Dodaj do ulubionych

Przestroga!!

09.04.18, 23:40
Witam, poszukuje osób które robiły coś u P. Sebastiana Antypiuka. Podobno robi analizy czy rytuał się odbył. Szukając po różnych forach / stronach można natknąć się jedynie na to , ze ta osoba jest dłużnikiem. Wiec samo za siebie mówi , ze raczej „czarodziej” z niego żaden. Za to, poleca P. Piotra Czarneckiego - który podobno jest „magikiem” takim , ze potrafi wyczarować wszystko , tylko szkoda , ze konto tego Pana jest fałszywe i dużo ludzi oszukanych. Tak na przyszłość uważajcie. Pozdr.
Obserwuj wątek
  • magma116 Re: Przestroga!! 16.10.18, 01:21
   Mnie też oszukał i naciągnął na tego Czarneckiego, który również nic nie potrafi.
   Żadna magia nie istnieje, możecie liczyc jedynie na siebie.
    • rose.rose Re: Przestroga!! 27.05.19, 13:05
     Nie wiem jak ta osoba wyzej, ale ja robilam ryt zniszczenia i ryt odzyskania faceta. Zaden nie wyszedl. Sebastian zwodzil tylko kilka miesiecy, proponowal powtorki rytow oczywiscie odplatnie i nic. Zero czegokolwiek mimo stosowania sie do jego polecen. W sumie dalam sie naciagnac na 2000 zl
  • camaretto Re: Przestroga!! 20.05.19, 14:44
   Tak jak pewno Lisiak z Ulmanem.Poleca tego "jogina", z szacunkiem o nim się wyraża, opowiada, jak to niby wbił sobie nóż pod żebro a on sam"spędził" i raka, i kurzajki. Uwaga, bo czasami te kurzajki... uuu, wirusy są wszędzie, wystarczy obniżenie odporności. Albo są w środowisku i człowiek jest na to odporny... Ale Tomaszewski, Wielki Guru,diagnozę na odległość wali, a własnej "dziewczyny szamana" nie zauważył, wylądowała z rakiem po latach, w poczuciu rozpaczy i niezrozumienia (lilabu i jej blogi) . Ulman oszukał /oszukiwał na paredziesiąt tysiaków i kazał sobie wystawić Ulmed za...darmo. Prawdopodobnie przez Ewę, której ani grosza nie zapłacił, opublikował za to, że deweloperka mu to ..podarowała. Na gębę wyciągnął jeszcze za.."kurs uzdrawiania jajkiem" pieniądze, dał papiery protegowanym, po czym się zmył. Jajka były zmanipulowaną czerwoną farbą wstrzykiwaną do jaja. Na "Gazecie" opisywaliśmy to, pewno te sztylety też nieprawdziwa, jak i inne informacje, które opisaliśmy.
   Te "rytuały" to albo poczucie "opętactwa" w stosunku do sugerowanej osoby, i nikt tego nie popiera tak naprawdę wśród speców ani np. kartomantów, lepiej astrologa dobrego zapytać o relację. Na siłę.. każdy medytujący powie, że to nie miłość,tylko sugestia.
   Gdybym sama nie miała przymusowego kontaktu i z tymi i z tamtymi, to bym nie pisała tego, ale ja nie robię nic "głową w mur", używam roślin, chemii, lekarstw, chromoterapia nie jest mi obca. Bioterapia wymaga czasami sugestii, ale moim zzdaniem hipnoza to nie to co należy powielać. Tak się deklaruję. Tymczasem ludzie po "zrobieniu miszczostwa"są...fałszywi, oszukują innych, biorą pieniądze - nagminnie - za nic, jak Żądło i Ulatowski były milicjant bez kasiory, za to z eropopędem wszysy i wieką gębą. Na radiestezji się nie znajom, Astrologia to dla nich "wielkia góra książek" nie do opanowania. Fałszywe świadectwa, fałszywe wahadełka, płakaćtrudno, zostawiajązasobą zniszczone kręgosłupy i gromadę "paranoików" wierzących we wszystko jak leci...Zaskoczyła mnie jakaś pani kiedyś w metrze, która tłumaczyła mi zawzięcie, że jak "coś" dzieje się z mężem albo z nią to "ta obrączka"zabarwia się krwią".
   Teraz już wiem,skąd u niej to wszystko.
   Z "wyobraźni".

   --
   To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu :-)
   stare przysłowie Starożytnych Rzymian
   Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka