Dodaj do ulubionych

Pudzianowski

01.06.22, 11:03
Wygrał z przeciwnikiem który o ile pamiętam był promowany na prawdziwka sportów walki, odnosił sukcesy kiedy Pudzianowski był uznawany za tzw freaka. Na pewno jednego się Pudzianowskiemu nie odbierze. Ma olbrzymia wolę rozwoju. Inni opadają na laurach on cały czas chce osiągnąć swój cel . Choć z drugiej strony inni nie mają takiego potencjału marketingowego i związanego z tym bodźca.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Pudzianowski 01.06.22, 11:29
   Podobnie jak z Jasiem Kapela real rozbił wyobrażenia. Kto albo siada na laurach albo co zabawniejsze nawet nigdy ich nie zdobył tylko jest samozwańczym prawilnym prawakiem któremu od przyjętej tożsamości ma stać lepiej, ten się przejedzie na tym który po prostu trenuje. W życiu nie pewność siebie się liczy tylko jasność umiejętności.
   • dotera Re: Pudzianowski 01.06.22, 11:33
    Dziś dużo się zwala na geny , IQ które mają determinować. Czy tylko po to zjawiamy się na tym świecie żeby odgrywać z góry przypisane rolę jak kukiełki? Nie liczy się co masz na starcie tylko gdzie doszedłeś do mety.
    • dotera Re: Pudzianowski 01.06.22, 12:15
     A mowi się byc moze specjalnie.

     Jesli przypomnę sobie proces edukacji uczyli nas klękać przed wiedzą a nie ją nabywać. Szkoly są najlepsze w informowaniu garstki ze osiągną sukces i reszty ze do niego nie dorosną nigdy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka