Dodaj do ulubionych

Wywiad Petrasiewicza

06.06.21, 10:14
Niezależnie od tego czy go zastraszono i zlamano do wywiadu, Petrasiewicza nadaje bardzo spontanicznie. Nie wygląda to na sztuczne teksty wyuczone na rozkaz. Po prostu sypie.


I tu jest pytanie. Czemu polskie media pominely treści tego 90 min wywiadu. Są niezwykle interesujące.

Niby nic nowego ale znów okazuje się ze amerykański biznes jest najbardziej zainteresowany i Polska.

A te Niemcy takie powściągliwe.


Ameryki plan jest prosty. Wydoic kolonie i dodatkowo uniemożliwić silny sojusz niemiec z slowianami. Gdyby do niego doszło bylibyśmy potęga światowa.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Wywiad Petrasiewicza 06.06.21, 12:11
   Bajki o Polsce Jagielonów są idiotyczne. No chyba zebyśmy mieli tutaj potencjał gospodarczy niemiecki i chcieli swoje wpływy rozszerzać. Nie mamy. I nie mamy zadnego interesu w konflikcie z Rosją. Wręcz przeciwnie państwa rozdzielające nas nawet w sojuszu ze strona rosyjska nas chronią bardziej niż w iluzorycznym sojuszu z nami. To po prostu słabe ziemie z kurczącą się demografią , nie do obrony. Zależne całkowicie by to było od USA które nas wydoi. Nie mówiąc już o tym ze nic nie wskazuje na rozwój Ukrainy.
   • dotera Re: Wywiad Petrasiewicza 06.06.21, 12:16
    Czy ludzie nie rozumieją ze Rosja nas rozebrała właśnie z tamtych ziem? A jakieś księstwo w tym regionie rdzennym etnicznie co mamy byłaby nam skłonna dać sama i obecne granice dała? Ona nie ma żadnego interesu w napaści na nas. Za to my mamy interes w dobrych relacjach z nimi bo przyszłość świata to nie zachód tylko wschód. Nasz kontynent to starzejąca się peryferia będzie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka