17.04.06, 09:02
Witam , snilo mi sie , ze oblekalam posciel , co ten sen moze oznaczac,
szukalam juz jakiejs interpretacji w sennikach , ale niestety nie
znalalzlam , wiec postanowilam napisac to na forum .Pozdrawiam Inga
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka