09.05.22, 07:40
Nie jest zakazana w większości krajów. Łącznie z Islamem dlaczego ten temat wraca na zachodzie?

Jeśli kwestia aborcji wypływała by jedynie z praktyki życiowej będzie dozwolona. Taki był cykl aborcji w historii ZSRR. Najpierw pełna legalizacja. Później Stalin zakazał wszystkiego z rewolucji seksualnej w pakiecie z rewolucja seksualna, później pod wpływem praktyki już , bez ideologii, to poluzowanie.

Na zachodzie wraca ta kwestia bo lewica ja zideologizowala i wlaczyla w cały pakiet zatomizowania społeczeństwa wręcz do jego biologicznej zagłady jak pokazuje demografia zachodu.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 07:51
   Lewica wspołczesna pokazała całkowite swoje szaleństwo. Prawda na końcu widać zawsze się objawi. O ile kiedyś ludzie widzieli w niej zaangażowanie ludzi biednych w życie społeczne( dotyczyło to kwestii istotnych jak ogomna bieda, godność ludzka) o tyle dziś widzą ideologię diabła który w imię elit ma skłócić społeczeństwo. Dziś wrecz to stała się swoim deklarowanym przeciwieństwem w gorszej wersji. W gorszej bo wcześniej system każdy chciał redystrybuować godność symbolicznie, dziś chce za pomocą mediów wszystkich zaszantażować emocjonalnie i z godności ograbić.
  • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 08:29
   Nie jest dla mnie przypadkiem ze temat ten wrócił w USA i Polsce.

   Są to dwa najbardziej skłócone społeczeństwa w obrębie szeroko pojętej kultury zachodu. I ci sami ludzie rządzą w USA i w Polsce. W USA rzadzi USA, w Polsce rządzi USA. A te rządy to nie są rządy narodów bo USA nie jest żadnym narodem, tylko globalnych elit.
   • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 08:37
    Wracając do początku postu, jeśli Stalin był reakcją wewnątrz komunizmu na komunizm i było to notoryczne zjawisko w krajach komunistycznych ze przeobrażały się ideologie w nacjonalistyczne, dokładnie tak samo w USA i Polsce są reakcje prawicowe na to co wyszykowały im globalne elity w ramach własnych społeczeństw.
     • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 08:44
      I jest jeszcze jeden naród z którym historia tego narodu jest scisle związana, którego te dwa narody bardzo nie lubią, w którym to prawica wyznacza poprawność i co ciekawe , uwaga uwaga : aborcja jest dozwolona.
       • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 08:57
        Polska kocha całym sercem USA. Zarówno prawą jak i lewą komorą serca. Obydwie strony widzą w USA natchnienie nawet do tego stopnia ze widzą natchnienie do zniszczenia drugiej strony przy pomocy USA.

        STąd schizofreniczny stosunek PIS do USA. Zasadniczo popiera, ale mieli duże wąty do gubernator Mosbacher i flag LGBT na ambasadzie USA i TVN amerykanskiej telewizji w twoim domu.
        • dotera Re: Aborcja 09.05.22, 08:59
         A rząd globalny USA nikogo nie kocha tylko trzyma dwie smycze i pociąga szczując na siebie użytecznych idiotów z krajów kolonialnych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka