Dodaj do ulubionych

Forumowi idioci

10.11.21, 09:04
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27787320,lawrow-proponuje-by-ue-zaplacila-bialorusi-za-rozwiazanie-presji.html#s=BoxMMtImg2

Kwestia granicy białoruskiej drogie przyglupy z gw to nie tylko ci wizowi turyści. Cała Azja środkowa jeździ do Rosji do pracy i chętnie by pojechała na zachód ale dotąd Lukaszenko ich nie wpuszczal. Znacie przepowiednie Kadafiego? Jak mnie obalicie całą afryka was zaleje bo tylko ja ich zatrzymywałem. Lukaszenko tylko dlatego dał wizowych żeby przetarli szlak.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Forumowi idioci 10.11.21, 09:11
      Nie chcecie z terrorystami pertraktowac to powiedzcie jak ich zlikwidujecie. Trockisci Pogonią Słowian żeby się bili ze sobą jak na Ukrainie wcześniej Jugosławii. A na koniec Rosja zrzucić kilka bombek i pozamiata.

Churchill powiedział. Polacy to naród najdziwniejszy z dzielnych którymi rządzą najpodlejsi z podłych. Wiedział zapewne co mówi bo jakby otworzyć ich archiwa wiele byśmy się dowiedzieli ilu sprzedawczykow nami rządziło. Nie bez powodu ciągle dostawałismy po dupie.
      • dotera Re: Forumowi idioci 10.11.21, 09:16
        Niestety historycznie i geograficznie nie mam już złudzeń ze my kiedykolwiek nie będziemy rozgrywani przez silniejszych. Nie mam już złudzeń ze będziemy mieć polskie elity.

Jedyne co Polakom zostaje to bycie silnymi oddolnie . Tak by jeszcze musiano się liczyć z tym polskim żywiołem zwanym przez nich ciemnym ludem.
    • dotera Re: Forumowi idioci 10.11.21, 09:34
      Dotąd mieliśmy tu niszę w której spokojnie można było się trzymać z boku od problemów migracyjnych. mieć dobre stosunki z sasiadami i siedziec cicho.I trockisci musieli to zniszczyć. Teraz juz nam Rosja zadba żeby trockisci nas wykończyli. A skrajna prawica miała non stop paliwo dla siebie.
      • dotera Re: Forumowi idioci 10.11.21, 14:54
        Nasza polityka wschodnia na smyczy trockistów jest dla nas zabójcza.

Nie mamy zadnych interesów na Ukrainie i Białorusi. A już popieranie obalania Janukowicza zeby banderowcy doszli do władzy to już sen wariata.

Kolorowe rewolucje to bzdura. Bzdura bo są inspirowane z zewnatrz wbrew lokalnym siłom. Nie podobają nam się autorytarne rzady czyjes? Wystarczy się nie mieszać i ze zmianą pokoleń miną. To właśnie aktywne mieszanie się z zewnątrz wzmacnia władzę Assada, Putina, Łukaszenki. Bo nie wszyscy są kolorowymi elgiebetowcami, tylko jest jeszcze całkiem konserwatywna czesc spoleczenstwa nie lubiąca władzy narzucanej przez zewnetrzne siły.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka