24.05.21, 00:27
m.youtube.com/watch?v=tS-s32PmVgo
Nie chodzi o to ze chce się mądrzyc po szkodzie, ale chyba niektórzy nie rozumieją w co grają. Skąd wy bialoruscy chłopcy wiecie że jakieś służby was nie wywioza w worku przez granice za transport węgla? Albo kontrakt na broń która będzie do was strzelać. Sorry, ale to by nie lecieć nad terytorium rosji Białorusi bym przewidział.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Samolot 24.05.21, 00:39
   Widze tego 21 letniego gnojka z nexty który w Polsce się za bog wie kogo uważa i pytam czy ty chłopcze jeszcze w ryj nie dostałeś? Nie rozumiesz rozkładu sił we wszechswiecie? Myślisz ze marzeniem wszystkich jest tylko to żebyś był zbawca Białorusi?
  • dotera Re: Samolot 24.05.21, 02:43
   To co mówiłem na starcie o wojnie na Ukrainie sprawdziło się. Wytluczono wszystkich z opolczenia. Dziwne ze girkin jeszcze żyje. Na miejscu Białorusinów tez bym nie był zbyt pewny. Bo choć łaskawy pan wrócił do białego domu i może laskawie ich zagna na wojnę to europą zdaje się mieć inne zdanie
   • dotera Re: Samolot 24.05.21, 10:11
    To znaczy może i nie dziwne ze girkin żyję. W k8ncu dowodził w Mołdawii w donbasie to i na Białoruś ktoś go może wysłać

    A ja przypomnę ze kilka lat temu reklamowano książkę która w tytule miała rok chyba 2022. O tym jak w tym roku Polska ma wojska wprowadzić na Białoruś. Gruba cegła


    Była taka książka. Zderzenie cywilizacji. Wielki przebój po upadku związku radzieckiego, całkowita bzdura jako diagnozą. ...,I całkowita prawda jako przygotowanie gruntu pod politykę usa z jej wojnami późniejszymi.


    • dotera Re: Samolot 24.05.21, 10:14
     Tak wiec jak ktoś myśli ze to takie przepychanki jak w 68 ze jakiś student ucieknie do innego państwa może się omylic. Bo się nagle okaże że pogranicze w ogniu.

     Lukaszenko traci elity i nie ma już nic do stracenia jak Putin, a w usa wojnę przywitaj z szampanem
  • dotera Re: Samolot 24.05.21, 11:16
   Gdyby ci opozycjonisci rzeczywiście byli niezależni to na ich miejscu nie chowalbym się w Polsce czy Wilnie tylko w Niemczech.

   No chyba ze są funkcjoniurioszami projektu miedzymorze sterowanego z Usa. Może i w Polsce dostaną kasę na dom białoruski i kamienice, telewizję. Ale Polska im nie da bezpieczeństwa a usa to im wojnę aaproponuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka