Dodaj do ulubionych

O co temu człowiekowi chodzi

07.10.21, 02:13
www.pudelek.pl/jan-spiewak-uderza-w-ewe-chodakowska-i-jej-osiedle-zostala-patodeweloperem-6690643550804608a

Wszystkich chce zorganizować w swój kibUC?Z miesiąc temu w tvn inny młody człowiek z gw roześmiany z poczuciem wyższości opowiadał tez o fatalnej zabudowie tym razem placów miast powiatowych. Betonoza. Później chyba było o punktach naprawy rzeczy. Oni mają jakąś obsesję centralnego planowania miejskiego, I w pewnym momencie gdy ta buta się z niego wylewala wszystkimi otworami głowy powiedzial rozchichrany ze za nim ludzi nauczymy ( a to był jakiś gnojek świeżo po studiach) i skapowal się ze coś nie halo i poprawił., że zanim sie nauczymy. Z tego co wiem wyborcza i tvn głównie uczą ze konsumpcja jest celem życia.

Moim zdaniem chodzi tu o to żebyś umocowanie w warszawie towarzystwo Polak z Pcimia miał pytać jaśnie oswieconych czy może spłukać wodę w kiblu i podziękować ze pouczyli o kanalizacji czworaka. A także gust wyrobil ucząc ze dworki szlacheckie to be i bezguscie.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 02:17
   Im przeszkadzają place miejskie z jednego powodu. Są tam przysięgi wojsk terytorialnych, wiec trzeba sądzić drzewa. Juz ten zabieg ktoś opowiadał zrobili przy pomniku Dmowskiego, bo ludzie się zbyt pewnie czuli przy pomniku jako przy swoim
  • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 02:31
   To jest towarzystwo silnie zorganizowane z ideą wsadzania kija w szprychy gdzie tylko się da. W Usa juz się na nich poznano z ich obsesja takich właśnie niezależnych ekspertów od wszystkiego, Trump ich wyśmiewa ciągle. I obecnie jest w Usa silna akcja czyszczenia Z Takich ideologów. Ameryka ma teraz poczucie silnego kryzysu ideologiczne*go po opuszczeniu Afganistanu i pelzajacej przez ich ziemię quasi rewolucji komunistycznej.
  • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 03:27
   To zdaje się to towarzystwo sprowadziło do wielkomiejskiego stylu życia idee leżaków i hamaków żeby pozbawić Polaków kręgosłupa. Jak widzę setkę hamaków w centrum miasta to mam wrażenie sanatorium choroby i rozkładu. A to przecież dla aspirujacej części społeczeństwa chcące jak w Europie. I tak właśnie wsadzania szprychy w koła gdzie się da. Jest piękno, zabijmy piękno i mówmy ze brzydota jest postepowa. Szwedzka pisarka w wywiadzie opisując swoich rówieśników z klasy średniej mówiła ze dla nich brzydota jest dobra a za obciach jest uważane coś ładnego. Ze jak była mała i mieszkała z rodzicami z klasy robotniczej lubili ładne przedmioty. A teraz nie wypada. Zgadnijmy dlaczego.
   • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 03:33
    Polska inteligencja zachwyca się piosenka pani Peszek. Gdzie dekonstrukcji poddana jest etnicznosc polskiej wsi. I brzydota wylewa się z ekranu i dźwięków. Specjalnie tak manipulują przekazem żeby wprowadzić mozgownice w stan otumanienia.

    A gdy piosenkarka Sanah zaśpiewała ładne piosenki forumerzy z gw dostali skrętu kiszek. Pluli na kobietę jak oszalałi. Jakby diabla polać woda swiecona
    • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 03:57
     Albo zbudowali w miastach punkty gdzie można kłaść książki. Wygląda to jak smieciowisko. Ale sobie inteligencja wymyśliła ze za dużo śmieci w domu to wyniosą makulaturę do parku i jeszcze powiedzą ze tacy dobrzy ze ludzie będą mogli pogrzebać w tym syfie I truc się propaganda.
     • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 07.10.21, 04:10
      Albo te murale. Miasto wygląda jak ich wytatuowane ciała. Przecież to prymitywne jak malunki jaskiniowe. Po to żeby zdziwienie obyczajów postępowało. Jest to obce polskiej kulturze która nigdy nie była tak ekspresyjna. .
  • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 08.10.21, 09:11
   Kiedyś powstawały ładne miasta bo ludzie po prostu dbali o swoje kamieniczki.

   Dziś przychodzi jakaś zbierania, zakłada fundacje i w imię rzekomych haseł demokratycznych sama chce ustanawia swój porządek w miescie. Papierki lakmusowym tej lewicowosc jest silne odwoływanie się do moralności. Kaznodzieja ci jednak interesują się jak kogoś załatwić w imię haseł takowych a nie siebie w pokorze naprawiać. Kiedyś ludzie uważali ze moralność to coś z w czym powoli trudem i samoświadomości muszą się poprawiać. Dziś ze to coś co wystarczy zadeklarować jak słup ogłoszeniowy uczestnicząc w kolejnych protestach na każdy temat. Albo przede wszystkim kogoś w imię moralności skasować anulowac
   • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 08.10.21, 09:19
    Ja bym wolał żeby ludzie nie czuli się uprawnieni do przestrzeni publicznej tylko wręcz odwrotnie każdy sam zaczął naprawę siebie, a przestrzeń publiczna to coś co chce najmniej się sobą naznaczyc. Po prostu nie śmiecic
   • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 08.10.21, 11:03
    Nasi lewicowi moralisci zawodowi , bo nikt nie nawet czym np ten człowiek sie zawodowo zajmuje, a tłumaczyć ma mu się pani Chodakowska płacąc olbrzymie podatki jak sądzę., są jak klechy. To znaczy klecha moralizowac może ale skrytykUJ klechy to obraża uczuć religijnych. Pan Smarzowski będzie kręcił kolejne rzygi na Polakow i to przecież jakże szlachetne pietnowanie przywrócić narodowych. Ale spróbuj takie filmy kręcić o Żydach. No takie przywary różne ludzie widzą na przestrzeni wieków najróżniejsze. Ooo to już całkiem inna sprawa.

    I oni się obwieszaja dumnie. Wróg publiczny nr 1, będę naczelnym złym Żydem mówi Smarzowski. Zrób to samo z Żydami, pokaz ich jako ludzi najgorszych to dopiero się dowiesz jak się sprawki maja
    • dotera Re: O co temu człowiekowi chodzi 08.10.21, 11:34
     I ten cały ich mesjanizm infantylny wychodzi.

     Jeden zakłada koszulkę Wróg publiczny nr 1

     Drugi mówi ze będzie naczelnymzlym Żydem

     Trzecia pisarka ze będzie naczelna lesba RP.

     To takie pomieszanie wierzeń religijnych oczekujących nadejście Mesjasza z infantylizmem. Jak te ich filmy komiksowe o bohaterach w rajtuzach. Z Hollywood.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka