mrfafik
31.07.10, 13:35
No po prostu super! Świetne! Jutro lecę do parku pooglądać sobie różową bramę! Hurrrra!
kurna....
Równie dobrze mogła kobieta postawić na środku rusztowanie albo nie...
Żuraw wieżowy (potocznie zwany dźwigiem). Widzę podobieństwa w budowie - konstrukcja kratownicowa - także śmiało go można na środku postawić, pomalować na różowo i ludzie będą z radością szli do parku.
Chciałbym również zauważyć ile to w Szczecinie artystów już mamy. Panowie specjaliści stawiają rusztowania przy budynkach przy których wyglądają równie fajnie jak ta żałosna brama a i butelki się tam znajdzie.
Dziękuję, miłych wakacji.
Pozdrawiam