Dodaj do ulubionych

Kto jest agresorem?

01.08.21, 23:48
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27389122,czas-liczenia-wagonow-i-straszenia-wojna-trwaja-przygotowania.html#s=BoxOpMT

Politycy amerykańscy najwyższego szczebla otwarcie mówią ze Rosję trzeba podzielić. Ładowane są gigantyczne pieniądze w produkowanie opozycji w Rosji, która wprost jest na pozycjach za które w 19 wieku dostawały się kule w łeb bez sądu,

Po chuj rosji ten kawałek ziemi , Która sama wyznaczyła Polakom do życia. Oni już dawno temu nas rozebrali. Ale jeśli Rosja padnie proszę mi powiedzieć gdzie Niemcy będą szukać nowych ziem. Na północy, południu zachodzie czy wschodzie? Gdzie będzie szukać nowych ziem mocarstwo ekonomiczne.

Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kto jest agresorem? 01.08.21, 23:54
      Sojusz z Amerykanami. ..proszę mi pokazać jeden sojusz Ameryki którego nie złamali ku zgubie sojuszników.

Jesteśmy tylko instrumentem w ich łapach. Zapłacimy im, pójdziemy na wojnę ich a na końcu nas nie będzie gdy dostaną złoża rosyjskie,
      • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 00:00
        Właśnie realizowany jest plan Ost. Tylko tym razem w otoczeniu dobroduszkostwa. I wedle planu Ost Polacy muszą zginąć jako pierwsi.

Widziałem różne filmy przedstawiające pozytywnie różne grupy etniczne. Słowianie zawsze przez zachód są przedstawiania najgorzej, nasza własna kultura od czasu wejścia w struktury zachodnie przedstawia Polaków najgorzej. Ale za to Kręci my filmy ładne o Ukraincach i kupujemy ich produkcję. Stare sojusze taktyczne adolfa
        • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 00:05
          W ostatnich czasach widziałem już ze trzy filmy w których jest piękny romans polki i niemieckiego żołnierza. Cały czas środowiska liberalne podważają polskość ziem odzyskanych.
    • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 08:28
      To nasz rząd daje im reprezentacyjna wille dla białoruskiego rządu na uchodźstwie. A nie rosja wyznacza u siebie alternatywne rządy Polski. To my wieszamy na stadionie narodowym alternatywne flagi Białorusi pod którym zabija swoją drogą Polaków. To strona zachodnia opłaca opozycję mająca dokonać przewrót a nie odwrotnie. To nasi politycy byli na majdan ie gdzie dokonał się zamach stanu,
      • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 08:44
        Przez Usa przechodzi nowa rewolucja komunistyczna. Burzone są pomniki. I ideologia wyzwalania innych narodów czym się różni od tego gdy Stalin wchodził na wschód Polski i mówił ze wyzwala bratni naród białoruski ukraiński. Przecież nawet Hitler mówił żołnierzom wchodzącym do Polski ze idą wyzwalac. I tak dziś neoliberalizm wyzwala. Swój kapitał.
        • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 08:51
          Ta ideologia wyzwalania to zwykła propaganda na tyłach wroga. Rewolucję w Rosji sponsorowano z zachodu. I nie ma znaczenia czy nazwie sz ja liberalna komunistyczna czy jakakolwiek inna. Chodzi o złamanie władzy wroga od wewnatrz. Stały scenariusz.
          • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 08:58
            Polacy dumnie bronili zachodu przed komunizmem w wojnie bolszewickiej.

To czemu Niemcy nijak nas nie wspomogą przed wspólnym wrogiem tylko w jednym wagonie wywieźli Lenina do Rosji a w drugim Piłsudskiego do Polski? Żeby się Słowianie napierdala li ze sobą.
            • dotera Re: Kto jest agresorem? 02.08.21, 09:16
              Mamy wspólny interes z Niemcami tylko do momentu gdy Rosja jest silna. Co więcej Niemcy nie mając możliwości pokonać Rosji chcą interesów z nią. Dlatego nie popierają białoruskiej opozycji. Robią to amerykanie.

Gdy Rosja padnie wygrają amerykanie. I to tylko kwestia interesów będzie ze Niemcy dogadaja się z nimi co do ziem zachodnich Polski. Juz się z nikim nie będą musieli liczyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka