11.11.07, 21:00


Ciekawa jestem jakie macie doswiadczenia z pracy z Psalmami?

Tutaj mozna je poczytac:
www.biblia.info.pl/psalmy.html
a tutaj posluchac:
www.prawda.own.pl/index.php?id=89
Zycze milych chwil z Psalmami
Obserwuj wątek
    • tessella Re: Psalmy 13.11.07, 21:38
      Cieszę się ze mogę tu przeczytać psalmy ,pracuje już z psalmem codziennie który
      był mi potrzebny . Pewnie efekt będzie .Dziękuje wiktoriat

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka