suchmen3 03.12.08, 17:58 wszyscy się pier.olcie! jesteście tylko literkami nic nie znaczącymi-odcinam się od was-kasuję! nudyyyy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:02 dajesz sobą nieźle pomiatać i manipulować.mam nadieję że kiedyś sie przejedziesz na tym ostro:) żegnam królowo kiczu Odpowiedz Link
poszerzenie-pola-walki Re: :) 03.12.08, 18:04 wiem na żywo jesteś grzeczniutki i wystraszony bo masz doczynienia z ludźmi Odpowiedz Link
suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:07 poszerzenie-pola-walki napisała: > wiem na żywo jesteś grzeczniutki i wystraszony bo masz doczynienia z ludźmi > a ty za to odważny;d buahahha dobry żart;d w realu nie muszę być niemiły bo wszyscy sa dla mnie mili Odpowiedz Link
suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:10 a mnie to tak martwi że szok-och straszne;d nie jesteś jedyną osobą w realu którą znam naszczęście kryptogeju Odpowiedz Link