Dodaj do ulubionych

Z prawa i z lewa

24.03.22, 05:10
Obwieszczono że nadchodzący kryzys to żaden problem. W imię "moralności "mający pieniądze stwierdzili że mogą mieć ciut mniej gdzie inni mogą nie mieć nic . Pomijając fakt że nic to nie tylko nie ma wspólnego z moralnością a wręcz przeciwnie. Optyka tej wojny jest bowiem wykrzywiona. Ona jak najbardziej jest dla pieniędzy tych którzy chcą zagnać europejskie kurki pod swoje skrzydła i po to wybuchła wojna.

Nadchodzący kryzys to nie chwilowy brak wzrostu konsumpcji. To nakręcająca się spirala waląca w najbardziej podstawowe kwestie jak jedzenie. To uderza w podstawowe mechanizmy gospodarcze unii. Do tego stopnia że być może NATO się rozpadnie. Dziś propagandziści z Polski krzyczą że pokazują Europie jak robić politykę. Boże, my robimy politykę właśnie na rozbiór Polski
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Z prawa i z lewa 24.03.22, 05:17
   Elity u nas zachowują się jakby nie rozumiały logiki naczyń połączonych. Z chwilą wojny wszystko odwróciło się do góry nogami. To co przyniosłoby zysk przed teraz jest ciężarem. Podcinanie kolejnych gałęzi na których się siedzi. W poczuciu czerpania mocy od "partnera" który właśnie traci i stąd całą awantura.
   • dotera Re: Z prawa i z lewa 24.03.22, 05:26
    Boje się wojny. Bo komuś wyjdzie w excelu że nasz kraj idealnie się do niej nadaje. I co więcej obydwie strony konfliktu z swoich powodów mogą tak uznać . Leżymy bowiem dziś w miejscu styku płyt geopolitycznych w czasie zmiany całkowitego porządku świata.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka