Dodaj do ulubionych

"wolny zlid"

20.07.09, 10:09
tu izka nozyczkami nie siega, a elka nie stoi na strazy sumienia. uprawia sie
tam mentalnosc sekciarska, wiec trzeba stworzyc miejsce dla pan zniewolonych,
zeby mogly dostac informacje wolne od cenzury, a takze by mogly wpisywac sie
pod nickami przykrywkami.
Obserwuj wątek
    • dziadostwa_tolerowac_nie_bede Re: "wolny zlid" 20.07.09, 10:11
      tu nie ma leku przed posadzeniem o trolowanie jak i przed innym trolem. tu jest
      wypas wszystkich troli
      • lucyna_n Re: "wolny zlid" 20.07.09, 10:54
        proponuję jakieś zachęcające hasłow nagłówku, np "gościu strudzony, napluj na
        dywan, siądź i odpocznij sobie"
        • dziadostwa_tolerowac_nie_bede Re: "wolny zlid" 20.07.09, 10:57
          proponuje zeby liczby, ktora zostala wywalona z forum, podzielila sie z nami
          swoimi uczuciami, opowiedziala tym jak zostala wciagnieta w macki forum zlid a
          pozniej bezwzglednie wypluta.
          • lucyna_n Re: "wolny zlid" 20.07.09, 11:21
            nieładnie tak podpuszczać
            • aidka Re: "wolny zlid" 20.07.09, 11:26
              przecież on musi podpuszczać, jako facet, który źle znosi nudę.
              tak naprawdę to ten pan kocha ZLiD za to, iż ów jest
              i staje się, co jakiś czas, powodem, choć lekkiej zadymki.
              • marian_poryp Re: "wolny zlid" 20.07.09, 16:56
                Otoz to, szanowne koleznaki i koledzy, otoz to. Sierzant Elka stoi
                na strazy a Iza nozyczkami lupie w co popadnie. Paplanina iscie
                babska bez ladu i skladu - otwart ZLID odzwierciedla ten dla
                wybrancow. Trza byc baba, miec nerwice i umiec dupe lizac.
                Mnie wypierdolily chyba ze wzgledow iscie feministycznych. Czlek z
                chujem toz to czlek nieobyty. Lepiej sobie wzajemnie lechtac czym
                popadnie. najgorsze to to ze one takie niby milusie z aidka i magda
                na czele a same.. a kurwa jebac.
                Z calego tego grona feministek tylko Iza sie wyroznia. jedna
                przynajmniej potrafila zrozumiec.
                Ide z pesm na specer.
                --
                piedolic sygnaturke!
                • lucyna_n Re: "wolny zlid" 20.07.09, 17:44
                  jako kobieta stwierdzam że czuję się urażona tym wystąpieniem
                  • marian_poryp Re: "wolny zlid" 20.07.09, 17:49
                    lucyna_n 20.07.09, 17:44 Odpowiedz
                    jako kobieta stwierdzam że czuję się urażona tym wystąpieniem

                    Nie o Tobie pisalem Lucka, daje se siana, kobieto! Co innego Szczur
                    a co innego Zlid. ja akurat tu kobity lubie. A na zlidzie
                    feministki -lesbije szaleja
                  • depresja-cafe_pod_szczurem Re: "wolny zlid" 20.07.09, 17:51
                    to obywatelka pojdzie na policje sie poskarzyc

                    wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6840144,Policjant_do_pobitego___Bym_ci_w_ryja_walnal_.html
                • olga_w_ogrodzie Re: "wolny zlid" 20.07.09, 17:58
                  a ja nie wiem, co to znaczy, Porypie, , że "kurwa jebać" odnośnie
                  Madzi i mnie. naszkicuj konkretniej, jeśli możesz, bo się
                  zainteresowalo kwestią tą.
                  • marian_poryp Aida 20.07.09, 18:14
                    Aida, tak podejrzewalem ze olga w ogrodzie to ty. Dobrzem trafil. A
                    i tak mysle ze z Magda klikacie z jednego kompa, wykrztalciuchy
                    jebane. Dziwne ze na Szczurze nikt was jeszcze nie zgnoil a
                    przydaloby sie. jak jest was dwie to jedna plagiatuje a druga zgrywa
                    ofiare napasci antyterrorustycznej a jezeli jestesie jedna osoba to
                    akurat by mi pasowalo.
                    Wypierdalac na zlid i won od szczura bo tu sie takie watki potem
                    robia ze sie Lucka czuje dotkieta a ja nie wnia celowalem co sie
                    samo przez sie ma. A na zlidzie pisalyscie kiedys otwarcie ze
                    lubicie sie jebac z kobietami i spora grupa was byla - obrzydliwe
                    to, pawia puscilem tak mnie to obrzydza.
                    Pierdolniete feministki ze zlidu, mam nadzieje ze Liczby-11
                    dopierdoli wam odpowiednio i powie jak ja zescie wywalily z foruma

                    Lucka, nie obrazaj sie ja Tobie akurat nie chcialem zaszkodzic.
                    Ide se zrobic dobrze
                    --
                    pierdolic sygnaturke!
                    • aidka Re: Aida 20.07.09, 18:38
                      oj Porypie.
                      mało bystryś, jeśli sądzisz, że eurekę odkryłeś a propos tego, iż
                      aidka = olga.

                      no i o stosunkach płciowych z kim lubię, nigdy nie pisałam nigdzie.
                      ale Tobie coś wyjaśnię - tak naprawdę jestem facetem - gejem i to
                      jest powód dla którego intymne relacje z kobietami brzydziłyby mnie.

                      a Ty, skoro, jak ja, nie lubisz bab, to może coś ten teges
                      zorganizujemy ? hę ?
                      • marian_poryp Re: Aida 20.07.09, 18:49
                        oj Aido

                        o tej twojej dwunickowosci to wiedzialem juz dawno tylko niektore
                        wpisy mi nie pasowaly.
                        Do rzeczy wiec: jesli jestes gejem to prosze bardzo, a pieprz sie z
                        kim chcesz mnie to rura. kapsnij sie w lepi i zrozum babo: gdzie
                        pisalem ze bab nie lubie? owszem lubie kobiety ale jak sobie pomysle
                        ze jedna sie z druga pierdoli to mi sie zygac chce nawet pornosy to
                        w kolko pokazuja a te wyja jak suki niby ze im dobrze.
                        ja tam jestem stuprocentowy facet, nie kurwa, zardzewialy, a porypa
                        mam i to niemalego.
                        Akurat do gejowstwa fecckiego to nic nie mam, mi to rybka ale baby
                        to nie moge, kurwaq to jest szowinizm, niedlugo druga seksmisje
                        zrobimy z naszego kraju bede naklowac jaja w macicy ostrzem szklanej
                        lyzeczki i same diewczyny sie bede rodzic ja tak zostanie.

                        oj Aida bujesz ja w to twoje gejowstwo nie wierze albo jestes tak
                        intekigentnie posrana albo sie zarypie. A do tego jak jestes facet
                        to co ty robisz na zlidzie skoro tamte wyrypaly wszystkich fectow ab
                        ovo?
                        --
                        pierdolioc sygnaturke!
                        • olga_w_ogrodzie Re: Aida 20.07.09, 19:40
                          Porypie drogi,
                          nie nie poradzę już na to, że mnie coraz bardziej pociągasz.
                          lubię takich ostrych gejów.

                          podtrzymuję propozycję ten teges.
                          • marian_poryp Re: Aida 20.07.09, 19:55
                            kurwa, Aida. Jak jestes kobieta to by mi pasowalo. Wroclaw wchodzi w
                            gre? Lubie inteligentne kobiety, takie jak ty i magda twoje alter
                            ego... po trzydziestce by mi chujowsko pasowalo. Bo mlode to jakies
                            niedojebane sa. Najbardziej podoba mi sie iza bo kurwa seksapil ma.
                            iwona tez niezla ale za mloda, jakas taka niedojarana.
                            Podjaralem sie jak psi chuj. Ale jak jestes gejem to nie, ja wole
                            baby.
                            --
                            pierdolic sygnaturke!
                            • olga_w_ogrodzie Re: Aida 20.07.09, 20:32
                              jestem facetem, Poryp.

                              ale czuję w Tobie geja, choć sam może jeszcze o tym nie wiesz.
                              się daj skusić.
                              tak bardzo mi imponujesz bystrością, inteligencją, no i ten język,
                              jakiego używasz...- cholernie męski.
                              jak Cię czytam, to aż mi się gorąco robi.
                            • only_isabelle Marian obiecałeś...mi coś 20.07.09, 22:15
                              kiedyś, pamiętasz...?
                              nie rań bardziej :-(
                              obiecałeś, obiecałeś...
                              • u.nick Re: Marian obiecałeś...mi coś 20.07.09, 22:33
                                ...'daremne żale , próżny trud...'

                                już się Maryjanowi ulało - żółcią i spermą :(
                                • aidka Re: Marian obiecałeś...mi coś 20.07.09, 23:03
                                  czyli Marian mocno zmoczony jest.
                        • olga_w_ogrodzie Re: Aida 20.07.09, 20:34
                          marian_poryp napisał:

                          A do tego jak jestes facet
                          > to co ty robisz na zlidzie skoro tamte wyrypaly wszystkich fectow
                          ab
                          > ovo?

                          nie wywalono mnie, bo przecież gej to najlepszy przyjaciel kobiety.
                    • blue-bazzz Re: Aida 20.07.09, 18:43
                      > A na zlidzie pisalyscie kiedys otwarcie ze
                      > lubicie sie jebac z kobietami i spora grupa was byla - obrzydliwe
                      > to, pawia puscilem tak mnie to obrzydza.

                      a Ty z kim wolisz? i czy aby przypadkiem nie z kobietami? no to macie coś w
                      spólnego - ty i panie ze zlidu :)
                      • depresja-cafe_pod_szczurem Re: Aida 20.07.09, 18:50
                        poszedl poryp do neurotyczek w desperacji, jeden rodzynek na cale
                        stado, i nawet tam dostal wzgardy. kazdy by sie porzygal
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka