Dodaj do ulubionych

Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan

20.04.10, 21:35
""Krzysztof Soska: - Panie redaktorze. Tomku. Ustalmy jedną rzecz.
Mam taką propozycję. Znamy się od kilkunastu lat. Przynajmniej od
kilku lat się przyjaźnimy i tego faktu w żaden sposób nie będziemy
ukrywać. Ale proponuję, abyśmy w związku ze zmianą mojej sytuacji,
przynajmniej na moment, kiedy rozmawiamy w radiu czy w telewizji,
abyśmy po prostu byli per pan. To ułatwi także tobie sytuację""
RÓWNIE IDIOTYCZNEJ WYPOWIEDZI TRUDNO BYŁO SIĘ SPODZIEWAĆ. Poza
tym , pan Soska to kolejny zastępca prezydenta nie mający żadnego
doświadczenia w zarządzaniu tak dużym organizmem jakim jest miasto
Szczecin. Czy ambicje dziennikarza są wystarczającym powodem do
objęcia tak ważnego stanowiska? Mnie się ta kandydatura nie podoba :-
(
Obserwuj wątek
    • Gość: narkisz Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: 81.219.200.* 20.04.10, 21:48
      ta wypowiedź Soski udowodniła że to nadęty bufon godzien swojego
      pana czyli Krzystka.
      Natomiast nie mogę się zgodzić że nie zarządzał bo był prezesem PRS
      a to całkiem spora spółka.Według takiego myślenia prezydentem
      Szczecina powinien zostać... prezydent Szczecina bo tylko on ma
      doświadczenie a to nie jest prawda.Co z tego że Krzystek jest 4 lta
      prezydentem,wcześniej był wiceprezydentem a wcześniej dyrektorem
      skoro jest głupkiem i do takiej zarządczej pracy się zwyczajnie nie
      nadaje
    • Gość: Pan PP Soska jest równie nadętą kluchą bez jaj IP: 188.33.97.* 20.04.10, 21:54
      jak jego pan Krzystek, od dziś mi też mówcie na pan - tak nam będzie
      łatwiej łooo Boże co za pretensjonalnyt cieć...!
    • Gość: Dori Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.chello.pl 20.04.10, 22:29
      Co za bzdurny pomysłz tym mówieniem na pan. Koszmar.
    • Gość: karnaWAŁ Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.szczecin.mm.pl 20.04.10, 22:47
      A mógł powiedzieć: Mów mi masta!
    • Gość: Władgaw Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: 91.200.77.* 20.04.10, 23:07
      Zachowanie Pana Soski jest bardzo charakterystyczne dla ludzi, do których
      "uśmiecha" się los, ludzi, którym mimo to uparcie wyłazi słoma z butów. Na
      miejscu Pana Chacińskiego zdementowałbym informację, że z panem S. kiedykolwiek
      się przyjaźniłem.
      "Zachęcającą" jest wiadomość, że Pan S. zajmował się będzie sprawami społecznym.
      Już widzę jak wręcz nakazuje całowanie się po rękach za to , że raczy się zająć
      kimś będącym w potrzebie. Całe szczęście, że wybory samorządowe już blisko.
      Zobaczymy z iloma ludźmi Pan S. będzie chciał być na "ty" oby tylko zachować
      stanowisko.
      Chyba,że będą to mentorzy, których należy przy każdej okazji całować w pierścień.
    • Gość: ZED Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.mysmart.ie 20.04.10, 23:17
      kto sluchal audycji ten wie, ze od poczatku zapowiadalo sie na dziwna
      rozmowe i przejsciu na "pan" sie nie dziwie. dwoch ludzi bedacych na
      ty prowadzacych ostra dyskusje na antenie to raczej nei jest cos co
      przystoi wiceprezydentowi miasta. z szacunku dla sluchaczy i
      stanowiska to bylo lepsze wyjscie.

      a co do tej wypowiedzi:
      > Poza
      > tym , pan Soska to kolejny zastępca prezydenta nie mający żadnego
      > doświadczenia w zarządzaniu tak dużym organizmem jakim jest miasto
      > Szczecin.

      to wychodzi, ze wiceprezydentami powinni zostac jedynie
      wiceprezydenci a prezydentami prezydenci. bo kto inny ma
      doswiadczenie w byciu na takich stanowiskach? tym bardziej, ze nie
      ucza tego w szkolach.
      sprawdzil sie jako szef duzego radia, ma wyksztalcenie w zakresie
      polityki spolecznej, wiec potrzebna wiedze ma.
      czy sie sprawdzi? czas pokaze.
      • Gość: mariner Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 07:58
        Jaka ostra dyskusje ? Obaj tak jak Krzystek z jednego rozdania (KK)
        • Gość: ZED Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.mysmart.ie 21.04.10, 14:31
          sluchales chociaz tej audycji?
      • Gość: ef ZED padalcu przecież to prezes "pisowskiego" radia IP: *.centertel.pl 21.04.10, 09:13
        nagle sprawdził się w radiu bo przeszedł do Krzystka :-)
        • Gość: ZED gdzie padalcu? IP: *.mysmart.ie 21.04.10, 14:32
          gdzie pisalem, ze to jest pisowskie radio? pokaz mi to.
    • Gość: czy-telniczka Re: Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.10, 23:31

      Artykuł cyt.

      "Ale proponuję, abyśmy w związku ze zmianą mojej sytuacji, przynajmniej na
      moment, kiedy rozmawiamy w radiu czy w telewizji, abyśmy po prostu byli per pan".

      Te słowa uznaje za pierwszą wpadkę - a z obawy przed?
      Nie było wcześniej zapytania o ? - a już jest pouczenie!

      cyt. "To ułatwi także tobie sytuację.”

      Tu nie została zachowana zasada a możliwość wyboru bardzo ograniczona
      przez chyba już w radiu gościa - a czy nadal szefa?

      Czy forma redaktorze / z-co prezydenta nie byłaby właściwa jeśli już?

      Zdarzyło mnie się podobnie usłyszeć - gdy prywatnie znajoma przed szefem
      publicznie broniła swojej skóry - to w swoim zapomnieniu zwrot zmieniła.
    • frankyfranky Teraz Krzysztof będzie miał ksywę 21.04.10, 08:23
      "Pan Soska".
    • nomad75 Soska i Chaciński przeszli na antenie na pan 21.04.10, 08:50
      Czyżby woda sodowa szybko do głowy uderzyła? Takie zachowanie oceniam jako
      buractwo.
      • Gość: sikwes4 Nie wiem jak Wam ale mi ta opcja IP: *.chello.pl 21.04.10, 09:23
        podoba się. Co mają na "Ty" gadać na antenie. Według mnie teraz wszystko jest
        jasne. Z szacunku dla słuchaczy sprawa została wyjaśniona. Dobrze.
        • Gość: prasek Soska przegiął IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.10, 11:41
          to było totalne buractwo.Większość dziennikarzy jest z politykami na
          ty a na antenie naturalnie mówią na pan.Więc wystarczyło żeby
          chłopaki uzgodniły to między sobą przed wejściem na antenę.
          Soska zachował się jak nadęty burak któremu woda sodowa poszła do
          głowy bo chciał publicznie ustawić Chacińskiego i innych z którymi
          dotąd się kolegował w dole a sam siebie wywyższyć.W ten sposób
          starcił kolegów i zyskał niechęć słuchaczy,następny głupek
    • Gość: królik Re: Soska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 09:35
      Soska, Przyjacieluuuuu
      • Gość: Real Re: Soska IP: *.centertel.pl 21.04.10, 11:17
        A jak mieli gadać?? -Dlaczego wziąłeś tę fuchę Krzychu? Odwaliło ci?
        -Chciałem się sprawdzić Tom, -No dobra, to dzięki, idziemy wieczorm na browarka?
        - Ok, tylko powiedz Asi, Kasi (żonie?) by kupiła te fajne chipsy bekonowe, - Ok,
        spox.

        Poza tym polecam posłuchanie tej rozmowy, tak jakby red. Chaciński miał żał, że
        kumpel go zostawia na lodzie...
      • Gość: Wojtekos Re: Soska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.10, 12:49
        Panie Przyjacielu, Panie Przyjacielu
        • Gość: IP to IP Re: Soska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 13:55
          soska jakieś nowe święcenia nabył tj. otrzymał?
          • Gość: kinderstube Re: Soska IP: 194.88.224.* 21.04.10, 14:05
            wystarczy mieć odrobinę dobrego wychowania, by zrozumieć,że
            kolega,koledze ułatwił DALSZĄ wspólną pracę.
            Soska będzie zapraszany do instytucji,którą kierował. Chaciński
            będzie z nim rozmawiać.
            czy wyobrażacie sobie sytuację gdy redaktor zwraca się do prezydenta
            per TY????
            pracowali razem od lat. Soska ułatwił sytuację i wyjaśnił
            nam ,słuchaczom pozycje z których będą się zwracać do siebie, ale z
            szacunkiem do NAS!!!!!
            wystarczy odrobinka dobrego wychowania by to zrozumieć, ale na tym
            forum trudno o tak elementarne zasady :(


            brawo Panie Prezydencie, brawo Panie Redaktorze.......
            • Gość: jaro Re: Soska IP: *.szczecin.mm.pl 21.04.10, 14:12
              Do radia wchodzi SLD w licu. Jest już kandydat na prezia. Stad Soska uciekł do
              miasta. Ale co dalej z Chacińskim i Szymańczykiem?
              • Gość: z,t Re: Soska IP: *.centertel.pl 21.04.10, 14:45
                Któż to, któż? Uchyl rąbka! Chyba, że wejdzie wcześniej nowa ustawa medialna, bo
                nie ma kto już jej wetować...
            • Gość: czy-telniczka Re: Soska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 16:01
              Gość portalu: kinderstube napisał(a):

              > wystarczy mieć odrobinę dobrego wychowania, by zrozumieć,że
              > kolega,koledze ułatwił DALSZĄ wspólną pracę.

              A to dobrze wychowanie zostało odebrane jak pycha i arogancja.

              Dobrze wychowany gość radia przekazuje info dla słuchaczy ale
              publicznie na żywo nie poucza gospodarza w już jego domu.

              Będąc szefem radia swoją propozycje i status powinien kierować najpierw
              słuchaczy a następnie ukłon i propozycja dla kolegi - mój odbiór tematu.

              > wystarczy odrobinka dobrego wychowania by to zrozumieć, ale na tym
              > forum trudno o tak elementarne zasady :(

              A mnie taka sytuacja przypomina czasy PRL - a nie wolnego kraju.

              > brawo Panie Prezydencie, brawo Panie Redaktorze.......

              Ten hymn pochwalny i w takiej zapis kolejności mówi o autorze.

    • andreas.007 Do mnie 21.04.10, 14:59

    • andreas.007 Do mnie możecie zwracać się po prostu Andreas! 21.04.10, 15:00

    • robot_humano Bardzo dobry ruch tylko dlaczego na antenie. 22.04.10, 11:29
      Bardzo dobry ruch tylko dlaczego na antenie. Powinien to zaproponować przed audycją. Nie wypada po prostu walić na ty do osób publicznych. Połowa posłów jest ze soba na ty ale nie w TV. Premier był na ty z Lechem ale nie w TV! Czy do Szczecina wszystko dochodzi z takim opóźnieniem?
      • Gość: ooo Re: Bardzo dobry ruch tylko dlaczego na antenie. IP: *.chello.pl 23.04.10, 19:09
        Zachowanie obu panów wskazuje na brak cienia profesjonalizmu. Dyletanci.
        Strach się bać co jeszcze "osiągnie" Pan Soska.
    • wybitniemadry soska to idiota 07.09.10, 22:24
      kolega ktory sie kaze tytuowac panem zasluguje na strzal z buta a potem w morde

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka