sheki
07.04.04, 22:00
Muszę się przyznać,po raz pierwszy od wielu lat jechałem dziś autobusem naszej lokalnej firmy SPPKM.Nie dziwcie się,tak się złożyło.:)Mile zaskoczył mnie taki sposób komunikacji.Nowoczesny,niskopodłogowy.zapowiedzi przystanków,jednym słowem Europa.Nasuwa się konkluzja,dlaczego nasz przewożnik ma zyski i może sobie pozwolić na pojazdy tego typu,a szczecińscy przewożnicy klepią biedę starymi wozami?Dopiero niedawno Szczecin zakupił parę niskopodłogowych autobusów,u nas prawie wszystkie są takie.Police górą?:)