Dodaj do ulubionych

KOLDUN VIP - Artem Aleksandrovich Filenko

25.07.21, 08:12
Proszę o opinie o tym panu. Jego strona pl.koldun.vip
Obserwuj wątek
    • holeckadata Re: KOLDUN VIP - Artem Aleksandrovich Filenko 26.07.21, 14:05
      Chciałabym przestrzec wszystkich przed tym panem. Pan bardzo konkretny w rozmowie, pewny siebie. Zdecydowałam się na rytuał u niego, gwarantował efekty. Zapłaciłam ponad 500 euro. Efekty miały przyjść po 10 dniach. Niestety po upływie tego czasu nie było żadnych zmian, wręcz mam wrażenie, że moja sytuacja jest jeszcze gorsza niż wcześniej - partner przestał się całkowicie do mnie odzywać. To nie wszystko. Kiedy zwróciłam uwagę na to, że efektów nie ma zrobiło się bardzo niemiło. Pan Koldun zaczął straszyć mnie, że pokaże mi jak straszna jest czarna magia, że będę tego żałowała do końca życia. Mam mu dopłacić jeszcze 1000 euro, wtedy wzmocni rytuał i będziemy razem. Oczywiście odmówiłam. Nie dajcie się mu nabrać, to oszust.
    • abra123456 Re: KOLDUN VIP - Artem Aleksandrovich Filenko 05.08.21, 10:16
      Oszust - naciąga ludzi na ogromne pieniądze, uważa się za specjalistę a prawda jest taka że to nic nie działa, wyciąga od ludzi pieniądze (takie sumy że głowa boli, bo interesuje Go tylko twarda waluta) tak długo jak się da, potem nie odpowiada i urywa kontakt, przy tym udaje że się obraża gdy prawda że jego umiejętności to ściama nic więcej - PRZESTRZEGAM
      • camaretto Re: KOLDUN VIP - Artem Aleksandrovich Filenko 06.08.21, 02:28
        Uważajtie na takij s nik
        koltun.s.nik@ gmail.com. Ja nabralas' na 5 tysiacia rubli, on naigrywjetsia, kogda ja goworiu jemu cztojemu ostanowka nużna. Urywalsia kontakt, a jego telefon byl zablokowanym.
        panlikata - ocien' niedobro, czto ty w eurodoliarach jemu dajosz', potomu,czto oni idut tiepier' w wyżynu.

... i w wyżymarku woidut...
    • camaretto Re: KOLDUN VIP - Artem Aleksandrovich Filenko 08.08.21, 11:01
      Taaa, ezo -centrum ilość opinii 2 ilość odsłon 321, nie ma żadnych danych prywatnych,ani kto za tym stoi, zwykła"firma"."Popularność " żadna.
      Filacki Hubert i Filenko to pewno ta sama osoba.
      Bufilokracja. Wolę colę i burro italiano - buffilomancja na opak.

Ja pamiętam, że na moim blogu było - kiedy zdecydowałam się ujawnić prawdę o OPS w Polsce i urzędnikach tam pracujących 680 klików w tygodniu, przez dłuższy czas.
      Sami byliśmy na miejscu i pracowaliśmy, ale nie tylko - prawodawstwo było i naszym koszmarem i udziałem,obojętne- czyw domach sierot czy OPS- oszustw, które graniczą luźno jedynie ze zdrowym rozsądkiemw Polsce.
      No i - cenzura, do której "przykleili się" ludzie natychmiast. Forum profesjonalisty, bo oprócz jogi i kundalini oraz zdjęć Kundalini które miałam robione,oraz weryfikacji zawodowych w Cechu Rzemiosła mam "poprawnie" wiele z tych spraw, które u innych osób są oszustwem i czystym naciągactwem.

Blog jest o parapsychologii, która nie tylko istnieje, ale która . jest teraz jeszcze jako aura elektromagnetyczna, z "nadis" i czakrami - dla niektórych osób rejestrowana i ..rejestrowalna.Jako np. wizje - moje , kolegów -i w tarocie - często się sprawdzają,do niemożliwości po prostu zaświadczyć można obecność takich "spraw" w życiu nas samych, np. jako promieniowanie elektromagnetyczne, które badam - np. jako chromoterapię czy parapsychologię - od najmłodszych lat.
      Ot - np, mój zwierzak - zwierę teraz "religijne" a uzdrowione nie tylko naturoterapią przeze mnie, bo bioterapięstosując "wyciągnęłam " "elektromagnetycznie" cystę z jego ciała, zgromadzoną przy sutku - i "pociągnęło" ją - przez cały organizm - zniknęła w jelitach, i została wydalona., odblokowawszy krwiobieg i organizm, zredukowało się zapalenie naczyń i guzek na brzuszku.
      Zwierzak byl hormonalnie jednak zdrowy, a po "wierze" w kotopsa Fenrira na symbolu - całkiem charyzmatycznie wyleczony, zarósł mu brzuszek i po guzku czy chudości nie ma już śladu.
      Kizia jednak do dziś "trzyma"nie tylko mnie za kolano - ja w tym czasie schudłam o ponad 15 kg, dzięki bioterapii i 'charyzmatycznej wielce' paganwierze - ale ma w wielkim poważaniu kizię na symbolu - robi minki, tuli uszka - zachowuje się w sposób ,który można zgodnie z totemizmem zidentyfikować.
      Prowadziłam wiele nieformalnych prowokacji psychologicznych i doświadczeń, ale wiedzą o nich najczęściej jedynie osoby zaangażowane, często od młodego wieku nieżyjące.
      Czy zatem "nasza" wiara w Chrystusa jest takim eventem?Pewno tak,bo tak naprawdę, o ile"działają silnie na naszą podświadomość niektóre symbole np. chrześclijańskie, o tyle inne na niektóre osoby nie działają - niby to świadomie - w ogóle.

Czy jesteśmy jednak tak bardzo jak np.Carlos Castaneda"pilnowani" jako publikatorzy ? Pewno tak,chociaż sami o tym nie zawsze wiemy, bo "ile nam zostanie przez Boga - Bóstwa jeszcze dozwolone" opublikować, powiedzieć - nie wiadomo. "Rozwalone" zostaly za to bloxy i blogi "żurnalistyczne" , wtedy.
      Nie wiem, czy sława nasza przebrała "miarkę", czy Yin i Yang nie bylo w równowadze - pewno i jedno, i drugie, bo tych "praw przyrody" nieformalnych a żelaznych pocesow taoistycznych czy konfucjanistycznej myśli religijno - symbolicznej -nie wiemy, a"przeczuwamy raczej,że jest... .
      Niestety, kiedy to powiedziałam na forach - zostałam przez "naciągaczy" niby konkurencyjnych i hejterów - pocztkowo wyśmiana i zaatakowana wręcz - jako "naciągacz".
      Dlatego w obliczu AUTENTCZNYCH wymagań stojących przed ludźmi- rzemieślnikami bioterapii czy radiestezji, cicho pracującymi w domach i w praktykach - powiem wprost, że to ŚCIEMA.I "bez kart", i zwątpienia w duchu.
      Wiele z moich wizji i pracy bioterapeutycznej publikuję,, nie podaję swoich danych - nie chcę być napadana, czy stać się ofiarą nieprawdziwych a płynących np. od sekt - ataków.
      Niestety, zauważyłam wiele nieprawości na tym forum, bo hejter przeniósł się, powyrzucany przeze mnie i innych - z forów zainteresowań - do forum bez widocznych odniesień w stosunkach administracyjnych. Mam nadzieję za to - że "ono.matoł.pijak" się znudzi po prostu. Poszukiwanie przez mi znajomą policję zajęło kilka chwil, ale powracające do tego samego sygnału maile, jak również ściemka na FB świadczą same za siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka