Dodaj do ulubionych

Różowa alternatywa dla Szpener

31.07.10, 13:35
No po prostu super! Świetne! Jutro lecę do parku pooglądać sobie różową bramę! Hurrrra!


kurna....

Równie dobrze mogła kobieta postawić na środku rusztowanie albo nie...
Żuraw wieżowy (potocznie zwany dźwigiem). Widzę podobieństwa w budowie - konstrukcja kratownicowa - także śmiało go można na środku postawić, pomalować na różowo i ludzie będą z radością szli do parku.

Chciałbym również zauważyć ile to w Szczecinie artystów już mamy. Panowie specjaliści stawiają rusztowania przy budynkach przy których wyglądają równie fajnie jak ta żałosna brama a i butelki się tam znajdzie.

Dziękuję, miłych wakacji.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: wielbicielka sztuk Re: Różowa alternatywa dla Szpener IP: *.chello.pl 31.07.10, 16:11
      Do tej pory te 'artystki' pomalowały parę słupów na różowo oraz pobiegały po
      mieście w dziwnych strojach.
      Mało w XXI w. starczy by być artystą.



      • Gość: Jaspis Siara IP: *.szczecin.mm.pl 31.07.10, 16:28
        Jaka metropolia tacy artyści, psie gówna na trawnikach, dziurawe drogi "pasztet
        z butelek Pet" Ktoś się wnerwił i ten szajs podpalił . Gorzej z tym kto takie
        coś pozwolił ustawić . Posuwam pomysła dla "artystów" na trawnikach jst tyle
        psich gówien że można by z nich jakąś " sztukę" ulepić
      • Gość: Piotr Re: Różowa alternatywa dla Szpener IP: *.pppoe.blue.net.pl 01.08.10, 00:32
        A jaki inny szczeciński artysta/artystka robi więcej i jest o tym tam głośno?
    • Gość: Vlad.H. Niech pani Monika pierdyknie tam IP: *.cable.quicknet.nl 31.07.10, 16:24
      rybe ze starych gaci i nie niech to Dziega poblogoslawi - krk niech wezmie
      patronat, miasto postawi CCTV i bedzie zajebiscie i sztuka i ozywianie martwej
      przestrzeni...

      Tak czytajac kolejne coraz bardziej dziwne wypowiedzi pani Moniki Szpener
      dochodze do wnioskow:

      - Degradacja tytulu doktora - klasycznym przykladem jest tu sama pani Monika
      ubiegajaca sie o ten tytul...
      - postepujaca degradacja pojecia sztuki - akt wandalizmu byle jak pokryty rozwa
      farba zaczyna zyc jako sztuka...

      zwykle gowniarstwo uzurpowac sobie prawo ozywiania przestrzeni w sytuacji gdy
      bogactwo otaczjacych form roslinnych te pyusta przestrzen juz samo w sobie
      uczynilo dzielem sztuki - zawlaszczanie przez gowno wartych artystow kolejnych
      obszarow zycia publicznego w imie wolnosci wypowiedzi artystycznej zaczyna byc
      irytujace.

      Pani Moniko i panie kolezanki pani Moniki - zrobioce cos co dorowna sztuce
      natury - stworzcie cos co dorowna pieknu drzewa wtedy porozmawiamy - na razie
      odnosze wrazenie ze kicz wygrywa bo ma wieksza mord i drze sie glosniej niz inni.
    • Gość: Off Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.10, 16:30
      ...to też będę artystą?
      • Gość: kika Re: Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.chello.pl 31.07.10, 18:21
        Sztuka nie sztuka, ale świetny artystyczny gest wsparcia. Dlatego mój szacun
        dla Glamrurek. A co do głupiego komentarza o psim gó...e. To tak, artyści też
        mogą coś z nim zrobić. Jeśli tak macie tylko uznanie dla sztuki przez wielkie
        S, typu Jan Matejko. To artyści mogą wam te gó... pomalować na złoto. Może
        wtedy wrzucicie je do swoich woreczków i zaczniecie sprzątać po swoich psach.
        • Gość: braw Re: Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.chello.pl 31.07.10, 20:02
          Szacun i gratulacje za akcję promocyjną. Obraza uczuć religijnych
          przez artystów już trochę się znudziła.
        • Gość: Anatol Re: Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.10, 00:24
          Gówno jako dzieło sztuki jest tematem przejrzałym.
          Było było było

          Malowanie na różowo tej bramy powoduje wypaczenie koncepcji Glamrur tak mi się
          coś wydaje. Ten różowy miał być chyba kontestacją rzeczywistości.
          Może Glamrury jednak zrobiły pastiż i zakpiły z "artystycznego dzieła PET"?
      • Gość: jonatan Re: Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.szczecin.mm.pl 31.07.10, 18:56
        Jeśli się rozmawia o sztuce, nieważne czy w tej konkretnej sprawie,
        to wypadałoby używać kulturalnych słów i zwrotów. Wypowiedzi
        powyżej, to po prostu żenada, naprawdę. Mnie też nie podobała się ta
        brama,ale obrażanie pani Szpener jest tutaj nie na miejscu.
        Krytykować proszę w sposób kulturalny, bo wypowiadane przez was
        słowa świadczą o was samych :-(
        • Gość: Vlad.H. Re: Czy jak pójdę i wysram się pod tą "rzeźbą"... IP: *.cable.quicknet.nl 31.07.10, 20:27
          wiekszym nietaktem obdarzeni sa "artysci" uzurpujacy sobie prawo narzucania
          innym wlasnej interpretacji okreslen takich przestrzen, pustka, ozywianie itd.
    • cbaabc Mieszkanie dla artystki 31.07.10, 22:59
      Dalej robicie Jej darmową reklamę? Kiedy ta Pani przeprosi mieszkańców naszego
      miasta?

      Wyrasta nam kolejna niezbędna osoba?
      • Gość: gosia Re: Mieszkanie dla artystki IP: *.mtnet.eu 01.08.10, 17:07
        co za durny komentarz! za co szanownego pana należy przeprosić? w
        czym artystka uraziła waćpana i innych szczecinian? za to, że ma
        ciekawe pomysły i tworzy na zlecenie remondisa? za to, że jakiś
        wandal zniszczył jeden z wytworzonych przez nią przedmiotów?
        • Gość: ik Re: Mieszkanie dla artystki IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.08.10, 18:11
          tak, tak Szczecinowi najbardziej potrzeba "bram" do wszystkiego. Z
          całym szacunkiem do pani projektant - nikt nie wymyślił nic
          brzydszego i bardziej śmierdzącego i dlaczego właśnie tam przy
          zieleni miejskiej? Dlaczego nie ma takich "dzieł" w Paryżu,
          Berlinie, Amsterdamie czy Barcelonie, dlaczego u nas, czy dlaczego
          że tu wszystko wolno, czy dlatego,że nie ma innej alternatywy niż
          firma zajmująca się odpadami? A może wymyśleć niszczarkę do tych
          śmieci, elegancką, estetyczną, która pomoże wszystkim zapanować nad
          górami śmieci oraz takową "bramą" Czy sztuka to tylko instlacje
          śmieciowe?
        • Gość: Vlad.H. Re: Mieszkanie dla artystki IP: *.cable.quicknet.nl 01.08.10, 19:53
          rolnicy z pbuduja piramidy z kostek prasowanej slomy - nie mysla jednak o sobie
          artysci mimo ze w tych budowalch wiecej ekologi niz w tej prensjonalnej i
          kiczowatej bramie - postawic ciezka konstrukcje stalowa i wstawic tam kostki ze
          sprasowanych PET - w czym tu sztuka? gdzie? ani to alegoria ani sztuka -
          pretensjonalny belkot wespol z kiczem - modus operandi dzialan pani Monika sa
          smieci i to im podporzadkowala sztuke - w ten sposob tworzywo zdominowalo tworce...
    • cbaabc różowe wibratory 31.07.10, 23:12
      tego tam brakuje!
    • Gość: czy-telniczka Re: Różowa alternatywa dla Szpener IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.10, 17:12
      Może warto zadać tu pytanie.

      Czy zrobić dobre dzieło sztuki bez własnych środków finansowych
      lub zamożnego sponsora?

      Wybrane miejsce to zapomniana od lat ...? oraz zaniedbana przez
      kogo...? i wolna/wspólna przestrzeń publiczna miasta.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka