestem bardzo zadowolony z wypadu do
        Malgrat de Mar.Pozdrawiam
    • Gość: Zuzzzka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.centertel.pl 12.07.07, 11:52
      Witaj!

Wybieram się na przełomie lipca i sierpnia na rodzinny urlop do Santa Susanna.
      Będziemy w hotelu Caprici Verd. Może go widziałaś albo słyszałaś jakieś opinie?
      Pono miasteczko to typowo turystyczna miejscowośc. Czy to prawda? Jest tam dużo
      sklepików i kawiarenek, aby wieczorem gdzieś pochodzic z dziecmi? I jaka
      tempertura morza i powietrza? Podejrzewam, że pod koniec lipca będzie jeszcze
      cieplej ale czy już teraz słońce mocno opala?
      • Gość: alex38 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.171.81.244.crowley.pl 12.07.07, 12:33
        Witam,
        Miejscowość jest faktycznie "bardzo" turystyczna, ponieważ ta część Santa
        Susany to same hotele wzdłuż deptaku i torów. Sklepów jest bardzo dużo:
        ubrania, buty, pamiątki (podobne widziałam w Ustce).Było też wesołe miasteczko.
        Temperatura w czasie mojego pobytu była idealna - ok. 25 stopni, wody - myślę,
        że ok.22-23 stopnie. Hotele widziałam wszystkie z zewnątrz i ze względu, że
        byłam w Malgrat w apartamencie to nie znam opinii. Zgadzam się z twoim
        podejrzeniem, że na przełomie lipca i sierpnia będzie na pewno cieplej a już
        teraz mocno przygrzewało. Nie odczuwało się tego, bo zawsze wiał dosyć mocno
        wiatr (nie zimny). Jedyna rzecz, która nas zaskoczyła to komary ale tylko w
        pokojach i to wieczorem (raidy były niezbędne). Muszę od razu uprzedzić, że
        Hiszpania to dość głośny kraj i te spokojne, urokliwe uliczki Malgrat wcale nie
        były ciche.Życzę miłego pobytu!
        • Gość: Ania Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.07, 12:52
          dzięki za informacje.
          • Gość: alex38 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 13:27
            Również dzięki
            • kornelinka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 16.07.07, 19:48
              Bylam kilka lat temu w Malgrad de mar w hotelu Cartagonova. Oj bylo pieknie.
              Sliczna plaza, turkusowe morze. Sporo sklepow, knajpek i kafejek. Bardzo mi
              siepodobalo. To bylo moje jedne z najlepszych Wakacji. W tym roku tez sie
              wybieram do Hiszpanii ale tym razem Majorka.
              • Gość: mimi Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.system-sat.pl 16.07.07, 21:56
                Możesz mi opowiedzieć coś o tym hotelu? Wiem, że byłaś kilka lat temu i na pewno
                wiele się zmieniło, ale mimo wszystko prosiłabym o jakieś info.
      • slawekewa Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 16.07.08, 22:39
        Gość portalu: Zuzzzka napisał(a):

> Witaj!
        >
        > Wybieram się na przełomie lipca i sierpnia na rodzinny urlop do Santa Susanna.
        > Będziemy w hotelu Caprici Verd. Może go widziałaś albo słyszałaś jakieś opinie?
        >
        > Pono miasteczko to typowo turystyczna miejscowośc. Czy to prawda? Jest tam dużo
        >
        > sklepików i kawiarenek, aby wieczorem gdzieś pochodzic z dziecmi? I jaka
        > tempertura morza i powietrza? Podejrzewam, że pod koniec lipca będzie jeszcze
        > cieplej ale czy już teraz słońce mocno opala?

Nie obawiaj się ten hotel jest jednym z najlepszych w SS.
    • Gość: Basie Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.chello.pl 12.08.07, 13:14
      Witaj, wybieramy się co prawda do Santa Susana,ale wiemy że to
      prawie jak Malgrat; czy możesz napisać coś o: zakupach(sklepy gdzie
      warto kupować), plażowaniu (plaża lepsza w Malgrat czy Susanie), czy
      wiesz coś nt. aqua parku MarinaLand i może jeszcze jakies ciekawostki
      (zwłaszcza jak, za ile i jak szybko dostać się do Barcelony)?.
      Pozdrawiamy...
      • Gość: alex38 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.ca-ib.com.pl 13.08.07, 11:22
        Witam. Jeżeli wybieracie się z opcją własnego wyżywienia, to warto
        kupować w marketach. W starej części Malgrat jest Caprabo(trochę
        daleko od Santa Susana) i Mercadona (większy i bliżej części
        hotelowej i moim zdaniem lepszy). W Santa Susana jest też Carefour
        ale dość dalego od głównego deptaku.Pomiędzy hotelami jest też
        nieduży sklep Market 2000 (o ile dobrze pamiętam)z tanimi
        alkoholami. Jeżeli chodzi o plażę to bardzo szeroka i prawie pusta
        była w starej części Malgrat (byłam na przełomie czerwca i lipca)
        natomiast przy hotelach jest naprawdę tłok. Najtaniej i najlepiej
        można dostać się do Barcelony kolejką Renfe, ok. 1,5 godziny za 3,10
        Euro w jedną stronę (zwróćcie uwagę na zmiany w trasie kolejki w
        Barcelonie w związku z remontem)
        W aqua parku niestety nie byłam. Życzę miłego wypoczynku!!!
        • Gość: Basie Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.chello.pl 21.08.07, 09:17
          Z małym Poslizgiem.....ale wielkie dzieki za informacje :-)
          Pozdrawiamy.
    • Gość: Luiza Prosze szybka odpowiedz:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.08, 15:39
      Hejka ! Ja chcialam tylko zapytac czy tam plaze są kamieniste? i czy ten piasek
      na plazy jest taki gruboziarnisty ??i czy duzo ludzi jest na plazy?
      • Gość: sweetdreams Re: Prosze szybka odpowiedz:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 20:40
        na plazach jest piasek gruboziarnisty. tak juz bylo napisane kilka
        postow wczesniej, nie stanowi to problemu, poniewaz latwo go usunac.
        a plaze na poczatku sierpnia byly dosc pelne,zero wolnych lezakow.
        bylam pierwszy raz rok temu i wracam w te wakacje:)
        • Gość: tczube Re: Prosze szybka odpowiedz:) IP: 195.116.222.* 12.03.08, 14:27
          Cześć, możecie mi powiedzieć, gdzie ta kolejka nadmorska zatrzymuje
          się w Barcelonie?
          • Gość: Tomi dołaczam sie do pytania... :) IP: *.chello.pl 14.03.08, 16:30
            witam...mam takie samo pytanko..gdzie dokladnie sie zatrzymuje i jak urozmaicic sobie tam czas bo przeciez to wielkie miasto,a ze jestem studentem wiec zeby nie za drogo bylo ale chcialbym tam cos zobaczyc :).Z gory dziekuje :)pozdrawiam
          • Gość: gość Re: Prosze szybka odpowiedz:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 00:40
            Jeszcze jedna cenna uwaga! Proszę nie nosić ze sobą znacznych sum
            pieniędzy - kieszonkowcy potrafią obrobić człowieka w kilka sekund,
            zazwyczaj są to grupy trzy , cztero osobowe. Kobiety powinny
            szczególnie uważać na torebki!!!
    • Gość: Martyna Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.08, 16:40
      Hej, w tym roku jade do Malgrat , chciałabym się dowiedzieć wszystkiego co
      możliwe, jakie są dyskoteki, sklepy, ludzie, jak było, jaki był hotel. w zeszłym
      roku byłam w lloret i było cudownie, chciałąbym aby w tym roku nie było gorzej
      aczkolwiek niechętnie zmieniam miejsce , bo cały rok nastawiałam się na to
      lloret : <
      • Gość: tczube Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 195.116.222.* 07.05.08, 12:29
        Kiedy jedziesz? Ja pods koniec czerwca.
        • Gość: Mafun Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.08, 11:10
          Ja jadę dopiero we wrześniu. Ponieważ będziesz tam wcześniej zwróć uwagę na
          hotel Tropic Park i jeśli możesz po powrocie napisać parę słów o nim i o
          miejscowości, będę wdzięczna.
          Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku,
          Gośka
    • Gość: buska ceny IP: *.bielskpodlaski.mm.pl 24.05.08, 12:50
      witaj możesz napisać troche szczególowiej ceny różnych artykułów oraz spozywki ?? Dzieki
      • Gość: gość :) IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.09.09, 22:56
        Witam:)
        jadę do Malgrat de mar na przełomie września i października i byłabym wdzięczna
        za jakieś informacje na temat pogody w tym czasie- czy jest jeszcze dość ciepło
        na opalanie? czy trzeba już ze sobą zabrać jakieś cieplejsze ubrania? dziękuję z
        góry za wszelkie inf:)
    • Gość: Judyta Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 20:13
      za dwa tygonie równiez jade do Malgrat de mar i mam pytanie. czy pogoda zawsze
      wspaniała i jak tam jest ? :) pozdrawiam
    • Gość: leszek Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 21:20
      jak z dojazdem do Barcelony, czy warto wypożyczyć samochód?
      • aseretka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 24.06.08, 08:41
        Nie warto wypożyczać samochodu. Z Malgrat jest swietny dojadz
        pociągeiem do Barcelony. Pociąg klimatyzowany. Przejazd trwa ok. 1
        godziny. Wysiada sie w samym centrum.
    • Gość: ewcia Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 217.98.85.* 09.07.08, 16:09
      witam własnie się tam wybieram, czy możesz napisac cos więcej np w jakim hotelu
      się zatrzymales itp.
      • Gość: nati Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.Red-83-61-15.staticIP.rima-tde.net 16.07.08, 20:54
        Ja pracuje w Malgrat de mar:) jesli ktos ma jakies konkretne pytania moge
        odpowiedziec. pzdrawiam:)
        • Gość: zawsze owieczka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.telbeskid.com.pl 17.07.08, 17:46
          nati, napisz gdzi pracujesz?, odwiedzimy cie we wrzesniu :)
          • Gość: nati Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.Red-83-61-15.staticIP.rima-tde.net 18.07.08, 22:50
            Byoby milo ale ja zostaje tu tylko do 2 wrzesnia.. praca na sezon.. hotel Sorra
            dor w Malgrat:)
            • Gość: zawsze owieczka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.telbeskid.com.pl 19.07.08, 09:41
              znam ten hotel :) ja wasnie od 2 wrzesnia przyjezdzam, wiec raczej
              sie nie spotkamy :(
            • Gość: joyou Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.in-addr.btopenworld.com 20.07.08, 23:01
              czesc wlasnie wybieramy sie do tego hotelu w terminie 09/09-19/09 prosze o
              obiektywna ocene czy warto z gory wielkie dzieki
              • Gość: joyou Re: do Nati IP: *.in-addr.btopenworld.com 20.07.08, 23:03
                Czesc wlasnie wybieramy sie do tego hotelu prosze o obiektywna ocene czy warto
                • Gość: Nati Re: do Nati IP: *.Red-83-61-15.staticIP.rima-tde.net 26.07.08, 23:39
                  Atmosfera jest calkiem fajna.. jest kilka minusow i kilka plusow. Jedzenie nie jest wysmienite, ale jesli duzo podrozujesz to chyba wiesz ze we wszystkich all inclusive nie ma cudow. Pokoje jak na 3 *** maja dosc wysoki standard, duze a we wrzesniu nie ma tu duzo ludzi wiec powinniscie dostac jakis fajny.Jedyny minus pokoju to brak klimatyzacji. Jest calkiem spory basen, ale bez rewelacji.Hotel znajduje sie dokladnie naprzeciwko stacji wiec minuta i jedziesz do Bcn albo do pobliskich miasteczek.Obok hotelu znajduje sie passeing, mozna posiedziec w knajpkach. 35 minut spacerkiem do Santa sussany. Kolejny plus hotelu to bar na plazy, jesli macie all inclusive nie trzeba chodzic do hotelu zeby sie czegos napic. Plaza tez ladna:) W hotelu nie ma wogole polakow.. powiedz mi czy znalazlas ten hotel za posrednictwem polskiego biura ?? jesli masz jeszcze jakies konkretne pytania z checia odpowiem , pozdrawiam
                  • Gość: marta Re: do Nati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 12:16
                    Hej! Chciałabym wybrać się tam we wrześniu. Jestem studentką i
                    zastanawiam się czy jest to typowe miasteczko wypoczynkowe dla
                    rodzin z dziecmi, czy są tam jakieś dyskoteki,kluby??.. życie
                    nocne;p ?? Generalnie czy mozna się tam fajnie bawić i spędzać czas
                    wieczorami??
        • Gość: majenka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.aster.pl 17.12.08, 11:49
          hello, potrzebuje niedrogiego apartamentu w lipcu dla 5 osób 2
          dorosłe osoby (3 dzieci), fajnie jesli byłby z basenem. prosze na e-
          maila wiadomości słać z góry dzięki
          • Gość: majenka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.aster.pl 17.12.08, 11:58
            ale gapol ze mnie zapomniałam podać adresu gwendolina@wp.pl jesli
            ktos zna jakis fajny niedrogi hotelik z basenem albo apartament dla
            5 osób w lipcu.byłabym ogromnie wdzięczna
        • geniu18 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 04.08.11, 12:40
          witaj,
          wybieramy się za dwa tygodnie do Malgrat. Możesz powiedzieć jakie jest połaczenie do Barcelony? pozdrawiam
        • Gość: Maggie Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.hypernet.biz.pl 26.05.12, 16:22
          witaj, są tam jakieś dyskoteki?
          • Gość: ili Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.05.12, 16:54
            Malgrad i S.Susana to właściwie jedno. Jest kilka dużych dyskotek.
    • Gość: marta Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.08, 12:19
      Hej! Chciałabym wybrać się tam we wrześniu. Jestem studentką i
      zastanawiam się czy jest to typowe miasteczko wypoczynkowe dla
      rodzin z dziecmi, czy są tam jakieś dyskoteki,kluby??.. życie
      nocne;p ?? Generalnie czy mozna się tam fajnie bawić i spędzać czas
      wieczorami??

• Gość: morphic Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 17:16
        Generalnie idąc w stronę Santa Susana przy głównym deptaku jest dyskotek od groma. Zależy w jakim hotelu się zatrzymasz. Jeśli będzie to Reymar Playa to dyskoteki masz po obydwu stronach od hotelu (więcej po prawej). W razie pytań pisz.
        • basik_o Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 05.08.08, 10:03
          Witam serdecznie mam pytanie wybieram się własnie na wakacje, będę w
          hotelu MONTEPLAYA. Proszę o jakieś informacje na ten temat. Wielkie
          dzieki pozdrawiam.
          • Gość: morphic Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.08, 14:13
            Hotel leży bezpośrednio przy hotelu Raymar Playa, w którym my byliśmy. Jest to 4-piętrowy, dwuskrzydłowy budynek. Będziesz miała trochę kiepskie widoki, bo z jednej strony zasłania go 7-piętrowy hotel Raymar Playa (w najlepszym przypadku będziesz miała widok na jego basen oraz pasaż Martin oraz gdzieś pomiędzy drzewami - na morze. Z drugiej strony na bloki mieszkalne. W środku nie byłem ale hotel ma ładne wejście (brama i posadzka marmurowa, dwupoziomowy basen (z czego wyższy w formie brodzika z jednej strony ma szybę (widać go z wnętrza sklepu z pamiątkami MataHari). Na dachu tego sklepu taras słoneczny. Jeśli chodzi o pokoje to ponoć są spoko -duże łóżka, w miarę sympatycznie urządzone . Za pilota do telewizora płaci się 10 Euro kaucji zwrotnej, w pokojach centralna klimatyzacja (z opowieści współwycieczkowców). Nie wiem jak w tym hotelu, ale w naszym drzwi były na kartę, którą po wejściu do pokoju trzeba było umieścić w czytniku przy drzwiach, aby włączyć prąd. Na balkonach macie stolik z krzesłami (my mieliśmy niestety tylko krzesła). Co do jedzenia to wędliny są praktycznie tylko słone,podobnie jak sery. Ponadto Hiszpanie mają zwyczaj wszystko smażyć na oliwie z oliwek, stąd też większość mięs jest tłusta. Po drugiej stronie ulicy kursuje kolej Renfe relacji Blanes-Barcelona ale praktycznie nie przeszkadza, gdyż jest w miarę cicha (stacja znajduje się na starym mieście - po wyjściu na pasaż kierujcie się w lewo, aż do rondka z kotwicą, a następnie przedłużeniem pasażu na stare miasto. Bilet do Barcelony kosztuje 3,10 Euro , w obie 6,20 od osoby, kupując mówicie "Dos bijetes de ida i buelta para Barca" (czyta się tak jak napisałem) bo kasjerka ni w ząb po angielsku. Waszą rezydentką pewnie będzie Jola Rzegocka - bardzo rzetelna i sumienna osoba.

W razie dodatkowych pytań piszcie
            • basik_o Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 07.08.08, 10:17
              Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W razie jakichkolwiek
              pytań z mojej strony napewno się odezwę. Pozdrawiam
              • Gość: morphic Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.08, 00:02
                Nie ma sprawy. Nasunęło mi się jeszcze coś - odnośnie plaży. Aby się do niej dostać należy przejść najbliższym przejściem podziemnym pod torami. Sama plaża to żwirek o grubości ziaren do 2 mm. Z jednej strony fajnie, bo jak się przyklei lub dostanie na ręcznik to łatwo go usunąć. Jest jednak druga strona medalu - żwirek ten bardzo szybko się nagrzewa i można sobie łatwo poparzyć stopy. Po plaży radzę chodzić w klapkach, choć i w nich nie jest prostym usunięcie żwirku jednym ruchem stopy :D Plaża w niektórych miejscach załamuje się stromo schodząc w stronę morza. Co do samego morza to uważajcie, bo nagle robi się głęboko i zapomnijcie o płyciznach, dno jest w niektórych miejscach kamieniste, ale bez zadziorów i tym podobnych niespodzianek. Woda słona i to dużo bardziej niż w Bałtyku i niestety nie we wszystkich miejscach przy plaży stoją prysznice - posiedzcie po kąpieli na słońcu, aby woda na Was wyschła a później się szeroko uśmiechnijcie :D Postaram się kiedyś zebrać te wszystkie informacje do kupy i może nawet jakąś stronkę z nich zrobić.
            • Gość: Dart Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.09, 10:07
              Witam jade do Malgrat w połowie lipca do hotelu Reymar playa napisz
              mi wszystko o tym hotelu podobno jest w nim centrum fitnes? Napisz
              też o miejscowości czy jest dużo barów i fajnych dyskotek.I czy są
              jakieś fajne atracje typu rejsy po morzu itp.Pozdrawiam
              • justizory Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 11.09.09, 16:45
                Jak znajdziesz się na dyskotece Tropicana w hotelu Cartagonova albow
                Waikiki, to pozdrów ode mnie murzyna o imieniu Baba. dzięki niemu
                moje wakacje w malgrat de mar były cudowne
                Justyna
            • Gość: Time_of_my_Lide Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.toya.net.pl 04.08.11, 11:24
              Witam,
              we wrześniu jadę ze znajomymi do hotelu H Top Planamar w Malgrat de Mar. Czy ktoś był w tym hotelu i może podzielić się opinią? Wpisy i oceny w internecie są bowiem bardzo podzielone...
              W hotelu mamy wyżywienie HB, ile mniej więcej zabrać pieniędzy na wydanie? Chodzi przede wszystkim o rozrywki, napoje i alkohol...Może znacie jakieś godne polecenia markety, gdzie można kupić tego typu rzeczy po stosunkowo niskich cenach? Czy ktoś był w Malgrat we wrześniu?Jak jest z temperaturą? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
              • Gość: annsg Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.protonet.pl 11.03.13, 20:10
                Witam,

Zastanawiam się nad wyborem hotelu Planamar w Malgrat de Mar, czy jest godny polecenia?
                Z góry dziękuję za odpowiedź.

pozdrawiam,
                Ania
                • Gość: melon Re: hotel Planamar IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.13, 19:04
                  Sprawdź w wyszukiwarce" G " -Hotel Planamar Malgrad de Mar-, wyrzuci wiele miejsc, gdzie sobie poczytasz opinie. Nawet gdzieś tu na forum musi być jakaś jeszcze opinia, sprawdź wpisując nazwę hotelu w "szukaj" w temacie lub w treści. Stoi w dobrym miejscu,tuż przy głównej ulicy , od ogrodu ( basenu) raczej hałaśliwie bo przez głośniki leci muzyka na okrągło ale są pokoje z drugiej strony na plac i jakieś dalsze zabudowania.Remontowany w ub.roku, wg.mnie jak na 3* i za taką cenę jak np. w" N" to można jechać. Jedzenie też bez zarzutu choć w każdym sezonie może być inaczej - wystarczy, że zmieni się szef kuchni lub menadżer. Blisko do stacji kolejowej i plaży . Sieć H TOP nie należy do luksusowych.
                • Gość: santiago Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.swietochlowice.vectranet.pl 15.03.13, 00:34
                  hmm z wszystkich hoteli co tam są to ten hotel jest jednym z lepszych :) nie polecam hotelu europa z powodu okropnego jedzenia he
    • fiordymizrekijadly Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 01.10.09, 17:55
      A ja zapraszam do udziału w konkursie. Opisz swoją zagraniczną podróż, pracę lub
      naukę i wygraj iPoda! Sprawdź: www.zagraniczni.pl/czytaj/konkurs.html
    • Gość: aldonka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 77.255.140.* 30.11.09, 13:26
      Czesc. wybieram sie w drugiej polowie maja do Malgrat i nie wiem czy
      pogoda wtedy mi dopisze. w prognozach z internetu widze ze jest ok.
      22 stopnie. czy to prawda?
    • Gość: marika Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 89.174.116.* 02.03.10, 17:06
      cześć wybieram się do malgrat na przełomie czerwca i lipca do hotelu
      europa, czy wiesz może coś na jego temat i czy plaża w tym czasie
      jest pełna ludzi?
      dzięki i pozdrawiam
    • dogismylife Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 06.03.10, 15:48
      Cześć. Czy może widziałas Hotel Quintasol ? w jakim rejonie leży ten hotel?
      Czy w Malgrat są sklepy jakieś stragany czy cos w tym stylu?
      Z góry dziękuje za odpowiedź.
    • Gość: linaa_a Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 62.122.236.* 29.03.10, 14:53
      Hej. Właśnie jadę w tym roku do Malgrat de Mar, do hotelu Valles.
      Czy mogłabyś mi coś opowiedzieć o hotelu? i miejscowości?
      Czy jest tam duzo klubów i dyskotek?
      • Gość: basza Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.10, 12:44
        linaa a w jakim terminie jedziesz??
        • Gość: linaa Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.10, 15:18
          04.08-15.08 a ty??
        • Gość: keri2424 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.10, 09:18
          a ja jade juz za 2 tygodnie;-)
          • Gość: martitas Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.bremultibank.com.pl 02.06.10, 11:57
            ja wybieram się z koleżanką 12.06, więc jest szansa że sie wszyscy
            spotkamy
            • Gość: keri24 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.mielec253.tnp.pl 30.06.10, 22:43
              ocilam z malgrat, jesli ktos ma jakies pytania sluze pomoca;-)
              • Gość: Marcin Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 08:28
                Witam! Interesuje mnie jakie sa ceny, w jakich sklepach robić zakupy
                w Malgrat i Sanata Susanna, co należy zwiedzić:) jade 25 sierpnia:)
                pozdrawiam
                • Gość: keri24 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.mielec.mm.pl 01.07.10, 20:38
                  w kwestii cen nie bardzo pomoge, bo ja praktycznie zakupow nie robilam,
                  mielismy hotel z wyzywieniem i bylo tego tyle ze juz nie trzeba bylo
                  dokupywac nic;) ale tak patrzac na produkty to ceny raczej podobne jak w
                  polsce np nad naszym morzem! np piwko kosztowalo 0,70 euro ;-)))
                  z wycieczek polecam:
                  barcelone (kazdy musi tam jechac)
                  rejs do tossa de mar (przepiekne widoki)
                  marineland (park rozrywki z pokazem delfonów i lwowo morskich)
                  Ja bylam na tych 3 wycieczkach i nie zaluje;-) jesli masz jeszcze jakies
                  pytania pisz chetnie odpowiem;)
                • Gość: FJKL Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.07.10, 09:05
                  Cześć! w jakim hotelu bylas? 10 sierpnia wyjeżdżam do Santa Susanna,
                  slyszalem ze jest to polaczenie Malgrat de mar? pozdrawiam
                  • Gość: keri24 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.mielec.mm.pl 02.07.10, 09:42
                    bylam w hotelu PAPI, rzeczywiscie sansta susanna jest przedluzeniem
                    malgrat dokladnie to nawet nie wiadomo w ktorym miejscu sie zaczynal-) od
                    nas ludzie byly w santa susanna w hotelu riviera i bardzo sobie chwalili
                    • Gość: Mar. Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 91.150.140.* 02.07.10, 13:42
                      Jade do hotelu Reymar playa:)Bylismy wcześniej w Loret i bylo super!
                      Miałem okazję być na trzech wycieczkach, które opisujesz:) heh ale
                      skusimy się jeszcze na Barcelone napewno ekstra miasto:) z tego co
                      zaobserwowalem Loret bylo wieksze od malgrat ale mysle ze w Hiszpani
                      nie da sie nudzic! pozdrawiam!
                    • Gość: rycho Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 80.48.6.* 02.07.10, 20:35
                      Jeśli możesz napisz coś o samym hotelu Papi. Właśnie w nim się zatrzymam
                      od 19 sierpnia. Proszę o informacje na adres ryszardw1@wp.pl
                    • Gość: czuczu Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.chello.pl 04.08.10, 22:32
                      dokładnie, ja też zatrzymuję się w hotelu Papi na przełomie sierpnia i września,
                      chętnie przeczytam Pani opinię :)
      • Gość: Julkaa Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.tvkdiana.pl 10.08.11, 15:51
        Jdę do tego hotelu 15.08 :)
        • Gość: Time_of_my_Lide Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.toya.net.pl 12.08.11, 22:36

Julkaa, masz na myśli H Top Planamar czy jakiś inny hotel?
    • Gość: Teatrus Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.07.10, 11:05
      Witam!
      Co zatem uważa Pani za największy atut miejscowości?
      A co uznaje Pani za negatywną stronę pobytu w tej miejscowości?
      W jakim hotelu Pani była i jak go Pani ocenia?
      Proszę o wieści na adres mailowy teatrksiaz@o2.pl.
      Pozdrawiam!
      • Gość: Nie jedzcie tam Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.10, 11:11
        Smrod,brud,kutasowa i stara baba ne wejscu do stolowki i to nie prawda ze jessz
        co chesz tylko ci wyliczaja cytuje "frytki? ryba? mieso? dobre? starczy? a ty
        mowisz i mnp duzy ryby to on ci odpowie ile kilo?
        Sprzątaczki 0 zaangazowanie niektorzy mowili ze sprzataja czesc hotelu ktora nie
        ma widoku na morze.Odrazu mowie nei bierzcie pokoju z widokiem na morze jezeli
        chcecie spac w nocy!! Co pol godziny pociag albo jakies debile dra jape pijani
        zdjecie hotelu AT ZAWADZKIE JEST OD TYLU!! Hotelu
        • Gość: gość Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.10, 11:47
          a ja mam takie pytanko. Jestem w 19tyg.ciąży. Za tydzien wybieram sie na urlop
          do hotelu sorra daura w malgrat de mar. Mrtwie sie czy wytrzymam te upały,bo w
          polsce kiepsko sie czulam podczas tych upałów. Czy moze mi ktos napisac czy jest
          tam az tak zle,czy czuc ten upał-czy nie ma takiej duchoty?
          • Gość: Balian z Ibelinu Sprostowanie i pytanie IP: 194.42.116.* 28.07.10, 15:46
            Sprostowanie takie - pociągi do Barcy nazywają się rodalies de
            catalunya.
            Jak ktoś chce jechać do Figueras (Muzeum Salvadore Dali) jedzie do
            macanet meccanes i przesiada się w Renfe (innna strona www niż
            rodalies).
            Jeśli ktoś chce jechać do Montserrat (klasztor w górach) jedzie
            Rodalies na stacje Sants, z buta dla Placa Espanya i tam w FGC (inna
            strona www niż rodalies i renfe) linia R5.
            Sieć miejska Barcelony to TMB (inna strona niż wcześniej wymienione).

A teraz pytanie - gdzie są remontowane tory. Czy jest problem z
            dojechaniem do stacji Sants.
            pozdrawiam
        • Gość: ala Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.08.10, 21:09
          witaj! O rany przerazieleś mnie gościu opinia o tym hotelu. miałam
          zamiar tam sie wybrać z zawadzkim , ale teraz mam duże wątpliwosci(: co
          z ta babą przecież to bufet szwedzki a nie stołowka w akademiku w
          czasach prl? czy możesz coś więcej napisać?
    • Gość: Ania Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.10, 16:47
      tez bylam w lipcu. jestem zachwycona :))
    • Gość: maja Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.acn.waw.pl 02.12.10, 23:10
      chcialabym się spytac jak wyglada komunikacja z tej miejscowosci? poza barceloną. czy mozna dojechac do girony, figueres, montserrat?
      • Gość: iwusia3 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.sm-rozstaje.pl 22.03.11, 06:43
        Jadę w sierpniu do Sorra Daurada w Malgret. Czy mogę dostać kilka szczegółowych onformacji o tym hotelu?
        • Gość: adha Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 85.11.92.* 15.06.11, 09:40
          wybieram sie w czerwcu na costa brava, hotel monteplaya w malgret de mar, leci ktos w tym terminie?
    • Gość: mario Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 92.23.248.* 25.06.11, 19:18
      czytałem opinie o tym hotel jakie wrażenia jak ze sniadaniem czy sa warzywa jak pomidory ,ogórki itp. jak z napojami do posiłków jakie godziny posiłków co można zwiedzić jakie są ciekawe miejsca czy targi dzięki
    • Gość: Marek Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 217.76.60.* 14.07.11, 09:28
      Czy polecilabys jakis konkretny apartament w Malgrat?
    • Gość: Plażowiczka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.infocoig.pl 20.07.11, 11:23
      Ludzie Hiszpania jest CUDOWNA!! a zwłaszcza miejscowości turystyczne, nie zadawajcie głupich pytań, daję Wam gwarancje 100% że wrócicie b.zadowoleni!:))) hotel, jedzenie, plaża, morze - to nie jest ważne, cudowny jest ogólny klimat - ludzie - pogoda:))) więc przestańcie sie przejmować bo będziecie na bank chcieli wrócić tam za rok.
      • Gość: Slaw Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: 46.113.219.* 21.07.11, 12:10
        Poszukuję info na temat hotelu H TOP Planamar 3 w Malgrat de Mar. Jak pokoje, obsługa, wyżywienie i czy w pobliżu jest jakiś market
      • misiek991 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 26.07.11, 17:41
        Macie moze jakies info na temat cen w wypozyczalniach samochodow, w Malgrat, albo Santa Susanie?
        • Gość: Pola Malgrat de Mar. IP: *.master.pl 27.07.11, 21:28
          Jadę 4-15 sierpnia do Malgrat de Mar do hotelu Reymar - czy ktoś może jedzie w tym samym czasie w te okolicę ??
          • Gość: Anna Re: Malgrat de Mar. IP: *.173.18.77.tesatnet.pl 27.07.11, 21:33
            dokładnie w tymn samym czasie - Santa Susana - hotel Alhambra
            • Gość: Pola Malgrat de Mar. IP: *.master.pl 01.08.11, 11:11
              witam Anna - widzę, że to tylko 2km od mojego hotelu, może się zgadamy poprzez meila kaspin@wp.pl i się spotkamy na miejscu ?? ciao
              • bielszczanin80 Re: Malgrat de Mar. 08.08.12, 11:44
                witam, ja jadę od 11 do 18 sierpnia do Lloret de Mar, jak coś podaję swój mejl:
                wucash1@interia.pl
            • Gość: . Re: Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 08:28
              świetny hotel :-)
              My byliśmy w innym hotelu ale do Alhambry chodziliśmy na występy hiszpańskiego zespołu.Grali najlepiej w całym Malgrat
              • Gość: Pola Re: Malgrat de Mar. IP: *.master.pl 02.08.11, 22:37
                Czy są jakieś godne polecenia dyskoteki w samym Malgrat ??
        • Gość: . Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 08:11
          Ja wróciłam z Malgrat w tamtym tygodniu

wypożyczenie auta na 1 dzień kosztuje 50 euro.
          Dostajesz auto z pełnym bakiem paliwa i z pełnym bakiem musisz oddać
    • Gość: Kaś Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.cdma.centertel.pl 29.07.11, 00:17
      wybieram się do Hotelu Palmar w Malgrat De Mar,ale dop pod koniec wrzesnia. Jakie są ceny na miejscu?? Ile warto zabrać euro ze sobą. A przy okazji jest jakies bezpieczne polączenie do Barcelony,zeby nie placic za wycieczke fakultatywna?? Pozdrawiam:)
      • Gość: . Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.11, 08:23
        Niestety jest drogo.
        Malgrat to miasteczko typowo turystyczne więc ceny są wysokie.W knajpkach jedzenie jest 3-4 razy droższe niż u nas.
        Pojechaliśmy w 4 osoby (2 dzieci) i wydaliśmy trochę ponad 1.000 euro.(nie licząc hotelu) ale nie żałowaliśmy na nic.
        Warto poszukać supermarketów bo tam ceny są w miarę przystępne.

Do Barcelony warto wybrać się kolejką.
        • Gość: gosciuuuu Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.11, 11:01
          ja tez tam bylem i jest fajnie
          • misiek991 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 16.08.11, 14:30
            a bedzie ktos w terminie 19-24 sierpnia w Malgrat?
            • Gość: Dawid Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.bielawa.vectranet.pl 18.08.11, 18:21
              Ja i moj kumpel jedziemy od 22-30 sierpnia 2011 r. ile euro trzeba zabrac zeby starczylo na zycie mamy siadanie i obiadokolacje w cenie. i jak z morzem ciepłe czyste ? i gdzie sa tanie sklepy moze tos jedzie w tym terminie z biurem zawadzkie ???
              • Gość: bajotka Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.12, 19:36
                Biuro rainbowtours zaproponowało mi Reyemar Playa. Bardzo prosze o informacje o nim.
                • Gość: & opinie o hotelach znajdziesz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.03.12, 14:30
                  opinie o hotelach na www holidaycheck.pl lub hotelcalkulator.pl
                  • Gość: tt Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.warszawa.vectranet.pl 26.05.12, 20:00
                    czy ktoś wrócił z Malgrat de Mar? Chciałbym podpytać trochę i uzyskać świeże informacje. Jeżeli ktoś tam był i zwiedzał trochę na "własną rękę" nie tylko Barcelonę to proszę się ujawnić:)
                    • Gość: oli Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.05.12, 21:14
                      pytaj...
                      • espa2012 Re: opinie o hotelach znajdziesz 27.05.12, 18:13
                        Pytaj. Ktoś odpowie.
                        Ja wróciłem z Santa Susana.
                        Zwiedzałem na własną rękę Barcelonę, ogrody botaniczne koło Blanes i malowniczą Tossa de Mar...
                        • Gość: korolowa0 Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.dynamic.chello.pl 27.05.12, 18:35
                          Ja tez sama zorganizowałam jakiś 4 lata temu zwiedzanie Barcelony 7 dni i potem wypoczynek na Costa Brava, kolejne 7 dni.W tym roku planuje powtórkę, Barcelona ponownie 7 dni i Costa Dorada 6 dni.

W te rejony chyba się nie opłaca jechać z biurem podroży.

• Gość: tt Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.warszawa.vectranet.pl 27.05.12, 20:13
                            na Costa Brava jakie miejscowości zwiedzałas? możesz opisać co warto, może podpowiesz mi coś czego nie ma w przewodnikach...
                      • bajula Re: opinie o hotelach znajdziesz 13.06.12, 20:36
                        Gość portalu: oli napisał(a):

> pytaj...

Wybieram się do Malgrad de Mar 16.06.br. Chciałabym przy okazji zwiedzić Barcelonę. Jak można się tam dostać wybierając się na własną rękę i jak dojechać do centrum, ciekawych zabytków, a także na stadion camp nou ?
                        Bardzo proszę o porady.
                        Z góry bardzo dziękuję.
                        pankoka@wp.pl
                      • Gość: DOROTHY Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.as13285.net 17.06.12, 19:56
                        JAK TRAFIĆ DO BARCELONY Z MARGRAT DE MAR?
                        • Gość: oli Re: Malgrat de Mar - Barcelona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.06.12, 21:12
                          Koleją RENFE co 1/2 godz za 4,30 euro . Jedzie ok.1 godz. Wysiadasz na Placa de Catalunya ( najczęściej ) Bilet najlepiej kupić w dwie strony . Bez problemu .
                      • Gość: czarna Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.dynamic.chello.pl 05.07.12, 12:09
                        Mam pytanie o ceny w sklepach i barach na malgrat ile kasy trzeba wziasc na 2 tyg? mniej wiecej
                    • Gość: Tibby Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.06.12, 14:58
                      Ja wróciłam parę dni temu z Malgrat, dużo zwiedziałam na własną rękę, m.in Barcelonę.
                      • Gość: gość Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.ip.netia.com.pl 13.06.12, 15:17
                        co zwiedzałeś oprócz Tossa, Blanes, Lloret i Barcelony? Coś polecasz ? W Barcelonie jak się poruszałeś - metro czy pieszo?
                        • espa2012 Re: opinie o hotelach znajdziesz 18.06.12, 05:45
                          Odpowiem w sprawie Barcelony.
                          Większość można zobaczyć poruszając się na piechotę.
                          W moim przypadku jednego dnia zaczynałem od Camp Nou wysiadając z Renfe na stacji Sants (dojście do stadionu jakieś 15 min). Potem metrem wracałem do centrum (stacja Diagonal) i dalej na piechotę: Passage de Gracia, Barri Gotic, katedra, Łuk Triumfalny, Park Cytadela, L'Aquarium, La Rambla i powrót z Placu Katalonia.
                          Innego dnia rozpoczynałem od stacji Arc de Triomf i na piechotę Sagrada, szpital, Park Guell. Potem metrem do Wioski Olimpijskiej i dalej na piechotę: promenada, La Barcelonetta, kolejka linowa, wzgórze Montjuic, obiekty olimpijskie, Wioska Hiszpańska, Pałac, fontanny, arena, park Joan Miro i powrót Renfe ze stacji Sants.
                          Wprawdzie upał dawał się we znaki (prawie połowa maja) ale jakoś daliśmy radę. Jednorazowy bilet na metro kosztuje 2 euro.
                          Tak więc jeśli porównasz mój opis z mapą to zobaczysz, że poruszanie się na piechotę to najlepszy sposób na Barcelonę. Również dlatego, że oprócz opisanych w przewodnikach zabytków, po drodze spotyka się naprawdę bardzo ciekawą architekturę...
                          Oczywiście zawsze można też skorzystać z jednej z trzech autobusowych linii turystycznych - to chyba dobre rozwiązanie na upały dla kogoś, kto nie lubi lub nie może za dużo chodzić.
                          Pozdrawiam
                        • Gość: Tibby Re: opinie o hotelach znajdziesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.12, 17:02
                          Bardzo polecam Tosse de Mar, przepiękne widoki na klify. Podobno najładniejsze miasteczko na Costa Brava. Z Blanes jedzie tam autobus (cena 3, 20 euro w jedną stronę) po drodze też są fajne widoki.
                          W Blanes są fajne ogrody, można w nich spędzić parę godzin: roślinność śródziemnomorska i nie tylko.
                    • espa2012 Re: opinie o hotelach znajdziesz 05.07.12, 15:56
                      Pytaj.
                      Na początku maja byłem w Santa Susana.
                      Zwiedzałem na własną rękę ogrody botaniczne koło Blanes, Tossa de Mar i Barcelonę.
    • Gość: Asia24 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.dynamic.chello.pl 18.06.12, 21:37
      mam opłacony pobyt i wyżywienie - śniadanie, obiadokolację, jak kształtują się ceny w knajpkach i sklepach ( np. woda mineralna, soki, owoce). Ile pieniędzy powinnam posiadać, licząc z wycieczką do Barcelony?
      • espa2012 Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. 18.06.12, 22:57
        Coca-cola 2,50 za szklankę w knajpie a 1 euro w Carrefourze.
        Kalmary w cieście 5,50 - 7 euro.
        Dzbanek Sangri (1 litr) ok 10-12 euro.
        Woda 2l w Lidlu 0,40 euro.
        Wstęp na Camp Nou 19 euro (dziecko 15,50). Zdjęcie z pucharem 18 euro
        L'Aquarium 15,50 euro
        kolejka linowa z portu 10 euro
        Muzeum Czekolady ok. 4 euro
        bilet jednorazowy na metro 2 euro.
        • Gość: gość Re: IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.12, 09:30
          ja mam własnie 2 posiłki wykupione. Jak cenowo wygląda takie dojadanie na mieście typu KFC czy Mcdonald ?
    • Gość: Milena Re: Właśnie wróciłam z Malgrat de Mar. IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.12, 17:40
      Superpromocja do 15 lipca na wyjazdy do Hiszpanii-Costa Brava!!!!!!!!!!!!!
      wyjazdydlastudentow.pl/oferta/4/hiszpania.html
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka