karolina5011 18.01.07, 16:58 Witam, Moze ktoras z Was chcialaby rozmawiac po angielsku mailowo badz na gg. Ucze sie jezyka mam niewielki kontakt i chcialabym go jakos rozwijac. Zainteresowane prosze piszcie maila na adres gazety. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj