Dodaj do ulubionych

Wróżka Nowy Sącz

11.05.12, 12:58
Dziś byłam u niej , trwało to półtorej godziny, solidnie i z sensem. Wiele mi się wyjaśniło,żadnych pierdół jak u pani A. w Krakowie. Bardzo konkretna i miła
Obserwuj wątek
    • serwus_33 Re: Wróżka Nowy Sącz 28.08.16, 15:27
      on-line przyjmuje P. Donata, jest wielce pomocna, pomogla mi w roznych sprawach sercowych i urzedowych, kobieta zna sie chyba nie tylko na wrozeniu, polecam ja, bo dobro trzeba przekazywac dalej, by pogac innym w rozny sposob,ja doswiadczylam dobra z jej strony, jesli potrzebujesz pomocy, to ona jest wlasciwa osoba, wrozka_donata@op.pl
    • magia150 Re: Wróżka Nowy Sącz 18.09.16, 11:37
      Polecam wróżkę beangel52@wp.pl, ,mozna sie z nia umowic dokladnie piszac do niej.
      bierze tanio, sensownie mowi i wszystko sie sprawdza, duzo osob z jej porad korzysta, ludzie ja cenia.
      jest przemila osoba, i poswieca tyle czasu ile ta osoba chce, ktora do niej chodzi
      nie ocenia, daje dobre rady, lepsza niz psycholog no i co najwazniejsze jest dobra
      mówi tez o przeszlosci, co bylo

• carlos.78 Re: Wróżka Nowy Sącz 22.09.16, 22:18
      Bardzo polecam tą pare to jest coś unikatowego dwoje pracuje dla jednego. Są naprawde skuteczni. Pomogli mi odzyskać moją ukochaną. Pomogli kilku moim znajomum są naprawde skuteczni. anaxis54magia.blogspot.com.es Polecam: anaxis54@gmail.com
    • kartytarota2 Re: Wróżka Nowy Sącz 29.09.16, 13:00
      Dzień dobry,

mam do zaoferowania wróżby i rytuały. Wróżby wysyłam na e-mail.
      Swój zawód traktuje przede wszystkim jako pasję, a nie jako tylko i wyłącznie źródło dochodu.
      Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, a także im pomagać.
      Bezcenne jest dla mnie, kiedy widzę zadowolenie klienta.
      Zawsze staram się poświęcić indywidualny czas dla każdej osoby.

Koszt wróżby lub rytuału to 25 zł.
      Nie lubię pisać o sobie i o tym, czy jestem dobra, ponieważ sami Państwo to ocenicie.
      Można skontaktować się ze mną za pomocą e-maila: tarot-karty@wp.pl

Łączę wyrazy szacunku
      Marta
    • true99 Re: Wróżka Nowy Sącz 21.11.16, 12:44
      Pani A. z Krakowa nie znam, ale w Krakowie chodzę do wróżki Elżbiety. Bardzo dużo się sprawdziło z tego co mówiła i mnie i mojej kuzynce, dlatego wracam do niej, a poza tym to miła, sympatyczna osoba. To jest jej strona: www.wrozkakrakow.pl tel. 887 543 000
    • martynkaminka Re: Wróżka Nowy Sącz 22.11.16, 20:16
      mogę polecić Ci wróżkę sarę, skusiłam się na skorzystanie z jej usług i nie mogę powiedzieć złego słowa, nie owijała w bawełnę i bardzo wiele się już sprawdziło, gorąco ją polecam, email do niej to kobietamag@interia.pl polecam;)
    • marionettetka Re: Wróżka Nowy Sącz 28.11.16, 10:04
      podobnie jak widze wiele innych mogę poelcic wróżkę sarę,korzystałam pzeszło 2 meiisące temu i już większość się sprawdziła , jestem pod wrażeniem, mocno polecam,email do niej -kobietamag@interia.pl ;)
    • martcsaks Re: Wróżka Nowy Sącz 12.12.16, 09:50
      mogę polecić wam wróżke sarę, bardzo wiele mi pomogła, rozwiązała wiele moich problemów.,skorzystam z niej zapewne niebawem,email do niej :kobietamag@interia.pl jeszcze raz gorąco polecam
    • marietka12 Re: Wróżka Nowy Sącz 14.12.16, 18:08
      podobnie jak inni widzę poprosiłam o pomoc wróżkę sarę i jej rady były w moim przypadku bardzo trafne,nie owijała w bawełnę ,wysoka bardzo sprawdzalność, gorąco polecam, email do niej ;kobietamag@interia.pl
    • martusiamila Re: Wróżka Nowy Sącz 12.02.17, 12:24
      mogę polecić wam wróżkę wg mnie z bardzo wysoką sprawdzalnością-sarę, w przeciągu niespełna 2 miesięcy większość mi się już sprawdziła, email do niej kobietamag@interia.pl, telefon 784 676 783 gorąco polecam,naprawdę warto ;)
    • donata_wrozka Re: Wróżka Nowy Sącz 19.12.17, 19:32
      Zapraszam do mnie na sens wróżebny on-line z wyjątkowymi kartami Tarota.
      W spokojnej, miłej atmosferze przez maile, skype lub facebook doradzę Ci, jak poradzić sobie z problemami.
      Czego się wystrzegać, jakie podjąć decyzje i działania, by być pogodnym, uśmiechniętym
      i spełnionym człowiekiem. Powiem, co czeka Ciebie w przyszłości. Ochronię przed tym, co
      mogłoby zaburzyć Twoje marzenia czy cele.
      A wszystko to dzięki moim radosnym kartom Tarota, z którymi pracuję na co dzień.
      Zapraszam do składania zamówienia. Do 20 grudnia obowiązuje zniżkowy Black time! 
      Niezwykle przystępne ceny.
      Kontakt: wrozka_donata@op.pl
      lub przez messenger Facebooka
      Pozdrawiam
      Donata Jabłońska
      tarocistka, opiekun duchowy
      Znajdziesz mnie także tutaj:
      tarotwrozby.blogspot.com

• luizagerman Re: Wróżka Nowy Sącz 03.01.18, 17:06
      Cześć,
      mam na imię Luiza.
      Wróżbiarstwo i magia, rytuały, spętania to moja pasja. Od 5 lat zajmuje się wróżiarstwem i zdejmowaniem klątw. Uproszczając wróżbiarstwo to moja wielka pasja, moje drugie życie. Wróżę jedynie od czasu do czasu, ponieważ zawodowo jestem ograniczona. Uwielbiam pomogać ludziom, a także pomagać podejmować decyzje za pomocą kart. Czy jestem dobra? Nie wiem - zawsze odpowiadam. Oceniam się pod kątem ilości sób, które do mnie wracają.
      Tarot bez limitu, bez limtu pytań to 30 zł.
      Cennik rytuałów:
      - rytuały miłosne, zdrowotne, finansowe, zawodowe - 50 zł
      - zdejmowanie klątw - 50 zł
      - talizman przyciągajcy szczęście - 100 zł
      życzę wiele dobrego
      Można się ze mną kontaktować na adres e-mail: luizaap@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka