03.12.08, 17:58
wszyscy się pier.olcie! jesteście tylko literkami nic nie znaczącymi-odcinam się od was-kasuję! nudyyyy
Obserwuj wątek
    • lucyna_n Re: :) 03.12.08, 18:00
      do widzenia:)
      • suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:02
        dajesz sobą nieźle pomiatać i manipulować.mam nadieję że kiedyś sie przejedziesz na tym ostro:) żegnam królowo kiczu
        • marouder.eu Do widzenia- slepa Gienia.. 03.12.08, 18:04
          Suchy trabka do pierdzenia?
        • lucyna_n Re: :) 03.12.08, 18:09
          ja też ci dobrze życzę
    • poszerzenie-pola-walki Re: :) 03.12.08, 18:04
      wiem na żywo jesteś grzeczniutki i wystraszony bo masz doczynienia z ludźmi
      • suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:05
        pierdol się:)
      • suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:07
        poszerzenie-pola-walki napisała:

        > wiem na żywo jesteś grzeczniutki i wystraszony bo masz doczynienia z ludźmi
        >
        a ty za to odważny;d buahahha dobry żart;d w realu nie muszę być niemiły bo wszyscy sa dla mnie mili
        • poszerzenie-pola-walki Re: :) 03.12.08, 18:09
          tacy mili że nie chcą cie widzieć
          • suchmen3 Re: :) 03.12.08, 18:10
            a mnie to tak martwi że szok-och straszne;d nie jesteś jedyną osobą w realu którą znam naszczęście kryptogeju

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka