Dodaj do ulubionych

Turunc 5.09 jakies rady ??

05.08.09, 10:04
Witam własnie wykupiłam wczasy z Itaki do Turunc hotel od 5-19
września, może ktos wrocił z tego hotelu i ma jakies rady co zabrac,
gdzie pojechac, co warto zobaczyc, jaka walute zabrac ?/ W jakim
jezyku mozna sie dogadac jak hotel ogolnie wszystko czym chcecie sie
podzielic a moze ktos leci w tym samym terminie?
jade z mezem i 2 letnia corka
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: 81.15.148.* 05.08.09, 10:18
      ile razy można rozpoczynać ten sam wątek.
      • sarjol1 Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 05.08.09, 10:27
        ja rozpoczełam pierwszy raz, jeżeli sie komus nie podoba może nie
        wchodzic i nie czytac :)
    • Gość: gość Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: 81.15.148.* 05.08.09, 11:44
      to użyj wyszukiwarki - takie trudne?
    • Gość: amber Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.pzeask.3s.pl 05.08.09, 12:02
      Kobieto nie dosyć, że zawracasz głowę sprawami które były wielokrotnie wałkowane
      na tym forum to jeszcze mam wrażenie, że najpierw rezerwujesz a potem sprawdzasz
      co rezerwujesz. Porażka.
      • sarjol1 Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 05.08.09, 12:46
        Ale ja nie sprawdzam, pytam o to co zabrac jade z malym dzieckiem
        pierwszy raz za granice, a wiadomo że ktos kto juz byl ma
        doswiadczenia co zabrac czego nie bo mozna kupic na miejscu czy to
        naprawde taki problem odpisac jezeli juz ktos tam byl, nie rozumiem
        zupełnie tych niemilych odpowiedzi jezeli ktos tam nie byl i go to
        nie interesuje to prosze nie otwierac takiego watku przeciez po to
        jest forum zeby rozmawiac wymieniac doswiadczenia
        a nie po to zeby wpisywac negatywne komentarze o ludziach, a z
        wyszukiwarki skorzystalam i znalazlam prawie 100 watkow w kazdym po
        600 odpowiedzi wybaczcie ale nie spedzam przy komputerze calego
        zycia przeczytanie tego wszystkiego wraz z komentarzami takich osob
        jak wy zajmie mi caly miesiac do wyjazdu
        • Gość: mich Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.09, 13:07
          ale tam są wszystkie odpowiedzi na twoje pytania. Przez takich jak
          ty, kolejna osoba będzie miała jeszcze większy problem, bo będzie
          musiała się przekopać tez przez twoje pojękiwania.
        • Gość: amber Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.pzeask.3s.pl 05.08.09, 13:19
          Mnie (i myślę, że nie tylko) przygotowania do wyjazdu zajmują wiele tygodni
          żmudnego wertowania internetu. Wolałbym ten czas spędzić na czymś innym ale mówi
          się trudno.
          • sarjol1 Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 05.08.09, 13:32
            oczywiscie zaraz skasuje wątek, bo po raz kolejny utwierdzam sie w
            przekonaniu ze korzystanie z Forum nie ma sensu skoro rad udzielają
            takie osoby jak Państwo,
            bardzo dziękuje za pomoc
            szkoda że będe musiala na miejscu sie przekonac że czegos nie
            wzielam o czyms nie pomyslalam a co bardzo ulatwiloby urlop mnie i
            mojemu dziecko trudno
            • Gość: amber Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.pzeask.3s.pl 05.08.09, 13:39
              A wystarczyłoby jednak poczytać .......
            • Gość: mich Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 11:00
              Nie rozczulaj się tak nad sobą.
              • sarjol1 Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 06.08.09, 11:19
                nie rozczulam sie nad soba a widze ze Państwo nei macie nic innego
                do roboty jak tylko dokuczac osobom ktore nie korzystaja z forum tak
                jak sobie tego panstwo zycza skoro nie byli Panstwo w TURUNC nie
                wybieraja sie tam to po co otwierac watek i pisac nieprzyjemne
                wypowiedzi naprawde moge sie bez nich obyc
    • obciachowyturysta Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 06.08.09, 13:45
      Ja własnie wróciłam z Turuncza.
      Jeżeli Twoje dziecko nosi jeszcze pampersy to zabierz je, zarówno
      zwykłe jak i do wody. Jeżeli mała je jakieś kaszki czy mleko to
      zabierz zapas. Znajomi mieli 2 letniego maluszka i 2 dni przed
      końcem pobytu skończyła im się kaszka a w miasteczku nie mogli
      dostać. Zapas olejków i czapkę na głowę. Ręczniki plażowe. Buty do
      wody. Szczerze mówiąc plaża w tym hotelu nie sprzyja maluszkom bo
      jest na niej ostry piasek i kamienie. We wrześniu nie powinno być
      już problemów z leżakami bo będzie mniej turystów, więc powinniście
      mieć możliwość rozkładania się w najlepszym miejscu.
      Jakieś zabawki i kółko do wody. Tam było dość drogo. Za wiaderko
      łopatkę i grabki zapłaciłam 8 lira ( 16 zł).
      Ja byłam na wycieczce: Pamukkale, Dalian i Błękitny Rejs a także
      Marmaris.
      Jak dla nas i dla naszych znajomych z 2 latkiem, wycieczki nie były
      męczące ale to zależy od maluszka. Po wycieczce stwierdziliśmy, że
      żal byłoby tego Pamukkale nie zobaczyć, natomiast Dalian wg nas to
      strata pieniędzy. Ja swojego malucha natarłam błotem i później mi
      płakał że go piecze, więc gdybyś jednak pojechała do Dalianu to
      unikaj tego. Nie wierz w bzdury, że na kazdej wycieczce do Dalianu
      można spotkać żółwie bo tak tylko mówią. Ani my ani nikt kto był w
      tym czasie co my w Turunczu a wybrał się do dalianu nie widział
      żółwi - a rezydenci gadali ludziom, którzy przyjechali tydzień po
      nas, że na naszej wycieczce akurat żółwie były.
      Błękitny rejs to też strata kasy. Itaka ma taką umowę na tych
      rejsach, ze nie możesz wnosić swojego picia na pokład. Za 6 szt
      coli w puszce i 4 małe wody zapłaciliśmy 34 lira ( na nasze 68 zł)
      plus osobno lody po 5 lira jeden - po prostu szok.
      Na statku jesteś cały dzień musisz coś pić przecież.
      Później poszliśmy do jakiegoś marketu w Turunczu i tam za colę w
      puszce 1,20 lira a za wodę mineralną 0,20 lub 0,48 lira.
      A wycieczka Marmaris to już wogóle porażka. Lepiej samemu się
      wybrać.
      Ja byłam w sezonie więc może było trochę inaczej.
      Przy kolacji były straszne kolejki do napoi. Więc jednemu z
      kelnerów dawaliśmy codziennie dolara i on zawsze donosił nam picie
      w dużych szklankach - przy barze dają raczej w małych. Oczywiście
      wcale nie musisz tego robić. W tym hotelu nie czuje się, że ktoś
      chce napiwek, mozna samemu chodzić po picie.
      My wzięliśmy trochę euro i trochę dolarów i akurat w trakcie
      naszego pobytu lepiej stał dolar ( 1,40 lira) euro ( 1,96 lira) -
      kurs z hotelu. Resztę wybieraliśmy z bankomatu - jest bardzo blisko.
      Nie wiem co ci podpowiedzieć jeszcze? Jak będziesz miała konkretne
      pytania to pytaj.
      • Gość: giogio Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 14:16
        Nie prawda.
        Byłem i pieluchy były dostępne w sklepikach. Sam kupowałem.
        Co do wiaderka i łopatek to w polsce to kosztuje podobnie. A jeśli
        chodzi o wycieczkę statkiem to jest to bardza fajna sprawa. Rok temu
        bylem w Kemer i tam to faktycznie porażka. Tutaj było więcej
        przystanków, lepszy lunch, postój na plaży. Natomiast jeśli chodzi o
        zakaz wnoszenia wody to faktycznie jest. Jednak my mieliśmy butelkę
        z wodą i nikt nam nie zwracał uwagi a oprócz tego butelkę z piciem
        dla dziecka. Tego nie mogą ci zabronić.
        • sarjol1 Re: Turunc 5.09 jakies rady ?? 06.08.09, 14:44
          bardzo dziekuje o takie rady mi chodzilo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka