Dodaj do ulubionych

english conversation

18.01.07, 16:58
Witam,
Moze ktoras z Was chcialaby rozmawiac po angielsku mailowo badz na gg. Ucze
sie jezyka mam niewielki kontakt i chcialabym go jakos rozwijac.
Zainteresowane prosze piszcie maila na adres gazety.
Pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • adas03 Re: english conversation 04.02.07, 21:44
      chętnie - daj znać na gazetoweg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka