loserka
20.09.08, 23:42
Wyczaiłam dzisiaj, że zafundowano nam nowość w postaci możliwości
zilustrowania forum grafiką - obrazem -zdjęciem (pojawia sie pod nazwą forum)
Mam zatem do Was pytanie - czy chcecie graficznej ilustracji najlepszego z
depresyjnych forów, a jeśli tak to podawajcie swoje propozycje (najlepiej w
postaci linków do konkretnych obrazów)