wiktoriat 11.11.07, 21:00 Ciekawa jestem jakie macie doswiadczenia z pracy z Psalmami? Tutaj mozna je poczytac: www.biblia.info.pl/psalmy.html a tutaj posluchac: www.prawda.own.pl/index.php?id=89 Zycze milych chwil z Psalmami Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tessella Re: Psalmy 13.11.07, 21:38 Cieszę się ze mogę tu przeczytać psalmy ,pracuje już z psalmem codziennie który był mi potrzebny . Pewnie efekt będzie .Dziękuje wiktoriat Odpowiedz Link Zgłoś