Dodaj do ulubionych

Pani Domańska się zreflektowała

02.05.22, 08:58
www.pudelek.pl/aleksandra-domanska-przeprasza-marcina-hakiela-po-ponizeniu-go-na-insta-to-nie-bylo-eleganckie-6764182541146912a
ze kiepsko wypadło. Pani Domańska , a jaki promil kobiet nie zdradziło prywatnych spraw mezczyzny z którymi jest związane i to nie mowie nawet o zemscie po końcu zwiazku tylko ogolnie ? Jedno co można być pewnym to to ze kobiety mówią wszystko.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 09:04
   Przy czym on poinformował o publicznej. Publicznie bowiem slubował wierność.
  • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 09:08
   DO mnie nawet po kilkunastu latach dochodziły fale o tym co jest mówione. Mowione jest absolutnie wszystko.
   • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 09:39
    Przy czym uznaje po prostu ze to była moja wina, bo wynikało to z tego ze potrzebowałem zaufania, a w taka relacje napewno nie należy wchodzić. W wielu kulturach, całkowicie dalekich od siebie , niezależnych, mężczyzni nie odzywali się do kobiet. I zawsze milczenie było tym co najlepiej robi mezczyznom. Dałem się podpuścić w całą tą wspolczesną "kulturę psychoterapii". Podobnie jak pan Hakiel.
    • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 09:43
     Zresztą nic mnie nie wpuściło w manowce tak jak "psychoterapia". To jest czysta manipulacja i molestowanie psychiczne. Dopiero po latach zrozumiałem ze mialem swoj własny osobisty lot nad kukułczym gniazdem. Jedyne co sobie chwale ze chociaz wkurwiłem tam kilka osób.
     • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 09:53
      Czy mężczyzni powinni mówić o emocjach?

      Powinni być szczerzy ze sobą w tej kwestii i świadomi czemu tak a tak się zachowują. Do tego potrzebna samoobserwacja .Ale mówienie jest tylko zbednym balastem.
      • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 10:30
       W zyciu trzeba sobie uświadomić, wyciągnąć wnioski i zmienić działanie. Klucz do życia znalazł ten u którego odstepy między tymi punktami są minimalne. U większości mogą trwć życie. Bo nie stawiamy wolności na pierwszym miejscu. Wrecz jako ciezar ja postrzegamy, bo wolność mylona jest z płaczem dziecka ktory chce zeby swiat był po jego mysli. Nie wtedy jestesmy wolni gdy jest po mysli.
       • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 11:03
        "tu wszystko boli" jak powiedziała Furioza do panien po wybraniu wolności.
  • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 11:18
   W dawnych latach ludzie dużo śpiewali wspolnie, W czasie pracy, przemieszczając się, pieśni wojskowe. To jest rodzaj ekspresji który czyści emocje.

   Mówienie o emocjach utwierdza w narcyzmie zajmowania się sobą. Wyrażenie emocji i mówienie o niej to są różne sprawy. A czemu masz niby wyrazić szczerze emocje obcej osobie?
   • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 15:33
    Psychologia to błąd . Nic w tym oprocz etykietkowania i piętnowania tam nie ma. Odpowiedzi już dawno były przedstawiane w mitach. I dawnych czasach gdy jeszcze nie było takiego zepsucia i chaosu jak obecnie. Joga pozwoliła mi zrozumieć cokolwiek w tej kwestii jedynie. Wszystkie opowieści psychologiczne okazywały się iluzjami
    • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 15:53
     najlepszy sposób do zrozumienia psychologii to obserwacja wody.
     • dotera Re: Pani Domańska się zreflektowała 02.05.22, 15:59
      Ostatnio właśnie tak zrozumiałem swój wielki błąd, którego zrozumieć nie umiałem. obserwując wodę. w jej zachowaniu i właściwościach można rzutować naturę psychiki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka