dotera
19.06.19, 20:29
W tym roku jakoś je zauważam. Raz mi coś przelecialo przy czole nie wiadomo czy to ptak czy to owad.
W jednym miejscu olbrzymią chyba ćmę widziałem. I tam się rozmnażają jakieś robaki. Raz wzlatują ku górze raz padają na ziemię i leżą. Przez to ocieplenie nazlatują się nowe gatunki i wymrzemy