Dodaj do ulubionych

Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym broni

    • grogreg A tak powaznie..... 26.04.08, 00:10
      ...... tak powaznie to sobie wszyscy jaja robicie prawda?
      Bo jesli nie, to nie egzorcysta jest tu potrzebny ale dobry psychiatra.
      • nereus1 Re: A tak powaznie..... 26.04.08, 11:29
        Psychiatra tez nic nie pomoze, po prostu zapisze jakies pigulki.
        To jest zwykla forma opetania. Pacjentka wymaga skutecznego
        oczyszczenia z pasozytow astralnych.
        • grogreg Re: A tak powaznie..... 27.04.08, 00:48
          Czy "pasozyty astralne" funkcjonuja na tych samych poziomach energetycznych co
          nasza rzeczywostosc?
          • karolinazberlina Sex astralny do Forumowiczow 27.04.08, 09:07
            Egzorcyste swieckiego zaprosilam 2-gi raz i tym razem wygnal on ducha zolnoerzw
            zabitego uderuzeniem w glowe i kobiete ciezarna.W mieszkaniu zrobila sie lepsza
            atmosfera,ale ja mam nadal sex astralny o 4 rano i
            nie wiem juz do kogo sie zwrocic o pomoc.
            Mam uzdrowiciela duchowego na odleglosc,mam egzorcyste mam bioenrgoteraoeute,mam
            reiki i do psychiatry tez juz poszlam,ktory polecal egzorcyzmy,bo on tu nie pomoze.
            Efekt takigo seksu jest taki,ze w realu juz nie ma sie na niego ochoty z
            partnerem ludzkim.
            Prosze o rade,co to sa te pasozyty astralne?
            Zamowilam wszystkie ksiazki jaki sa dostepne wPolsce o egzorcyzmach i
            klepie modlitwy z ksiazki Anna Atras i Leszka Zadly ale to nie pomaga.
            U mnie zaczelo sie z tym sexem przez bioenetgoterapaute Krzysztofa
            Konikowskiego,nauczyciela,ktory to robila bez mojego pozwolenia.
            On urzeduje w Warszawie,ja mieszkam 600 km dalej i jak jest to mozliwe,jesli
            pacjentka nie wyrazala na to zgody?
            Tacy sa bioenergoterapeuci!
            Prosze o pomoc!
            • m_caliban Re: Sex astralny do Forumowiczow 27.04.08, 09:30
              karolinazberlina napisała:

              > Egzorcyste swieckiego zaprosilam 2-gi raz i tym razem wygnal on
              ducha zolnoerzw
              > zabitego uderuzeniem w glowe i kobiete ciezarna.

              Tak to ja też umiem: mogę Ci wygnać na odległość duchy seryjnego
              gwałciciela z Poronina, pasera z Bydgoszczy i folksdojcza. I panią
              Anię, burdelmamę spod Sulejówka.

              >W mieszkaniu zrobila sie lepsza
              > atmosfera,ale ja mam nadal sex astralny o 4 rano

              Nastawiaj budzik na 3.

              > Mam uzdrowiciela duchowego na odleglosc,mam egzorcyste mam
              bioenrgoteraoeute,ma
              > m
              > reiki i do psychiatry tez juz poszlam,ktory polecal egzorcyzmy,bo
              on tu nie pom
              > oze.

              Powiedz mi, ile pieniędzy jak dotąd wydałaś na te wszystkie książki,
              gadżety, uzdrawiania, bioenergoterapie i astralne przewodnictwo?
              Pytam serio, to ważne. Odpowiedz.
              • 2-ewelina Re: Sex astralny do Forumowiczow 27.04.08, 10:35
                Co niektórzy są po prostu żałośni!!! Jak pustaki powtarzacie puste słowa już
                przez kogoś powiedziane a nie sprawdzone. Jak ktoś rzuci hasło że Lepper to
                debil wszyscy TAK TAK!!
                Giertych jest taki mądry!!! Wszyscy TAK TAK !!! Prądnicka jest oszustką TAK
                TAK!!! Żądło też jest psychiczny, TAK TAK!!! Prawie wszyscy piszecie TAK TAK a
                nie znacie tych ludzi,nie wiecie ile dobrego oni zrobili dla innych [pomijam w
                tym stwierdzeniu Giertycha i Leppera].
                Przeczytacie w jakimś brukowcu parę linijek napisanych przez jakiegoś
                niedouczonego i JEMU wierzycie! Media napiepszają na Prądnicka i innych
                egzorcystów,a czemu nie pokarzą w TV osób którym ci ludzie pomogli!!!
                Niepotrzebnie się wkręcam w wasze puste dyskusje,bo zaraz pare PUSTAKOW zmiesza
                mnie z błotem. Wierzcie dalej w księży którzy wydarli 5 miliardów zł z naszych
                podatków nie wiadomo na co,a Moherowe Berety maja po 500 zł renty i dalej co
                niedziele daja na tace!!
                Nie zabierajcie głosu w dyskusji jeżeli nie macie nic do powiedzenia w danym
                temacie!
                • scher Re: Sex astralny do Forumowiczow 27.04.08, 11:37
                  2-ewelina napisała:

                  > Media napiepszają na Prądnicka i innych egzorcystów,a czemu nie
                  > pokarzą w TV osób którym ci ludzie pomogli!!!

                  Oj, niech ich pokarzą! Niech ich pokarają!
              • karolinazberlina Re: Sex astralny do Forumowiczow 27.04.08, 10:36
                Neresus
                Czy myslisz o P.Sebasti.
                anie Sarnowskiemu z Bielska Podlaskiego?
                Wydalam juz 2400 zl,to chyba nie duzo.
                Przy okazji robie rozwoj duchowy,co mi sie bardzo podoba
                Jak widze temat cieszy sie duzym zainteresowaniem,
                Nie chce juz tego sexu astralnego,bo stracilam ochote na meza,
                a on jest swietnym czlowiekiem i kochanka tez juz z przesytu odstawilam.
                Szkoda mi malzenstwa.
                Ja jestem mloda osoba,nie chce czasu tracic na duchy,
                Jak sie ten duchowy pas cnoty zaklada?
                Jak mozna sprawdzic kto to jest i go przegnac?
                Pomozcie radami!
                • snajper55 Re: Sex astralny do Forumowiczow 30.05.08, 03:13
                  karolinazberlina napisała:

                  > Nie chce juz tego sexu astralnego,bo stracilam ochote na meza,
                  > a on jest swietnym czlowiekiem i kochanka tez juz z przesytu odstawilam.

                  > Jak mozna sprawdzic kto to jest i go przegnac?

                  Po co ? Kochaj się z mężem, kochankiem i duchem. Boh trojcu lubit. Wszystkie
                  koleżanki będą Ci zazdrościć.

                  S.
            • snajper55 Re: Sex astralny do Forumowiczow 30.05.08, 03:09
              karolinazberlina napisała:

              > ale ja mam nadal sex astralny o 4 rano

              Ale bierzesz środki antykoncepcyjne ? Bo jak zajdziesz z tym duchem w ciążę...

              S.
            • tamara012 Re: Sex astralny do Forumowiczow 10.10.08, 19:14
              a nie przyszło ci do głowy żeby po prostu zdecydowanie powiedzieć
              NIE? To zawsze działa.Dobrze jest jeszcze przy tym się na gamonia
              zezłościć porządnie.
        • snajper55 Re: A tak powaznie..... 30.05.08, 03:06
          nereus1 napisał:

          > Psychiatra tez nic nie pomoze, po prostu zapisze jakies pigulki.
          > To jest zwykla forma opetania. Pacjentka wymaga skutecznego
          > oczyszczenia z pasozytow astralnych.

          Na pasożyty najlepszy jest zapper wynaleziony przez sławną na cały świat Huldę
          Clark !
          www.zapper.sotiko.pl/

          S.
    • scher Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 27.04.08, 10:26
      karolinazberlina napisała:

      > Sex astralny-czy ktos wie jak sie przed tym bronic?

      Zajrzyj na www.mamdzieckozkosmita.pl
      • 2-ewelina Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 27.04.08, 10:44
        Karolinazberlina nie zwalaj na bioterapeutę,bo on z Tobą z tobą sexu nie uprawia.
        Jeżeli był by to sex astralny,to Prądnica by ci pomogła,chyba,że bardziej
        wolisz ducha od żywego człowieka i dla tego je przyciągasz. bioterapeuta może
        energrtycznie wzmocnic ducha,przec co no może bardziej manifestować w nocy swoją
        obecność,ale bio ci go nie podesłał!
        • aliom Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 27.04.08, 11:56
          skoro zakupilas tyle ksiazek i probowalas juz kilku wyjsc z tej
          sytuacji to moze nie zaszkodzi bys sprobowala z rytualem
          pentagramu,tez spelnia wiele pozytywnych funkcji i ma na celu
          ochrone i odpedzenie negatywnych sil czy tez zlych duchow.
    • skrzydlate Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 27.04.08, 19:12
      o rany, przeczytałam post i wszystkie prawie komentarze, to chyba jest wyjatkowo
      szkodliwa astralna działalność złych duchow, to nie moze byc jawa, ja chyba
      śnię..... jesli nie chce ci sie ze swoim partnerem to z nim pogadaj, coś jest na
      rzeczy, w nocy sie kochasz, bo lubisz i robisz to co na jawie nie wychodzi :) olala
    • marouder.eu Są! Są takie możliwości!! 27.04.08, 19:32
      Należy:
      - przestać wierzyć w duchy
      - seksualizować się często i z satysfakcja w "planie" realnym
      - zainteresować sie własną cielesnością i zintegrować ją z reszta
      swojego...bytu(?), jestestwa(?)
      - pójść do seksuologa, psychologa, względnie psychiatry
      - zaniechać wizyt u mediów i wróżek

      Powodzenia!:)
      • nereus1 Re: Są! Są takie możliwości!! 28.04.08, 13:19
        Karolinazberlina. Juz kilkakrotnie Ci proponowalem uczciwego kolege
        z Klubu Radiostezja i Parapsychologia. Potrzebne jest mu tylko
        zdjecie osoby ktore mozna przeslac e-mailem. Podaj swoj adres e-mail
        to podam Ci jego adres. Mieszka on na Mazurach. Oczyszcza skutecznie
        z pasozytow astralnych. To jest forma opetania przez blakajace duchy
        osob zmarlych. Po prostu goni ich da swiatla gdzie powinni sie
        znajdowac.
        • karolinazberlina Re: Są! Są takie możliwości!! 29.04.08, 09:49
          Nereus

          Nie rozumiem czemu uzalezniasz danie mi adresu tego znajomego z Mazur od
          podanie ci mojego prywatnegoi adresu e-mailowego.
          Wstyscy tu robia reklame dla siebie i innych podaj go wiec na forum,
          albo daj Ty wpierw Twoj adres mailowy to ci napisze i odpowiem.
          • monisia73 Re: Są! Są takie możliwości!! 30.05.08, 03:23
            karolinazberlina napisała:

            > Nie rozumiem czemu uzalezniasz danie mi adresu tego znajomego z Mazur od
            > podanie ci mojego prywatnegoi adresu e-mailowego.

            Bo to jest wampir energetyczny. Aby mógł ssać Twoją energię musisz go zaprosić podając mu na przykład swój prywatny adres mailowy. Nie rób tego ! Jemu nie chodzi o Twoje dobro, tylko o Twoją energię. Nie daj się oszukać ! W żadnym razie nie zapraszaj wampira energetycznego !!!
        • angelbell Re: Są! Są takie możliwości!! 29.04.08, 15:13
          Pisze się Radiestezja a nie Radiostezja ,tak w kwestii formalnej....
          • ewajanson-on-line Re: Są! Są takie możliwości!! 09.05.08, 15:32
            :)
            Cześć, Angelbell!
        • karolinazberlina Co to sa pasozyty astralne? 29.04.08, 23:52
          Co to jest?
          O ile mi wiadomo mamy duchy znarlych,nieodprowadzonych
          do swiatla ale co to jest pasozyt astralny?
        • karolinazberlina Czy znacie jeszcze jakis egzorcystow? 05.05.08, 18:01
          Do forumowiczow
          Pentagramy juz wymalowalam,nosze krzyz Ankh,swiece zapachowe pale
          juz w 4 rogach pomieszczen,klepie te modlitwy Leszka Zadly
          i co jeszcze mozna zrobic aby sie tego pozbyc?
          Potrzebuje adresy i telefony silniejszych egzorcystow,
          kto ma jakies w tym zakresie z forumowiczow doswiadczenie?
          • bezszczelny.chan Re: Czy znacie jeszcze jakis egzorcystow? 05.05.08, 23:17
            www.egzorcysta.org/Kontakty.html
            Jak znaleźć egzorcystę w Polsce?
            Zadzwoń do kurii diecezjalnej (diecezji swojej albo sąsiedniej) i zapytaj o
            numer telefonu do księdza egzorcysty. Kurie powinny posiadać takie informacje i
            udzielają ich osobom zainteresowanym. Następnie zadzwoń pod podany numer
            egzorcysty. Ksiądz egzorcysta może zapytać, jaka jest przyczyna Twojego
            telefonu. Nie wstydź się powiedzieć o tym, dlaczego szukasz pomocy. Ksiądz
            egzorcysta ustali termin, kiedy odbędzie z Tobą spotkanie, podczas którego
            postara się zbadać przyczyny złego stanu. Wtedy, jeśli będzie taka konieczność,
            odprawi egzorcyzmy, czyli odmówi specjalną modlitwę-błogosławieństwo. Egzorcysta
            katolicki nie przyjmuje żadnych pieniędzy, upominków czy innych dowodów
            wdzięczności.

            Archidiecezja lub diecezja / telefon / siedziba diecezji:

            * białostocka: tel. (0-85) 741-64-73, Białystok
            * bielsko-żywiecka: tel.(0-33) 81-90-600, 81-90-601, Bielsko-Biała
            * bydgoska: tel.: (0-52) 366 98 00, Bydgoszcz
            * częstochowska: tel.(0-34) 324-10-44, Częstochowa
            * drohiczyńska: tel. (0-85) 557-805, Drohiczyn
            * elbląska: tel.(0-55) 232-73-70, Elbląg
            * ełcka: tel. (0-87) 610-44-88, Ełk
            * gdańska: tel.(0-58) 552-00-51, Gdańsk
            * gliwicka: tel.(0-32) 230-71-42, Gliwice
            * gnieźnieńska: tel.(0-61) 426-21-02, 426-21-03, Gniezno
            * kaliska: tel. (0-62) 766 78 55, Kalisz
            * katowicka: tel.(0-32) 251-21-60, 251-70-13, 251-32-74, Katowice
            * kielecka: tel.(0-41) 344-54-25, 344-30-71, Kielce
            * koszalińsko-kołobrzeska: tel.(0-94) 3438710, 342-62-78, Koszlin
            * krakowska: tel.(012) 429-47-74 lub 429-47-49, Kraków
            * legnicka: tel.(0-76) 72-44-100, Legnica
            * lubelska: tel. (0-81)532-12-25, 532-10-58, Lublin
            * łomzyńska: tel. (0-86) 162-826 166-021, Łomża
            * łowicka: tel. (0-46) 837-47-90, Łowicz
            * łódzka: tel. (0-42) 637-58-44, 636-01-52, Łódź
            * warmińska: tel. (0-89) 527-22-80, Olsztyn
            * opolska: tel. (0-77) 45-43-837, Opole
            * pelplińska: tel. (0-58) 536-12-21, 536-12-22, Pelplin
            * płocka: tel. (0-24) 2622-640, Płock
            * poznańska: tel. (0-61) 852-42-82, 852-42-83, Poznań
            * przemyska: tel. (0-16) 678-66-94, Przemyśl
            * radomska: tel.: (0-48) 340 62 00, Radom
            * rzeszowska: tel. (0-17) 852-17-83, 852-44-19, Rzeszów
            * sandomierska: tel. (0-15) 832-25-23, 832-25-38, Sandomierz
            * siedlecka: tel. (0-25) 644 21 95, Siedlce
            * sosnowiecka: tel. (0-32) 293-51-51, Sosnowiec
            * szczecińsko-kamieńska: tel. (0-91) 45-42-292, Szczecin
            * świdnicka: tel. (0-74) 856-44-00, Świdnica
            * tarnowska: tel. (0-14) 621-37-37; 621-35-17, Tarnów
            * toruńska: tel. (0-56) 621-07-70, Toruń
            * warszawska: tel. (0-22) 53-17-200, Warszawa
            * warszawsko-praska: tel. (0-22) 619-20-25, Warszawa-Praga
            * włocławska: tel. (0-54) 231-30-40, 231-17-03, 231-32-99, Włocławek
            * wrocławska: tel. (0-71) 322-50-81, Wrocław
            * zielonogórsko-gorzowska: tel. (0-68) 327-12-91, Zielona Góra
            * Ordynariat Polowy WP: tel. (022) 8269883.
          • ewajanson-on-line Re: Czy znacie jeszcze jakis egzorcystow? 09.05.08, 15:29
            Żeby nie było problemów z mailami na forum, napisz na ewajanson4@wp.pl lub
            ewaj@ewajansonsklepik.com
            Jak chcesz, to podpisz sie swoim nick'iem.
            Pozdrawiam
        • karolinazberlina Do Forumowiczow 20.05.08, 19:22
          Zadne z tych gadzetow jak pentagram,krzyz atlancki czy palenie swiec nie pomaga.
          Rowniez egzorcyzmy P.Pradnickiej lub mojego nowego egzorcysty.
          Czy ktos z Was ma moze nowy pomysl jak sie tego ducha-gwalciciela
          pozbyc.
          Do Ewy jannson-
          Moj noiwy egzorcysta powiedzial mi,ze ten bioenergoterapeuta z bozej
          laski otworzyl mi jakis kanal dla du8chow.Nazywa sie on Krzysztpf Konikowski i
          jest nauczycielem.
          jesli chcesz miec tez sex z duchami,to polecam ci go.
          • ewajanson-on-line Re: Do Forumowiczow 20.05.08, 22:36
            Dziękuję ci bardzo, ale ja od takich rzeczy jestem bezpieczna.
            Ale mam jedno pytanie - zaczęłaś ten wątek.
            Jeśli możesz być na innych forach, gdzie jakoś ci twój problem i sytuacja nie
            przeszkadza, to bawisz się tu z ludźmi czy może problem zaszedł zbyt daleko???
            • karolinazberlina Re: Do EWY 21.05.08, 08:06
              Nie pisze na zydnych innych forach.
              Podaj mi nazwy innych for,bo ich nie znam.
              Ja mam problem i oczekuje porady,nie przesmiewania.
              Jasne?
        • snajper55 Spadaj naganiaczu ! /nt 30.05.08, 03:15
          nereus1 napisał:

          > Karolinazberlina. Juz kilkakrotnie Ci proponowalem uczciwego kolege
          > z Klubu Radiostezja i Parapsychologia. Potrzebne jest mu tylko
          > zdjecie osoby ktore mozna przeslac e-mailem. Podaj swoj adres e-mail
          > to podam Ci jego adres. Mieszka on na Mazurach. Oczyszcza skutecznie
          > z pasozytow astralnych. To jest forma opetania przez blakajace duchy
          > osob zmarlych. Po prostu goni ich da swiatla gdzie powinni sie
          > znajdowac.
    • ma-lwina Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 28.04.08, 14:20
      karolinazberlina - ty sobie jaja robisz...prace doktorską piszesz czy co?
      • karolinazberlina Re: Seks astralny-do forumowiczow 28.04.08, 22:28
        Bylam dzis u jasniwidza-to jest osoba zyjaca
        i reiki-mistrz do ktorgo chodzilam przez rok na zabiegi.
        Ten pas cnoty to ja juz mialam,gdy sie zaczelo z tym
        bioenergorerapeuta z W-wy to zalozyl mi go uzdrowiciel duchowy.
        Tez niewiele pomoglo.
        Dajcie mi konkretne rady jak sie przed tym bronic?
        Penragram dzis pod lozkiem narysowalam,moze pomoze.
        Pracy doktorskiej nie pisze.
        • nereus1 Re: Seks astralny-do forumowiczow 28.04.08, 22:35
          Zobacz co Ci napisalem. 2 kroki naprzod.
          • nereus1 Re: Seks astralny-do forumowiczow 29.04.08, 16:55
            Karolinazbelina, podaje Ci moj adres:
            aushilfe_fpl_2@vrn.de
            • nereus1 Re: Seks astralny-do forumowiczow 07.05.08, 21:56
              Następny adres. nereus@gazeta.pl
              • karolinazberlina Do forumowiczow 08.05.08, 08:51
                Dziekuje "bezczelny"za adresy kurii w Polsce,ale ja mieszkam w
                Niemczech.
                Sprowadzilam do mieszkania jasnowidza i on powiedzial,ze tu jest
                jeszcze 5 duchow do odprowadznia.Dziecka 7 lat,kobiety 37
                lat,starego dziada niemieckiego kolo 50 lat,sportowca 40 lat i
                bylego zapasnika kolo 50 -siatki.
                P.Pradnicka dziala nadal bo to dopiero 1-szy miesiac jej egzorcyzmow
                uplynal,mam nadzieje ,ze ich odprowadzi.
                Nereus zaraz napisze do Ciebie,dzieki za adresy Twoje.
                Co to jest szlak astralny i co to sa te pasozyty astralne-czy to
                duchy zmarlych ludzi czy to wynik uprawiania magii w poprzednich
                wcieleniach?
                • nereus1 Re: Do forumowiczow 08.05.08, 09:03
                  Und wo wohnt Du in Deutschland. Ich wohne im Rhein-Neckar-Raum.
                  Viele Grüße.
                • 2-ewelina Re: Do forumowiczow 08.05.08, 10:57
                  Mi Prądnicka pomogła,z tym,że ja miała w sobie duchy, a nie było ich w domu. Od
                  paru lat czuje się już super.
                  Nie musisz wiedzieć nic o szlakach astralnych i zaglębiać sie dalej w to
                  wszystko,bo zgłupiejesz. Nie wołaj na pomoc 100
                  egzorcystów,uzdrowicieli,szamanów,bo 90% z nich to mogą być zwykli naciągacze i
                  masz tylko mniej pieniędzy,zamiast mniej duchów.
                  Niech jeden sprawdzony egzorcysta zajmie sie tobą.Ja polecam Prądnicka,bo dla
                  mojej rodziny zrobiła wiele dobra.
                  Wież,ze jet na nią nagonka,ale była i na Kwaśniewskiego,Kaczyńskiego,co
                  niektórzy nawet naszego Papieża wyzywali.Taki jest już ten świat.
                  • nereus1 Re: Do forumowiczow 08.05.08, 12:01
                    Niektorzy nie lubia uzywac slow jak opetanie, duchy itp. Mowia
                    pasozyty astralne na duchy. Gdy niektorzy slysza glosy, lekarze
                    diagnozuja schizofrenie, ksieza mowia ze to opetanie przez diabla, a
                    to po prostu w organizmie zagniezdzily sie duchy blakajace, ktore
                    nalezy gonic do swiatla bo tam ich miejsce.
                    Karolinazberlina. Der Geistestreiber aus Masuren ist sehr wirksam.
                    Er braucht nur ein Foto von Dir, das Du als Anlage zur einem e-
                    mailbrief senden kannst. Das ist sehr kluger Mann ein Kollege von
                    mir im Club: Parapsychologie, Radiosthäsie, Natur". Wenn Du mir
                    scheibst, gäbe ich Dir die genaue Anschrift mit e-mail und Tel.-Nr.
                    • karolinazberlina Re: Do forumowiczow 08.05.08, 13:56
                      Witaj Nereus
                      Juz napislam do ciebie na adres mailowy tej gazety.Mozesz odpisac.
                      Doczytalam w ksizce Anny Atras Egzorcyzmy jak doszlo do tego
                      zasiedlenia przez duchy.
                      Otoz na str.105 tytul rozdzialu Fuszerki egorcystow pisze ona:
                      Niektorym bioenergoterapeutom zdarza sie opetanie przez jakiegos
                      lekarza dusz,ktory stara sie uzdrawiac porzez opetanego.Sptykam
                      nieraz osoby,ktore wrecz chawla sie,ze maja swojego ducha -opiekuna
                      astralnego,ktory im pomaga uzdrawiac.No coz,tafiajac do takiego
                      terapeiuty,latwo samemu zalapac ducha".
                      Leczy mnie taki z Warszawy na odleglosc,nauczyciel i mi podeslal
                      duchy i jeszcze za to pieniedzy zadal.Za to,ze mi sie po jego
                      terapiach pogorszylo.
                      Sam sie przyznal w rozmowie telefonicznej,ze pyta jakis istot o
                      diagnozy za pomoca wahadelka i,ze te istoty mu pomagaja leczyc.
                      PRZESTROGA DLA INNYCH FORUMOWICZOW_NIE MOZNA BYC LATWOWIERNYM.
                      • karolinazberlina Re: Do Nereusa 08.05.08, 13:57
                        Napislam juz do Ciebie na prywatny Twoj adres internetowy w gazecie.
                • memphis90 Re: Do forumowiczow 08.05.08, 16:37
                  >>starego dziada niemieckiego kolo 50 lat

                  Rzeczywiscie, staruszek... Ja na jego miejscu też bym się wkurzyła i pokazała co
                  jeszcze potrafię...
                  • nereus1 Re: Do forumowiczow 08.05.08, 18:16
                    Karolinazberlina, niestety ale Twoj e-mail nie doszedl. ja
                    probowalem wyslac z adresu niemieckiego, nie doszlo, z polskiego
                    doszlo. Napisz na: aushilfe_fpl_2@vrn.de
                    • nereus1 Re: Do forumowiczow 09.05.08, 22:23
                      Karolinazberlina, adres wysłałem na podany adres. Po oczyszeniu
                      proszę powiedzieć co się zmieniło.
    • witamina.log Masz co chcesz. 10.05.08, 12:37
      Jeżeli nie zechcesz, nie będzie żadnego astralseksu. Ponieważ tego chcesz, wyrażasz na to zgodę, to masz co chcesz. Tylko tyle.
      • karolinazberlina Bzdury 13.05.08, 23:10
        Kretynek nie sieja i nie orza one same sie rodza
      • iktoto Re: Masz co chcesz. 14.05.08, 10:21
        no jasne, Pio tez uwielbiał jak się nad Nim jakieś badziewie
        pastwiło :(
        • nereus1 Re: Masz co chcesz. 14.05.08, 10:50
          Karolinazberlina, jestes juz oczyszcona?
          • karolinazberlina Re: Nie mam tego co chce 15.05.08, 21:34
            Nereus

            Nie jestem oczyszczona,tego Pana nie ma gdy dzwonie tam.
            Duchy jeszcze mam 3 w mieszkaniu wedlug jasnowidza,owiewa nas
            tez jeszcze zimno,przy 24 stopniach w tej chacie.
            Jasnowidz inny powiedzial,ze tu sa 2 komniy astralne,polozyl
            w tych miejscach mandale i powiedzial,ze to pomoze.
            Jak mozna zbadac,czy ma sie orszak astralny?
            Przeciez po smierci ci wojownicy i tak dalaczaj do chronionej
            osoby,to czy trzeba sie cale zycie dawac egzorcyzmowacß
            Prosze o wypowiedzi znawcow a nie takie fiubzdziu jakie tu czasami
            pisza!
            • ewajanson-on-line Re: Nie mam tego co chce 15.05.08, 21:51
              Karolina, co ty piszesz??? Jakie 3 duchy, jaki orszak astralny, jakie kominy
              astralne???
              Napisz normalnie, co ci się teraz dzieje, bez "teologii" astralnej.
              • nereus1 Re: Nie mam tego co chce 15.05.08, 21:58
                Napisz e-mail do Krzysztofa. We wtorek go spotkam.
                • ewajanson-on-line Re: Nie mam tego co chce 15.05.08, 22:21
                  Nereus, czekaj moment... jak się pyta, co się dzieje, to nie ma odpowiedzi.
                  Odpowiedzi są pod tytułem "zróbcie coś, bo im wiecej osób, tym większy bałagan".
                  A im większy bałagan, tym więcej postów pod tytułem "zróbcie coś".
                  Tu jest coś nie tak.
                  • karolinazberlina Re: Nie mam tego co chce 16.05.08, 18:38
                    Dieje sie nastepujaco:
                    Gdy wchodze do mieszkania ogarnia mnie zimno pomimo temp.tutaj
                    24 stopni,palenia kadzidelek.Wlasnie obraz spadl ze sciany,
                    sa jeszcze odglosy w kuchni trzaskania garami lub talerzami,
                    budze sie przestraszona o 2 w nocy codziennie,bez jakichkolwiek
                    snow koszmarnych przed obudzenie,a napasy sexualne nieco zelzaly.
                    kupie jeszcze kamere aby filmowac ten nocny cyrk.
                    @Neresu
                    Zaraz do niego napisze.
                    Gdy dzwonie to zona i corka mowi,ze go nie ma w domu.
                    • ewajanson-on-line Re: Nie mam tego co chce 16.05.08, 19:56
                      Morały z tego dwa:
                      - im więcej osób przy tym się kręci, tym gorzej się dzieje,
                      - dom trzeba oczyścić.
                      Jeśli zaczynają tam "spadać" temperatury, to jak najszybciej.
                      • karolinazberlina Re: Nie mam tego co chce 16.05.08, 21:26
                        Droga Ewo
                        Mieszkam tu z mezem,gdy wejdziemy do domu to po krotkim czasie robi sie nam tak
                        zimno jak w lodowce,choc termometry wskazuja 24 stopnie w srodku.
                        Ja czuje jakby mi ktos wyciagal energie przez nogi i rece,musze sie polozyc,maz
                        siedzi.
                        najgorszy czas to od 17 do 22 ,potem jestem normalna,ruchliwa i pracowita.Czy
                        myslisz ,ze sa tu duchy?
                        zWROCILAM SIE JUZ DO NASTEPNEGO EGZORCYSTY-bedzie egzorcyzmowal
                        przez 3 dni i napisze wam jakie sa efekty.
                      • karolinazberlina Re: Nie mam tego co chce 16.05.08, 21:26
                        Jak mozna sprawdzic czy ktos nie rzucil na nas uroku?
                        • ewajanson-on-line Re: Nie mam tego co chce 16.05.08, 22:01
                          Z jakiegoś powodu generujesz te zjawiska ty. Nieświadomie, po prostu trzeba
                          poszukać przyczyny.
                          Dom można oczyścić w bardzo krótkim czasie, bez kadzidełek etc. itd. itp
                          Nawet "latać" po nim nie trzeba.
                          To wiążę się z Tobą, Karolino z Berlina - fajny masz tek nick.
                          Zawsze mówiłam - w większości przypadków nie ma nawiedzonych domów - najczęściej
                          coś ciągnie się za człowiekiem, przenosząc z domu do domu.
                          Poszukaj, ja się z tym prześpie, to się odezwę, ok?
                          • po.prostu.ona Re: Nie mam tego co chce 21.05.08, 10:29
                            Zgadzam się z Ewą, że zjawiska typu przemieszczające się przedmioty,
                            dziwne odgłosy, pękające nagle lustra i szklanki, wirujące kule
                            światła a nawet pojawiajace się na ciele rany i siniaki i różnego
                            rodzaju ataki itp. - to nierzadko są fenomeny generowane przez
                            rzekomo prześladowaną przez ducha osobę. I zazwyczaj jest to
                            kobieta, która w najmniejszym stopniu nie zadaje ona sobie sprawy z
                            tego, że sama jest sprawczynią przerażających wydarzeń i nierzadko
                            nie chce tego przyjąć do wiadomości.
                            Szlaki astralne często związane są z żyłami wodnymi, może im też
                            sprzyjać niewłaściwe ustawienie przedmiotów w mieszkaniu - ekspert
                            od feng shui a może radiesteta mógłby coś doradzić?
                            • ewajanson-on-line Re: Nie mam tego co chce PPO 21.05.08, 10:49
                              PPOna (skróciłam troszkę:), cześć.
                              Przeczytałam całość dość dawno założonego wątku Karoliny.
                              Coś mnie w tym wyczuliło, to widać, czytając.
                              Widzę, że się na tym znasz, więc powinnaś się domyśleć, DLACZEGO jest to
                              generowane.
                              Pozdrawiam i miłego dnia
                              • po.prostu.ona off topic do Ewy 22.05.08, 17:12
                                Mam swoją hipotezę, ale nie poczuwam się do udzielania konkretnych
                                porad. Mam świadomość, że to jest cudze życie, o którym wiem tak
                                naprawdę bardzo niewiele i nigdy nie odważyłabym się poprzez forum
                                orzekać w takiej sprawie.
                                Również pozdrawiam :-)
                                • karolinazberlina Podziekowania dl a po prostu ona 23.05.08, 22:51
                                  Dziekuje za slowa obrony,
                                  Dzis byl u mnie egzorcysta-przegnal z domu 4 duchy,
                                  wszystkie to duchy poleglych tu zolniezy,2 Niemcow,1 Rosjanin
                                  i jeden Polak.
                                  Zobaczymy czy ten egzorcyzm zadziala.
                                  Pentagram i krzyz Ankh nie dzialaja i nie bronia przed
                                  duchymi.
                                  To bajdy co pisza w tych ksiazkach o egzorcyzmych,
                                  Pozdrawiam forumowiczow!
                                  • ewajanson-on-line Re: Podziekowania dl a po prostu ona 23.05.08, 23:42
                                    no zupełnie jak w starych kawałach, Polak, Rosjanin i Niemiec - fajnie tak robić
                                    w konia, nie?
    • snajper55 Pójść do łóżka z prawdziwym chłopem. 30.05.08, 02:37
      karolinazberlina napisała:

      > Sex astralny-czy ktos wie jak sie przed tym bronic?

      Pójść do łóżka z prawdziwym chłopem. Esesmana odradzam, są za starzy.

      S.
      • konst.ancja Re: do łóżka z prawdziwym chłopem? 30.05.08, 17:23
        Ale chyba musiałaby go zaimportować z Polski... ;-))
        • karolinazberlina Re: porady do kitu 02.06.08, 18:07
          Tutaj mieszka 180 tys.Polakow,
          wystarczy kiwniecie palecm i leca -wobec brzydoty niemieckich
          kobiet.
          Zazdrosciuchy!
          • ewajanson-on-line Re: porady do kitu 02.06.08, 18:09
            Ale przynajmniej nie robią innym wody z mózgu, tak jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • karolinazberlina Re: porady do kitu 03.06.08, 00:45
              Kim Ty jestes Ewo janson?
              ty jestes zlym duchem tego forum.Wszedzie cie pelno,nie znasz sie kompletnie na
              ezoteryce,a podajesz sie za egzorcystke.
              Co ty chcesz tymi glupimi ,prymitywnymi postami osiagnac?
              JEDNO JEST PEWNE-
              EGZORCYZMY NA ODLEGLOSC W PRZYPADKU PRZEZE MNIE
              OPISANYM NIE DZIALAJA!
              • ewajanson-on-line Re: porady do kitu 05.07.08, 22:04
                pewne to jest to, że inicjujesz problemy, wciągając w nie innych. a co ja jestem
                be, bo kompletnie ci nie wierzę?? bo nie mam ochoty z tobą dyskutować o
                wymyślonych rzeczach?
                żołnierz jack i 8 żołnierzy, postaw im pomnik, no tragedia, a inni daja się w to
                wciągać, jak widzę, ich problem...

                tak rąbniętego "problemu" to nie widziałam przez 20 lat pracy - wymyślasz
                głupoty i urojenia, żeby ludzi w to wciągać...
                • karolka1977listopad Re: porady do kitu 05.07.08, 23:00
                  deszcz.
                  • ewajanson-on-line Re: porady do kitu 06.07.08, 00:25
                    :D i super, bo ziemia go potrzebowała, wszystko schło i umierało... u nas jest
                    od wczoraj i burze, widać ma być Szef zarządził i już...
    • karolinazberlina Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 05.07.08, 17:53
      Witajcie forumowicze

      To straszne dosiwadczenie,jakie bylo moim udzialam sie SKONCZYLO!
      A to za sprawa egzorcysty,ktory 3 razy przyszedl do mnie do domu
      i wyprawil do Swiatla az 8 duchow.
      Tenostatni to byl zolnierz amerykanski-jack,zabity przez
      niem.mlodzienca.Wszystkie te duchy byly tu od 1945 roku!
      W zwiezku z tym mam rade dla was-nie wywolujcie duchow,bo to tak sie konczy.
      Co do egzorcyzmow na odleglosc to wyprobowalam,ze sa one nieskuteczne
      w tym wypadku.
      Egzorcysta musial przyjsc do domu i spetac te duchy.
      P.Pradnicka wiec mi nie pomogla,rowniez inny egzorcysta pol.na odleglosc.
      Duchy juz u mnie nie strasza,hurra!
      Dziekuje za madre Wasze rady i przyjemnego lata,zycze!
      • karolka1977listopad Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 05.07.08, 21:43
        Fajnie,ze w koncu odetchnęłaś.
    • vip72 Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 07.07.08, 14:22
      • nereus1 Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 02.10.08, 22:59
        Karolinazbelina, a jak się teraz czujesz, chciałem Ci z serca pomóc!
    • bacchante Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 05.10.08, 13:08
      Hehe. Zimny prysznic? :) A tak powaznie to jak nie chcesz to Cie nic nie "zgwalci".
      • karolinazberlina Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 08.10.08, 13:44
        Witaj Nereusie i reszto zainteresownych

        Juz jest swietnie.Moja droge meczenska zawiodla mnie do szeptuchy
        w Berlinie w czerwcu.Ona zdiagnozowala klatwe zamowiona specjalnie przez pewna brunetke z zazdrosci o dziecko i o mezczyzne.Zdejmowala
        ze mnie te klatwe 4 miesiace,klatwa byla zamowiona na 13 lat,u spesjalistki od klatw.Obejmowala choroby,brak pomocnych ludzi,depresje,pojawianie sie duchow,seks astralny,agresje ze strony otoczenia,przerwasnie kontaltu z rodzina po prostu ZLE w calej roz-ciaglosci.
        Podobno jestesm juz od tego uwolniona!Zobaczymy.
        Tym wszystkim ktorym sie nie uklada proponuje jednak jechac do szeptuchy.S
        Sa rzeczy na Ziemi,ktore nam sie nie snily.....
        • tamara012 dla nudzącej się z Berlina i jej podobnych 10.10.08, 19:32
          A nie przyszło ci do głowy żeby po prostu zdecydowanie powiedzieć
          NIE? To zawsze działa.Dobrze jest jeszcze przy tym się na gamonia
          zezłościć porządnie.
          A poza tym nie baw sie już w te rzeczy...a i dowiedz sie bo nie
          wiesz nadal, że to nie jest zabawa, bo o tym właśnie miałaś się
          przekonać (hi, hi , hi , cwana ta szeptucha ale jak ktoś nie wie co
          z pieniędzmi zrobić, to znajdzie takiego co mu "pomoże")Jak będziesz
          dalej duchowość i wizyty u wszelkiej maści specjalistów uważała za
          zabawę i ciekawostki to możesz się jeszcze dość kiepsko przejechać,
          czego nie życzę. Oprzytomnij więc i kup sobie np.pieska
          • pavucina Re: dla nudzącej się z Berlina i jej podobnych 11.10.08, 23:12
            Jeśli kogokolwiek to bawi,to niech K-B dyskutuje,ale jak ktoś tak nie
            pogodzony,to się od niczego nigdy nie uwolni.
          • nereus1 Re: dla nudzącej się z Berlina i jej podobnych 29.09.09, 22:15
            Podświadomość nie zna słowa "NIE". Afirmacje które zawierają te słowe są
            bezskuteczne.
    • aniolek1011 Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 12.12.08, 21:08
      to musi być fajne:p szczególnie podróż astralna. czytałam o tym w pewnej książce....ciekawe...tylko jak zacząć podróżować?
      trzeba dużo ćwiczyć....
    • marc_oo Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 10.11.09, 14:28
      Śmiejmy się lub płaczmy...skoro jednak temat powstał to problem
      istnieje.
    • marc_oo Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 11.11.09, 14:50
      Jeśli w VW Polo byłby sex polarny to wiem jak się bronić.Na zimne
      dmuchać i tyle.
    • md65 Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 22.11.09, 15:59
      Pewnie powielę pytanie ale nie mam sił by wszystkie wątki czytać.Czy to
      nie jest przyjemne?Higieniczne i bezpieczne (pytam za Woody Allenem,)
      :)
      • md65 Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 04.12.09, 17:01
        A może to? (odp.na wątek z 1 strony).

        Witam!

        Przez jakiś czas mnie tutaj nie było, ale chciałbym trochę pomóc,
        dlatego jestem.

        Zajmuje się ezoteryką od siedmiu lat, w tym magia i oobe. Piszesz jak
        pozbyć się
        połączeń z astralu? Większość jego mieszkańców, ma niskie wibracje i
        polaryzację.
        Jest kilka dobrych sposobów. Jeden z nich to taki, ze medytuje się
        wizualizując
        strumień niebiańskiego światła wchodzący poprzez czakrę podstawy, aż
        do czakry
        korony. Musi być to bardzo dobry,niemal boski strumień o bardzo
        wysokim stopniu
        działania. Należy się wyzbyć wszelkich złych myśli oraz negatywnych
        uczuć.
        Ćwiczenia należy wykonywać regularnie. Przy systematycznym ćwiczeniu
        wszystkie
        istoty niższe energetycznie od tego światła powinny odpaść.
    • 0ffka Re: Seks astralny-czy ktos wie jak sie przed tym 06.12.09, 03:25
      karolinazberlina napisała:

      > Sex astralny-czy ktos wie jak sie przed tym bronic?

      boisz się niepokalanego poczęcia?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka