Dodaj do ulubionych

Kilkunastu nastolatkow

13.09.22, 03:28
Siedziało na dworzu w kupie i każdy wgapiony był w swoją komórkę. Rzucali do siebie komentarze na temat gry .

Komórka to symbol szaleństwa współczesności ale ono było już wcześniej. Wynalezienie komórki jedynie nadało temu wizualny kształt. Kształt lustereczka narcystycznego . Podobno ma łączyć ludzi a tak naprawdę nie tylko ich oddziela co samego siebie oddziela od życia.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kilkunastu nastolatkow 13.09.22, 03:30
      Sam jestem ofiarą tego szaleństwa.
      • dotera Re: Kilkunastu nastolatkow 13.09.22, 03:37
        Kolejnym stopniem wizualizacji szaleństwa są algorytmy YouTube. Kiedy jest miliony miliardy filmów i wyświetlają ci po pewnym czasie jedne które obejrzałeś wielokrotnie . To też charakterystyka netu. Na początku jest ciekawość wiedzy którą można zdobyć. Wszystko dostępne. Z czasem zawęża się liczba stron. Z czasem nie widzimy żadnej oprócz swojego medium społecznościowego. Najlepiej szczura którego czyta jedna osoba
        • dotera Re: Kilkunastu nastolatkow 13.09.22, 03:40
          A propos tego szaleństwa. Pisuje tutaj trochę zagnany. Dostałem bany wszędzie gdzie próbowałem pisać mimo że o ile na szczurze czasem się nie hamuje to gdy wchodzę w dyskusję z innymi zawsze dbam o formę
          • dotera Re: Kilkunastu nastolatkow 13.09.22, 03:44
            Zrozumiałem z czasem że algorytmy uniwersalne cenzury są takie że nie przeszkadzają wprost hejterzy. Trzyma się ich nawet specjalnie żeby podkręcać emocje i pokazać druga stronę jako idiotów. Przeszkadzaja ci którzy dają dyskomfort dla głównego mainstrimu odbiorców, a raczej dyskomfort dla chcących uronić jedność myślenia właścicieli przekazu.
            • dotera Re: Kilkunastu nastolatkow 13.09.22, 03:46
              Celem moderacji jest stworzenie grupy która trenuje się w hejcie w jedną strone

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka